Záruka

SAMOOPALOVACÍ A OPALOVACÍ 35 produktů.

Samoopalovací a opalovací kosmetika Bronzová pokožka celého těla bez nebezpečí spálení. To vám zajistí italská kosmetika That’so. Samoopalovací a opalovací přípravky se hodí pro celoroční používání, nejen k moři nebo na koupaliště. Výhody samoopalovací a opalovací kosmetiky That’so: Má 100% přírodní Zobrazit více

Samoopalovací a opalovací kosmetika

Bronzová pokožka celého těla bez nebezpečí spálení. To vám zajistí italská kosmetika That’soSamoopalovacíopalovací přípravky se hodí pro celoroční používání, nejen k moři nebo na koupaliště.

Výhody samoopalovací a opalovací kosmetiky That’so:

  • 100% přírodní složení s výtažky z cukrové třtiny a aloe vera.
  • Můžou ji používat i těhotné a kojící ženy nebo lidé s kožními problémy.
  • Hydratuje a vyživuje pokožku.
  • Své oblíbené produkty si u nás najdou ženy i muži.

Všechny přípravky značky That’so pomáhají bojovat hned se 4 problémy současné doby:

  • Bezpečně vaši kůži chrání před znečištěným životním prostředím.
  • Vytvoří pro vaši pokožku bariéru proti škodlivému UV záření.
  • Neobsahuje potravinářské konzervanty.
  • Žádná složka produktů nepochází z geneticky modifikovaných organismů.
Zobrazit méně
4.9 42

That´so omlazující samoopalovací sprej Golden Beauty

Okamžité bezvadné opálení ve spreji, které má hydratační a omlazující účinky. Jediný samoopalovací sprej, který nezanechává stopy na bílém oblečení ihned po aplikaci i přesto, že má okamžitý účinek opálení. Přirozená záře, která vydrží asi 3 dny (díky DHA) Jeho vůně je svěží a jemná.

Zobrazit produkt
4.9 42

That´so opalovací sprej All In One SPF 20 30 50 Vegan

Ochranný opalovací sprej ALL IN ONE SPF 20-30-50+ Vegan zaručuje ochranu před slunečním zářením a navíc je šetrný k přírodě. Sprej se aplikuje na pokožku 1x, 2x nebo 3x podle toho, jak vysokého ochranného faktoru (20, 30 nebo 50 SPF) chcete dosáhnout.

Zobrazit produkt
4.9 42

That´so opalovací sprej pro ochranu tetování All In One Tattoo Guard SPF 20 30 50

Suchý olejový krém na opalování, který zanechává pokožku hydratovanou, hladkou a zářivou. Jeho speciální složení založené na vysoce technologických přísadách zabraňuje zabarvení tetování způsobenému vystavením slunci.

Zobrazit produkt
4.9 42

That´so osvěžující urychlovač opálení ve spreji All In One Tann Accelerator Refresh. Water

Sprej se zlatým svěžím efektem vybavený technologií UNIPERTAN VEG-242®, která stimuluje procesy opalování, a obohacený o extrakt z Aloe Vera, vzácného spojence užitečného pro udržení hydratace pokožky.

Zobrazit produkt
4.9 42

That´so Pěnové rukavice 2v1 pro samoopalování a peeling

Rukavice je určená k aplikaci všech samoopalovacích přípravků značky That´So. Je oboustranná, kdy jedna strana má drsnější povrch určený k exfoliaci pokožky jako přípravná fáze a druhá strana sametová pro aplikaci produktu. 

Zobrazit produkt
4.9 42

That´so podepilační krém ConforTan™

Krém určený primárně jako podepilační. Odstraňuje zbytky vosku z pokožky a zároveň dodá lehké opálení vaší pokožce. Výtažky z Aloe Vera, ananasu a vitamin E mají uklidňující účinky, které eliminují začervenání a podráždění pokožky, DHA dodá lehké zlatavé opálení. Výsledek opálení se dostaví během 3 hodin od aplikace a navíc můžete přijít do styku s vodou.

Zobrazit produkt
4.9 42

That´so profesionální samoopalovací sprej GraffiTan™

Samoopalovací sprej 250 ml s unikátní kombinací bronzerů vaší pokožce okamžitě propůjčí přirozeně vypadající, intenzivní zlaté opálení. Sprej má navíc skvělé krycí schopnosti, díky kterým zakryjete žilky, akné nebo jiné nerovnosti pigmentace na pokožce.

Zobrazit produkt