Záruka

Příslušenství pro keratin za studena 14 produktů.

Příslušenství k prodlužování: Příslušenství vlasové pramínky Prodlužování vlasů pomocí vlasových pramínků a metody keratinu za studena bude s naším příslušenstvím hračka. Vybírejte z několika druhů hřebenů s plastovou i kovovou špičkou, oddělovacích spon i pinetek. U nás nabízíme ten nejkvalitnějš Zobrazit více

Příslušenství k prodlužování: Příslušenství vlasové pramínky

Prodlužování vlasů pomocí vlasových pramínků a metody keratinu za studena bude s naším příslušenstvím hračka. Vybírejte z několika druhů hřebenů s plastovou i kovovou špičkou, oddělovacích spon i pinetek.

U nás nabízíme ten nejkvalitnější materiál k prodlužování. Vsázíme na italský keratin, který dlouho vydrží, výborně se s ním pracuje a jednoduše se sundává. K tomu u nás najdete speciální odstraňovač spojů – také italského původu s certifikáty EU.

Aby se vám s vlasovými pramínky dobře pracovalo, můžete si je před prodloužením rozložit do praktického organizéru nebo na elegantní stojan. Samozřejmostí jsou i ochranné terčíky a pásy.

Zobrazit méně
4.9 42

Odstraňovač spojů - vlasové pásky, keratin

Kvalitní odstraňovač keratinu Italského výrobce určený k použití v profesionálních salonech. Tento odstraňovač neničí a nezatěžuje vlasy, je testován v rámci EU s příslušnými certifikáty. Nedoporučujeme používat spolu s jinými odstraňovači spojů z Číny, tyto odstraňovače nejsou povoleny k prodeji v ČR. Objem 100 ml.

Zobrazit produkt