Záruka

SAMOOPALOVACÍ A OPALOVACÍ 31 produktů.

Samoopalovací a opalovací kosmetika Bronzová pokožka celého těla bez nebezpečí spálení. To vám zajistí italská kosmetika That’so. Samoopalovací a opalovací přípravky se hodí pro celoroční používání, nejen k moři nebo na koupaliště. Výhody samoopalovací a opalovací kosmetiky That’so: Má 100% přírodní Zobrazit více

Samoopalovací a opalovací kosmetika

Bronzová pokožka celého těla bez nebezpečí spálení. To vám zajistí italská kosmetika That’soSamoopalovacíopalovací přípravky se hodí pro celoroční používání, nejen k moři nebo na koupaliště.

Výhody samoopalovací a opalovací kosmetiky That’so:

  • 100% přírodní složení s výtažky z cukrové třtiny a aloe vera.
  • Můžou ji používat i těhotné a kojící ženy nebo lidé s kožními problémy.
  • Hydratuje a vyživuje pokožku.
  • Své oblíbené produkty si u nás najdou ženy i muži.

Všechny přípravky značky That’so pomáhají bojovat hned se 4 problémy současné doby:

  • Bezpečně vaši kůži chrání před znečištěným životním prostředím.
  • Vytvoří pro vaši pokožku bariéru proti škodlivému UV záření.
  • Neobsahuje potravinářské konzervanty.
  • Žádná složka produktů nepochází z geneticky modifikovaných organismů.
Zobrazit méně
4.9 42

That´so samoopalovací pěna Glam Body Dark

Samoopalovací pěna na tělo pro snadné a rychlé použití. Opalovací pěna s hydratačním účinkem, která dodává bezchybnou okamžitou barvu (díky zlatému bronzovému pigmentu) s přirozeným efektem, který přetrvává po dobu 4 dnů (díky DHA). Perfektní po koupeli nebo sprše a po epilaci. Obsahuje vůni mandle, třešně a vanilky.

Zobrazit produkt
4.9 42

That´so omlazující samoopalovací sprej Golden Beauty

Okamžité bezvadné opálení ve spreji, které má hydratační a omlazující účinky. Jediný samoopalovací sprej, který nezanechává stopy na bílém oblečení ihned po aplikaci i přesto, že má okamžitý účinek opálení. Přirozená záře, která vydrží asi 3 dny (díky DHA) Jeho vůně je svěží a jemná.

Zobrazit produkt
That´so samoopalovací sprej...
  • -396,00 Kč
4.9 42

That´so samoopalovací sprej On The Go Extra Dark

V dnešní uspěchané době mnoho z nás nemá čas, a právě pro ty je tu samoopalovací sprej ON THE GO EXTRA DARK, který vám zajistí bezchybné opálení již po první hodině. Sprej má navíc silný účinek proti stárnutí a pokožku zanechává krásně hydratovanou.

Zobrazit produkt
4.9 42

That´so sprej po opalování All In One After Sun

Mikro-emulzní sprej po opalování ALL IN ONE AFTER SUN obsahuje speciální kombinaci aktivních látek, které zajišťují speciální péči pro vaši pokožku. Tento speciální sprej zklidňuje vaší podrážděnou pokožku od slunce a redukuje její zarudnutí.

Zobrazit produkt
4.9 42

That´so sprchový gel po opalování All In One

Sprchový gel po opalování ALL IN ONE má zklidňující efekt a tlumí tak přecitlivělost vaší pokožky po intenzivním opalování. Uvítají ho tak ti, co mají citlivou pokožku a často se při pobytu na slunci spálí. Sprchový gel obsahuje látku MELANUP+™, která navíc mění zarudlou pokožku v přirozeně opálenou. Velkým bonusem tohoto sprchového gelu jsou jeho odpuzující účinky proti hmyzu!

Zobrazit produkt
4.9 42

That´so opalovací sprej ALL IN ONE SPF 50/50+/50++

Sprej na opalování ALL IN ONE SPF 50+ poskytuje vysokou ochranu před slunečním zářením. Při prvním nástřiku bude Vaše pokožka chráněna SPF 50, při opakování nástřiku vznikne ještě silnější SPF ochrana 50++. To žádný jiný opalovací přípravek na trhu nedokáže! Tento opalovací přípravek je voděodolný a vhodný pro ty, co mají extrémně citlivou pokožku a spálí se velmi rychle. Obsah balení: 175 ml.

Zobrazit produkt
That´so opalovací sprej pro...
  • -396,00 Kč
4.9 42

That´so opalovací sprej pro ochranu tetování All In One Tattoo Guard SPF 20 30 50

Suchý, olejový sprej na opalování, který zanechává pokožku hydratovanou, hladkou a zářivou. Jeho speciální složení založené na vysoce technologických přísadách zabraňuje blednutí tetování způsobenému vystavením slunci.

Zobrazit produkt