Záruka

PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ 174 produktů.

Prodlužování vlasů Prodlužování vlasů je dnes naprosto běžná věc. Je to jednoduchý a moderní způsob, jak během krátké chvíle změnit vzhled a dodat si potřebné sebevědomí. V oblasti prodlužování vlasů máme dlouholeté zkušenosti, proto vám můžeme nabídnout špičkové služby. V ProfiBeauty® získáte: ne Zobrazit více

Prodlužování vlasů

Prodlužování vlasů je dnes naprosto běžná věc. Je to jednoduchý a moderní způsob, jak během krátké chvíle změnit vzhled a dodat si potřebné sebevědomí. V oblasti prodlužování vlasů máme dlouholeté zkušenosti, proto vám můžeme nabídnout špičkové služby. V ProfiBeauty® získáte:

největší výběr vlasového materiálu ve střední Evropě,

nejlepší poměr ceny a kvality,

vlasy pro jakoukoli metodu prodlužování vlasů.

Vyberte si, jaký způsob prodlužování vlasů vám vyhovuje:

 • Prodlužování vlasovými pásky ProfiBeauty®

Jde o nejrychlejší, nejšetrnější a nejoblíbenější metodu prodloužení vlasů. Vlasové pásky se aplikují pomocí oboustranné lepicí pásky – spoje u hlavy jsou pohodlné a v podstatě neviditelné. Celý proces nezabere více než 40 minut, pak už vám vlasy na hlavě vydrží několik měsíců. Následně je můžete sundat a aplikovat znovu. K prodlužování navíc používáme výhradně pravé středoevropské vlasy z vlastních výkupů.

 • Prodlužování vlasovými pramínky

Tento způsob využívá moderní metodu keratinu za studena, která je maximálně šetrná k vlasům i pokožce hlavy. Ultrasonické vlny speciálního přístroje UltraSonic® taví keratin velmi rychle a efektivně. Výsledkem jsou ploché a drobné spoje, kterých si nikdo nevšimne.

Ať už se rozhodnete pro prodloužení pomocí vlasových pásků, nebo vlasových pramínků, dostanete od nás dvouletou záruku proti cuchání vlasů. Víme totiž, že kupujete to nejkvalitnější, co na trhu existuje. Všechny vlasy pravidelně testujeme v našem školicím středisku. Keratin i spojovací materiály mají navíc certifikáty pro prodej v rámci EU.

Prodlužování vlasů 

PROČ PRÁVĚ MY?

SPOLEČNOST PROFIBEAUTY VÁM NABÍZÍ:

 • největší výběr vlasového materiálu pro prodlužování vlasů ve střední Evropě
 • nejlepší poměr ceny a kvality
 • zpracování vlasů pro všechny metody prodlužování vlasů
 • exkluzivní vlasový materiál určený profesionálním salonům krásy i koncovým zákazníkům

 

Značka ProfiBeauty® HAIR EXTENSION byla vytvořena za účelem zbourat veškeré bariéry a předsudky, které jsou spojovány s prodlužováním vlasů. Prodlužování vlasů je naší vášní již 10 let a za tu dobu jsme zvládli dotáhnout naší výrobu vlasových produktů k dokonalosti. Naším cílem je rozšířit prodlužování vlasů do všech kadeřnických salónů v ČR a ukázat klientům, že tato služba není nic neobvyklého, ale naopak velmi moderní způsob, jak docílit velké změny image, koneckonců ankety hovoří jasně, většina můžů obdivuje na ženě právě krásné dlouhé a zdravé vlasy. Nyní je prodlužování vlasů ještě více dostupné pro všechny, nabídněte klientům to nejlepší v oboru prodlužování vlasů

Přehled nabídky:

 • ProfiBeauty® Vlasové pásky 
 • UltraSonic® - prodlužování vlasů ultrazvukem

  fBCQKzVIGCQqLgSyog3yF2BWvT32xeJIAiinR0zAkn7nnDncbxtoKGFJFrW6GfHZYIbeq68CBJObBZLrOI5UAjzgEq49zsklQzXv_ibafhYqqZh_bdgVNLFNQv5sekYTMgkZltXbEWxeLgGMrsNHOaJe9ZF24Sc4bnndBiUkrsyGucPnZbSMcO3FMv5_disFOTZWkhKNYbXiNe-ECjoEt8SodNATX3fuoPHqrv0824IVsYJbApsIThjj7bM14AXKWG3rLl7M_aFueH0j

