Záruka

SAMOOPALOVACÍ A OPALOVACÍ 41 produktů.

Samoopalovací a opalovací kosmetika Bronzová pokožka celého těla bez nebezpečí spálení. To vám zajistí italská kosmetika That’so. Samoopalovací a opalovací přípravky se hodí pro celoroční používání, nejen k moři nebo na koupaliště. Výhody samoopalovací a opalovací kosmetiky That’so: Má 100% přírodní Zobrazit více

Samoopalovací a opalovací kosmetika

Bronzová pokožka celého těla bez nebezpečí spálení. To vám zajistí italská kosmetika That’soSamoopalovacíopalovací přípravky se hodí pro celoroční používání, nejen k moři nebo na koupaliště.

Výhody samoopalovací a opalovací kosmetiky That’so:

  • 100% přírodní složení s výtažky z cukrové třtiny a aloe vera.
  • Můžou ji používat i těhotné a kojící ženy nebo lidé s kožními problémy.
  • Hydratuje a vyživuje pokožku.
  • Své oblíbené produkty si u nás najdou ženy i muži.

Všechny přípravky značky That’so pomáhají bojovat hned se 4 problémy současné doby:

  • Bezpečně vaši kůži chrání před znečištěným životním prostředím.
  • Vytvoří pro vaši pokožku bariéru proti škodlivému UV záření.
  • Neobsahuje potravinářské konzervanty.
  • Žádná složka produktů nepochází z geneticky modifikovaných organismů.
Zobrazit méně
4.9 42

That´so omlazující samoopalovací sprej Golden Beauty

Okamžité bezvadné opálení ve spreji, které má hydratační a omlazující účinky. Jediný samoopalovací sprej, který nezanechává stopy na bílém oblečení ihned po aplikaci i přesto, že má okamžitý účinek opálení. Přirozená záře, která vydrží asi 3 dny (díky DHA) Jeho vůně je svěží a jemná.

Zobrazit produkt
4.9 42

That´so opalovací sprej All In One SPF 20 30 50 Vegan

Ochranný opalovací sprej ALL IN ONE SPF 20-30-50+ Vegan zaručuje ochranu před slunečním zářením a navíc je šetrný k přírodě. Sprej se aplikuje na pokožku 1x, 2x nebo 3x podle toho, jak vysokého ochranného faktoru (20, 30 nebo 50 SPF) chcete dosáhnout.

Zobrazit produkt
4.9 42

That´so opalovací sprej ALL IN ONE SPF 50/50+/50++

Sprej na opalování ALL IN ONE SPF 50+ poskytuje vysokou ochranu před slunečním zářením. Při prvním nástřiku bude Vaše pokožka chráněna SPF 50, při opakování nástřiku vznikne SPF 80 a při třetím dokonce SPF 100! To žádný jiný opalovací přípravek na trhu nedokáže! Tento opalovací přípravek je voděodolný a vhodný pro ty, co mají extrémně citlivou pokožku a spálí se velmi rychle. Obsah balení: 175 ml.

Zobrazit produkt
4.9 42

That´so opalovací sprej ALL IN ONE SPF 50/50+/50++ - cestovní balení

Cestovní sprej na opalování ALL IN ONE SPF 50+ poskytuje vysokou ochranu před slunečním zářením. Při prvním nástřiku bude Vaše pokožka chráněna SPF 50, při opakování nástřiku vznikne SPF 80 a při třetím dokonce SPF 100! To žádný jiný opalovací přípravek na trhu nedokáže! Tento opalovací přípravek je voděodolný a vhodný pro ty, co mají extrémně citlivou pokožku a spálí se velmi rychle. Obsah balení: 90 ml.

Zobrazit produkt