Zahušťovací, melírovací Clip In, 1 ks, 6 g, 40 cm, černá jako uhel - 1

590,00 Kč

Představujeme Vám horkou novinku a tou je Zahušťovací a melírovací Clip in. Velikou výhodou je, že se prodává po jednom kuse. Díky tomu můžete tento clip in použít např. K melírování a kombinování barev nebo si můžete dokoupit určitý počet kusů dle potřeby a použít je k zahuštění vlasů. K dostání je v odstínu černá jako uhel.

Zahušťovací, melírovací Clip In, 1 ks, 6 g, 40 cm, černá jako uhel - 1

590,00 Kč
Množství :

Pozor! Jen 12 zbývá skladem.

Zahušťovací a melírovací Clip in se prodává po jednom kuse, což je veliká výhoda. Díky tomu můžete tento clip in použít např. K melírování a kombinování barev nebo si můžete dokoupit určitý počet kusů dle potřeby a použít je k zahuštění vlasů. Také si tím můžete doplnit dle potřeby naše stávají Clip in sety ClassicHollywoodClip In REMY 60g pokud by Vám nestačily v základu.

CLIP IN vlasy, jsou jednoduše řečeno vlasy na sponkách, to znamená, že je snadno připevníte k vlastním vlasům. Clip in vlasy jsou tím nejrychlejším a nejsnadnějším způsobem jak si vlasy zahustit, popřípadě prodloužit. Sponky mají protiskluzovou vložku - silikonová páska, která clip in vlasy zabezpečí před sklouznutím. Perfektně drží na hlavě klidně celý den a navíc vám neponičí vlastní vlasy. Všechny vlasy na ProfiBeauty jsou REMY - seřazeny dle růstu vlasů. Nikdy se necuchají, jsou krásné, jemné a přizpůsobivé jakémukoli účesu.

Veškeré vlasové produkty jsou vlastní výroby. Proces od výběru těch pravých vlasů pro clip in až po šití a finální úpravu jsou pod přísným dohledem našich vlásenkářů.

Balení obsahuje:

- 1 kus Clip in o hmotnosti 6 g, délce 40 cm a šířce 5 cm.

Výhody:

    • Jsou vyrobené výhradně z pravých vlasů.

    • Můžete je použít k melírování.

    • Jsou cenově dostupné.

    • Velice snadná aplikace.

    • Stačí je mýt jednou týdně.

    • Dlouhá životnost.

    • Clip in vlasy padnou každému a nikde vás nebudou škrábat.

    • Nepoškozují vlastní vlasy.

chat Komentáře (0)