 

w9Y5WNt5IDq6JH1WgaA_TOefte8hegW6VUQNcbfhQJN4rJAKdBIL38InUU_3IS9Hg0tUJM6FvAPULLsM_NATfRAlsUVvWxyrlquQRkBzcYi3cZMoLMglUhllgzSmKxuV0CPIFJYT

SYSTÉMY PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ PRO VÁŠ SALON

PROFIBEAUTY® VLASOVÉ PÁSKY

Nejrychlejší a nejšetrnější metoda prodlužování vlasů, kterou si žádá stále více a více klientek. Aplikace probíhá pomocí speciální oboustranné lepící pásky, vlasy tak nejsou zatěžovány vysokými teplotami a prodloužení vlasů zabere opravdu jen pár minut. Tato metoda je vhodná především pro klientky s jemnými vlasy, ale i pro kohokoli, kdo rád experimentuje s různými účesy - spoje jsou ploché, pohodlné a neviditelné i po vyčesání do vysokého culíku. Vlasové pásky ProfiBeauty® vyrábíme z pravých lidských vlasů vykupovaných v ČR nebo okolních státech. Jsme vůbec jediní, kdo z takto kvalitních vlasové pásky vyrábí. Přehlednou nabídku vlasových pásek naleznete níže.

   

    qc29EKf_w-PZwjyKsPkCdDmIVzrM7nr0BImw3OjzzFjDhgmDN2Blqy8YuYlM_hx_jNFNKhvREBD_ktsRN087O1LM9hOuM9ZUDx1W7uA8p4vDuAF2hVMny0oIAAOl89bLEzz_NP4J 

               

INFORMACE K METODĚ VLASOVÉ PÁSKY

ŠKOLENÍ A KURZ PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ METODOU VLASOVÉ PÁSKY pod taktovkou Michala Zapoměla

K metodě doporučujeme tyto vlasy pro prodlužování:

ProfiBeauty® Vlasové pásky středoevropské

 

 

ULTRASONIC® – PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ ULTRAZVUKEM

Metoda keratin za studena je skvělou alternativou klasického keratinu za tepla, jehož nevýhodou byla tepelná úprava spojů, které bylo nutné natavit dokonce na 200°C a vzniklé tepelné zatížení mohlo poškodit i vlasy klientky. Toto vše včetně náročné práce s horkými kleštěmi nyní eleminuje právě prodlužování ultrazvukem metodou keratin za studena s využitím revolučního přístroje UltraSonic®. Za použití ultrasonických vln je keratin taven velmi rychle a efektivně, samotná aplikace je tedy také rychlejší než tomu bylo u starší metody - keratinu za tepla. Výsledkem prodlužování vlasů přístrojem UltraSonic® jsou nádherné ploché a drobné spoje. Přístroj dodáváme se standardní zárukou i pozáručním servisem. V ceně kurzu je i nutné školení na práci s ním. Pro tuto metodu naleznete v naší nabídce již nakeratinované vlasy té nejvyšší kvality.

 

WfZjI6DCtxcqxb12HEcb7FytTX6xhmTxFTVDswqeYWu3FHbuVzySGP673OKFsy3zebk5woi86hcteYVpP5_7fx5Zw7hIBrP5zWixEi-XcLrRkaEOADvNRG312sFEJ8S4cqOGERaS

 

INFORMACE K METODĚ KERATIN ZA STUDENA

ŠKOLENÍ A KURZ PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ PŘÍSTROJEM ULTRASONIC®

K metodě doporučujeme tyto vlasy pro prodlužování:

Středoevropské barvené vlasy

Východoevropské vlasy

 

VÝHODY PRO VÁS

 

Profesionálním salonům krásy nabízíme:

 1. množství výhodných slev
 2. vlastní profil , na základě kterého se přepne veškerá nabídka eshopu do zvýhodněných velkoobchodních cen, a můžete okamžitě nakupovat. 
 3. nabídku školení a kurzů prodlužování vlasů s cílem zajistit, aby certifikovaný personál salonu mohl klientům nabídnout profesionální prodlužování vlasů s garancí pevností spojů, dalším cílem je poskytnout klientům informace o tom, jak se o vlasy starat a jakou péči na vlasy používat a v neposlední řadě získat u klienta důvěru 
 4. pro naše stálé partnery (certifikované salony a odběratele) dále pořádáme WORKSHOPY a doškolení v případě nových produktů či trendů
 5. možnost prodávat další výrobky, které nabízí náš eshopu, ve Vašem salonu pro zvýšení Vašich tržeb
 6. našim partnerům přednostně doručujeme zboží, v případě objednávky do 12 hodin odesíláme kurýrem ve stejný den - doručení do 24 hodin

