Záruka

4.9 42

Zahušťovací, melírovací Clip In, 1 ks, 6 g, 40 cm, černá jako uhel - 1

Představujeme Vám horkou novinku a tou je Zahušťovací a melírovací Clip in. Velikou výhodou je, že se prodává po jednom kuse. Díky tomu můžete tento clip in použít např. K melírování a kombinování barev nebo si můžete dokoupit určitý počet kusů dle potřeby a použít je k zahuštění vlasů. K dostání je v odstínu černá jako uhel.

Zobrazit produkt
4.9 42

Zahušťovací, melírovací Clip In, 1 ks, 6 g, 40 cm, extra béžová - 12

Představujeme Vám horkou novinku a tou je Zahušťovací a melírovací Clip in. Velikou výhodou je, že se prodává po jednom kuse. Díky tomu můžete tento clip in použít např. K melírování a kombinování barev nebo si můžete dokoupit určitý počet kusů dle potřeby a použít je k zahuštění vlasů. K dostání je v odstínu extra béžová.

Zobrazit produkt
4.9 42

Zahušťovací, melírovací Clip In, 1 ks, 6 g, 40 cm, písková - 18

Představujeme Vám horkou novinku a tou je Zahušťovací a melírovací Clip in. Velikou výhodou je, že se prodává po jednom kuse. Díky tomu můžete tento clip in použít např. K melírování a kombinování barev nebo si můžete dokoupit určitý počet kusů dle potřeby a použít je k zahuštění vlasů. K dostání je v odstínu písková.

Zobrazit produkt
4.9 42

Zahušťovací, melírovací Clip In, 1 ks, 6 g, 40 cm, přírodně černá - 1B

Představujeme Vám horkou novinku a tou je Zahušťovací a melírovací Clip in. Velikou výhodou je, že se prodává po jednom kuse. Díky tomu můžete tento clip in použít např. K melírování a kombinování barev nebo si můžete dokoupit určitý počet kusů dle potřeby a použít je k zahuštění vlasů. K dostání je v odstínu přírodně černá.

Zobrazit produkt
4.9 42

Zahušťovací, melírovací Clip In, 1 ks, 6 g, 40 cm, světlá blond - 22

Představujeme Vám horkou novinku a tou je Zahušťovací a melírovací Clip in. Velikou výhodou je, že se prodává po jednom kuse. Díky tomu můžete tento clip in použít např. K melírování a kombinování barev nebo si můžete dokoupit určitý počet kusů dle potřeby a použít je k zahuštění vlasů. K dostání je v odstínu světlá blond.

Zobrazit produkt
4.9 42

Zahušťovací, melírovací Clip In, 1 ks, 6 g, 40 cm, středně hnědá - 4

Představujeme Vám horkou novinku a tou je Zahušťovací a melírovací Clip in. Velikou výhodou je, že se prodává po jednom kuse. Díky tomu můžete tento clip in použít např. K melírování a kombinování barev nebo si můžete dokoupit určitý počet kusů dle potřeby a použít je k zahuštění vlasů. K dostání je v odstínu středně hnědá.

Zobrazit produkt
4.9 42

Zahušťovací, melírovací Clip In, 1 ks, 6 g, 40 cm, světlý kaštan - 6

Představujeme Vám horkou novinku a tou je Zahušťovací a melírovací Clip in. Velikou výhodou je, že se prodává po jednom kuse. Díky tomu můžete tento clip in použít např. K melírování a kombinování barev nebo si můžete dokoupit určitý počet kusů dle potřeby a použít je k zahuštění vlasů. K dostání je v odstínu světlý kaštan.

Zobrazit produkt
4.9 42

Zahušťovací, melírovací Clip In, 1 ks, 6 g, 40 cm, platina - 60

Představujeme Vám horkou novinku a tou je Zahušťovací a melírovací Clip in. Velikou výhodou je, že se prodává po jednom kuse. Díky tomu můžete tento clip in použít např. K melírování a kombinování barev nebo si můžete dokoupit určitý počet kusů dle potřeby a použít je k zahuštění vlasů. K dostání je v odstínu platina.

Zobrazit produkt
4.9 42

Zahušťovací, melírovací Clip In, 1 ks, 6 g, 40 cm, nejsvětlejší blond - 613

Představujeme Vám horkou novinku a tou je Zahušťovací a melírovací Clip in. Velikou výhodou je, že se prodává po jednom kuse. Díky tomu můžete tento clip in použít např. K melírování a kombinování barev nebo si můžete dokoupit určitý počet kusů dle potřeby a použít je k zahuštění vlasů. K dostání je v odstínu nejsvětlejší blond.

Zobrazit produkt
4.9 42

Zahušťovací, melírovací Clip In, 1 ks, 6 g, 40 cm, melír - 613/18

Představujeme Vám horkou novinku a tou je Zahušťovací a melírovací Clip in. Velikou výhodou je, že se prodává po jednom kuse. Díky tomu můžete tento clip in použít např. K melírování a kombinování barev nebo si můžete dokoupit určitý počet kusů dle potřeby a použít je k zahuštění vlasů. K dostání je v odstínu melír 613/18.

Zobrazit produkt
4.9 42

Zahušťovací, melírovací Clip In, 1 ks, 6 g, 40 cm, melír - 613/22

Představujeme Vám horkou novinku a tou je Zahušťovací a melírovací Clip in. Velikou výhodou je, že se prodává po jednom kuse. Díky tomu můžete tento clip in použít např. K melírování a kombinování barev nebo si můžete dokoupit určitý počet kusů dle potřeby a použít je k zahuštění vlasů. K dostání je v odstínu melír 613/22.

Zobrazit produkt