Příslušenství pro metodu
Micro Tubes
  Kurz prodlužování metodou
Micro Tubes

Micro Tubes 

prodlužování vlasů trubičkami

Tato metoda představuje prodlužování vlasů s pomocí miniaturních plastových trubiček. Technika Micro Tubes se provádí za tepla se speciálními kleštěmi, které mají možnost regulace teploty. Cop vlasů určených k prodloužení je rozpramínkován a každý jednotlivý pramínek je k vlasům klientky přichycen trubičkou, která se vlivem tepla smrští a utáhne. Na pramínku se předem vytvoří malý šetrný uzlík, který následně zabrání případnému sklouznutí trubičky. Takto připravený pramínek je protažen trubičkou, do které se vloží také pramen nastavovaných vlasů. Pomocí speciálních horkých kleští se trubička zahřeje a smrští. Tuto metodu rozhodně nedoporučujeme klientkám s velmi jemnými a řídkými vlasy, ve kterých by mohly být trubičky znatelné. Nevýhodou je, podobně jako u metody micro ring a nano ring, že při nešetrném zacházení může dojít k sejmutí spojů kartáčem nebo k častému vypadávání vlasů. Oproti těmto metodám však nezatěžujete vlasy kovem, trubičky jsou z plastu a alergická reakce se po nich objeví jen v opravdu vyjímečných případech.

Pro ty, kdo by chtěli tuto metodu ovládat a nabízet ve svém salonu, poskytujeme profesionální kurz. Dále nabízíme i řadu dalších kurzů na rozmanité metody prodlužování vlasů (např. vlasové pásky, extendmagic, micro ring...). 

Pro Váš snadný začátek nabízíme za výhodnou cenu sadu pro metodu micro tubes, která obsahuje vše, co budete při této metodě potřebovat. Příslušenství si u nás můžete zakoupit také jednotlivě. Stejně tak si jistě vyberete z naší nabídky vysoce kvalitního vlasového materiálu, který nabízíme v kategooriích středoevropské a východoevropské.

Výhody:

  • drobné spoje
  • spoje nejsou z kovu - pohodlnější nošení, nepřetrhávají vlasy, bez alergických reakcí na kov
  • snadná reaplikace

PROFIBEAUTY HAIR ACADEMY

KURZ PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ METODOU MICRO TUBES

CENA KURZU BEZ PŘÍSLUŠENSTVÍ: 2 900 Kč

CENA KURZU S PŘÍSLUŠENSTVÍM: 5 099 Kč

KURZ S PŘÍSLUŠENSTVÍM OBSAHUJE:

  • kleště Style stříbrné s regulací teploty až na 220 stupňů
  • italský keratin granulát čirý 100 gramů
  • sada na prodlužování vlasů MicroTubes v koženém obalu (háček + aplikační a odstraňovací kleště)
  • 500 ks kroužků MicroTubes – mix různých velikostí a barev po 100 ks

PŘIHLÁSIT SE NA KURZ