 

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat - domluvíme si s Vámi schůzku v naší kamenné prodejně, kde je vystaveno veškeré zboží eshopu nebo i přímo u Vás v salonu. Do eshopu se můžete registrovat na čísle 702 015 307 pro více informací. 

Na naše vlasy poskytujeme dvouletou záruku proti cuchání, ta se samozřejmě řídí životností samotných vlasů. Na rozdíl od jiných prodejců naše vlasy neustále testujeme. Veškerý keratin na vlasy a spojovací materiál mají certifikáty pro prodej v rámci EU. Veškeré prodávané vlasy, novinky či přístroje důkladně testujeme v našem školicím středisku a v ProfiBeauty Salonu Praha - prodlužování vlasů. K Vám se tak dostane vždy zaručeně kvalitní a již ověřené zboží. Prodej vlasů nabízíme v naší kamenné prodejně v Praze na adrese Korunní 20, Praha 120 00.  Budeme se těšit na setkání s Vámi. 

Zobrazit méně
4.9 42

Barvené vlasové pásky ProfiBeauty® - blond - 23

Vlasové pásky ProfiBeauty® zhotovené ze středoevropských vlasů nabízíme v odstínu blond. V délce 40 - 45 cm, 50 - 60 cm, 60 - 70 cm a 70 - 80 cm. Vlasové pásky jsou nanotechnologií zatavené do pevné silikonové pásky, tudíž nedochází k výčesu vlasů ze spojů. Prodlužování vlasů nano technologií je šetrné, rychlé a vysoce efektivní. Balení ve variantě 20 ks pásek, tvořících 10 spojů.

Zobrazit produkt
4.9 42

Barvené vlasové pásky ProfiBeauty® - černá jako uhel - 1

Vlasové pásky ProfiBeauty® zhotovené ze středoevropských vlasů nabízíme v odstínu černá jako uhel a vybírat můžete z délek 30 - 60 cm. Vlasové pásky ProfiBeauty® jsou nanotechnologií zatavené do pevné silikonové pásky, tudíž nedochází k výčesu vlasů ze spojů. Prodlužování vlasů nano technologií je šetrné, rychlé a vysoce efektivní. Balení ve variantě 20 ks pásek, tvořících 10 spojů.

Zobrazit produkt
4.9 42

Barvené vlasové pásky ProfiBeauty® - extra béžová - 12

Nabízíme vlasové pásky ProfiBeauty® k prodlužování vlasů v odstínu extra béžová. Délky k dispozici jsou 30 - 40 cm, 40 - 45 cm, 50 - 60 cm.  Vlasové pásky jsou vyráběny ze středoevropských vlasů a jsou zataveny do silikonové vrstvy, takže vám při česání nevypadne ani jediný vlas. 

Balení je po 20 ks, které celkem tvoří 10 spojů. Váhy jsou určeny podle délky vlasů.

Zobrazit produkt
4.9 42

Barvené vlasové pásky ProfiBeauty® - kaštanově mahagonová -32

Vlasové pásky ProfiBeauty® zhotovené ze středoevropských vlasů nabízíme v odstínu kaštanově mahagonová a v délce 35 - 40 cm. Vlasové pásky ProfiBeauty® jsou nanotechnologií zatavené do pevné silikonové pásky, tudíž nedochází k výčesu vlasů ze spojů. Prodlužování vlasů nano technologií je šetrné, rychlé a vysoce efektivní. Balení ve variantě 20 ks pásek, tvořících 10 spojů.

Zobrazit produkt
4.9 42

Barvené vlasové pásky ProfiBeauty® - měděný kaštan - 17

Vlasové pásky ProfiBeauty® zhotovené ze středoevropských vlasů nabízíme v odstínu měděný kaštan. V délce 40 - 45 cm a 50 - 60 cm. Vlasové pásky ProfiBeauty® jsou nanotechnologií zatavené do pevné silikonové pásky, tudíž nedochází k výčesu vlasů ze spojů. Prodlužování vlasů nano technologií je šetrné, rychlé a vysoce efektivní. Balení ve variantě 20 ks pásek, tvořících 10 spojů.

