Záruka

DÁMSKÁ SAMOOPALOVACÍ 19 produktů.

Dámská samoopalovací Dámská samoopalovací kosmetika That'so je důležitou součástí výbavy každé moderní ženy. Bronzová pokožka působí zdravě, elegantně a sexy. V nabídce ProfiBeauty mimo jiné najdete: dámský samoopalovací sprej dámskou samoopalovací pěnu dámskou samoopalovací emulzi samoopalovací pleťové Zobrazit více

Dámská samoopalovací

Dámská samoopalovací kosmetika That'so je důležitou součástí výbavy každé moderní ženy. Bronzová pokožka působí zdravě, elegantně a sexy.

V nabídce ProfiBeauty mimo jiné najdete:

Všechny přípravky vám během chvíle vykouzlí přirozené opálení po celém těle a vy nebudete stačit odpovídat na otázky, od kterého moře jste se právě vrátila. Můžete je bez obav aplikovat na tělo i obličej. Čistě přírodní složení a nádherná vůně je velké plus, které samoopalovací kosmetická řada That’so nabízí.

Můžete vybírat z přípravků, které zakryjí jemné nedokonalosti pleti, působí proti stárnutí pokožky nebo ji rozzáří jemným třpytivým efektem. Stejně tak máte na výběr hned z několika odstínů – díky tomu určitě najdete ten, který přesně padne vaší pleti.

Zobrazit méně
4.9 42

That´so omlazující samoopalovací sprej Golden Beauty

Okamžité bezvadné opálení ve spreji, které má hydratační a omlazující účinky. Jediný samoopalovací sprej, který nezanechává stopy na bílém oblečení ihned po aplikaci i přesto, že má okamžitý účinek opálení. Přirozená záře, která vydrží asi 3 dny (díky DHA) Jeho vůně je svěží a jemná.

Zobrazit produkt
4.9 42

That´so podepilační krém ConforTan™

Krém určený primárně jako podepilační. Odstraňuje zbytky vosku z pokožky a zároveň dodá lehké opálení vaší pokožce. Výtažky z Aloe Vera, ananasu a vitamin E mají uklidňující účinky, které eliminují začervenání a podráždění pokožky, DHA dodá lehké zlatavé opálení. Výsledek opálení se dostaví během 3 hodin od aplikace a navíc můžete přijít do styku s vodou.

Zobrazit produkt
4.9 42

That´so samoopalovací pěna Glam Body Dark

Samoopalovací pěna na tělo pro snadné a rychlé použití. Opalovací pěna s hydratačním účinkem, která dodává bezchybnou okamžitou barvu (díky zlatému bronzovému pigmentu) s přirozeným efektem, který přetrvává po dobu 4 dnů (díky DHA). Perfektní po koupeli nebo sprše a po epilaci. Obsahuje vůni mandle, třešně a vanilky.

Zobrazit produkt
4.9 42

That´so samoopalovací pěna Glam Body Extra Dark

Dopřejte si přirozené a zdravé opálení během celého roku díky samoopaloavací pěně, která nezanechává žádné skvrny na kůži ani na oblečení. Pěna navíc krásně voní po mandlích a vanilce a zanechává vaši pokožku příjemně hebkou na dotek.

Zobrazit produkt