Zobrazit produkt
4.9 42

Barvené vlasové pásky ProfiBeauty® - melír světlý - 18/613

Vlasové pásky ProfiBeauty® zhotovené ze středoevropských vlasů nabízíme v odstínu světlý melír a vybírat můžete z délek 30 - 60 cm. Vlasové pásky jsou nanotechnologií zatavené do pevné silikonové pásky, tudíž nedochází k výčesu vlasů ze spojů. Prodlužování vlasů nano technologií je šetrné, rychlé a vysoce efektivní. Balení ve variantě 20 ks pásek, tvořících 10 spojů.

Zobrazit produkt
4.9 42

Barvené vlasové pásky ProfiBeauty® - nejsvětlejší blond - 613 -

Pro opravdu přirozený vzhled prodloužených vlasů máme v nabídce středoevropské vlasové pásky ProfiBeauty®, a to v odstínu nejsvětlejší blond. Nedochází k vyčesávání ani vypadávání vlasů ze spoje, díky zatavení pásků do silikonové vrstvy pomocí nano technologie.

Balení o 20 ks, které celkem tvoří 10 spojů. Délka vlasů: 40 - 45 cm až 60 -70 cm.

Zobrazit produkt
4.9 42

Barvené vlasové pásky ProfiBeauty® - ohnivá zrz - 130

K prodloužení vlasů máme středoevropské vlasové pásky ProfiBeauty® v odstínu ohnivá zrz. Tyto pásky vám zaručí, že se nebudou vlasy ze spoje vyčesávat, neboť jsou zataveny do silikonového povrchu. K dostání ve délce: 50 – 60 cm. Balení vždy po 20 ks, které vytvoří 10 spojů.

Zobrazit produkt
4.9 42

Barvené vlasové pásky ProfiBeauty® - ombre - 11/24

Vlasové pásky ProfiBeauty®  zhotovené ze středoevropských vlasů nabízíme v odstínu ombre 11/24. V délce 40 - 45 cm a 50 - 60 cm. Vlasové pásky ProfiBeauty® jsou nanotechnologií zatavené do pevné silikonové pásky, tudíž nedochází k výčesu vlasů ze spojů. Prodlužování vlasů nano technologií je šetrné, rychlé a vysoce efektivní. Balení ve variantě 20 ks pásek, tvořících 10 spojů.

Zobrazit produkt
4.9 42

Barvené vlasové pásky ProfiBeauty® - ombre - 11/61

Vlasové pásky ProfiBeauty® k prodloužení vlasů k dostání v odstínu ombre 11/61 a v délce 50 - 60 cm. Metoda, která se používá k zatavení pásek do silikonových vrstev se nazývá nanotechnologie a je velice oblíbená. Zamezuje tak nežádoucímu vypadávání vlasů nebo vyčesávání ze spojů. Balení po 20 ks pásek, tvoří 10 spojů o váze 20g (40-45cm), 25g (50-60cm).

Zobrazit produkt
4.9 42

Barvené vlasové pásky ProfiBeauty® - ombre - 12/27

Vlasové pásky ProfiBeauty® zhotovené ze středoevropských vlasů nabízíme v odstínu ombre 12/27. V délce 50 - 60 cm. Vlasové pásky jsou nanotechnologií zatavené do pevné silikonové pásky, tudíž nedochází k výčesu vlasů ze spojů. Prodlužování vlasů nano technologií je šetrné, rychlé a vysoce efektivní. Balení ve variantě 20 ks pásek, tvořících 10 spojů.

Zobrazit produkt
4.9 42

Barvené vlasové pásky ProfiBeauty® - ombre - 1B/18

Vlasové pásky k prodloužení vlasů k dostání v odstínu ombre 1B/18 a v délce 50 - 60 cm. Metoda, která se používá k zatavení pásek do silikonových vrstev se nazývá nanotechnologie a je velice oblíbená. Zamezuje tak nežádoucímu vypadávání vlasů nebo vyčesávání ze spojů. Balení po 20 ks pásek, tvoří 10 spojů o váze 20g (40-45cm), 25g (50-60cm).

Zobrazit produkt