JAKOU METODU ZVOLIT?

    EXPERTNÍ METODY           KLASICKÉ METODY           JEDNORÁZOVÉ METODY 

      VLASOVÉ PÁSKY PROFIBEAUTY®                            KERATIN ZA TEPLA                                                CLIP-IN VLASY

                  EXTEND MAGIC®                                              MICRO RING

ULTRASONIC® - KERATIN ZA STUDENA                          NANO RING

                                                                                             MICRO TUBES

   


                                     EXPERTNÍ METODY

VLASOVÉ PÁSKY

                                             

Nejrychlejší a nejšetrnější metoda prodlužování vlasů, kterou si žádá stále více a více klientek. Aplikace probíhá pomocí speciální oboustranné lepící pásky, vlasy tak nejsou zatěžovány vysokými teplotami a prodloužení vlasů zabere opravdu jen pár minut. Tato metoda je vhodná především pro klientky s jemnými vlasy, ale i pro kohokoli, kdo rád experimentuje s různými účesy - spoje jsou ploché, pohodlné a neviditelné i po vyčesání do vysokého culíku. Vlasové pásky NanoTape® vyrábíme z pravých lidských vlasů vykupovaných v ČR nebo okolních státech. Jsme vůbec jediní, kdo z takto kvalitních vlasů vlasové pásky vyrábí.

INFORMACE K METODĚ VLASOVÉ PÁSKY

ŠKOLENÍ A KURZ PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ METODOU VLASOVÉ PÁSKY

K metodě doporučujeme tyto vlasy pro prodlužování:

Vlasové pásky PROFIBEAUTY® středoevropské

EXTEND MAGIC

                                               

Osvědčená metoda prodlužování vlasů za pomoci speciálního přístroje ExtendMagic zaručuje tvorbu těch nejmenších a nejúhlednějších spojů ze všech. Díky tomu lze snadno vlasy zahustit již od 1 cm, a to i na choulostivých a namáhaných částech hlavy (ofina, korunní část hlavy), což není možné provést s žádným jiným přístrojem. Výsledné spoje jsou měkké, ohebné, velice pohodlné, ale přesto neuvěřitelně odolné. Jeho předností je, kromě již zmíněných, také to, že aplikace je velice šetrná k vašim vlastním vlasům.

INFORMACE K METODĚ EXTEND MAGIC

ŠKOLENÍ A KURZ PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ METODOU EXTEND MAGIC

K metodě doporučujeme tyto vlasy pro prodlužování:

Středoevropské vlasy

Východoevropské vlasy

ULTRASONIC - KERATIN ZA STUDENA

                                            

Tato metoda prodlužování vlasů je velice šetrná, neboť vlasy nezatěžuje vysokou teplotou. Aplikace se provádí speciálním ultrasonickým přístrojem ColdFusion, kterým jsou jednotlivé prameny upevňovány na bázi ultrazvukových vln, výsledkem jsou drobné, ohebné a pohodlné spoje. Samotná aplikace je také oproti metodě keratin za tepla razantně rychlejší, a to hlavně v případě reaplikace pramenů. Na trhu lze nalézt velké množství různých typů keratinů, my nabízíme keratin italský, který je nejkvalitnější a vytváří pevné a odolné spoje.

INFORMACE K METODĚ ULTRASONIC - KERATIN ZA STUDENA

ŠKOLENÍ A KURZ PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ METODOU ULTRASONIC - KERATIN ZA STUDENA

K metodě doporučujeme tyto vlasy pro prodlužování:

Středoevropské vlasy

Východoevropské vlasy


KLASICKÉ METODY

KERATIN ZA TEPLA

Prodlužování keratinem za tepla je stále jednou z nejčastějších metod, které se při prodlužování vlasů využívá, ačkoli ji mnohé nové metody jako například vlasové pásky nebo keratin za studena v oblíbenosti velice rychle dohánějí. Jedná se o metodu tzv. prodlužování vlasů za tepla – to znamená, že při aplikaci pramenů speciálnímu kleštěmi jsou vlasy vystaveny vysoké teplotě. Spoje dosahující velikosti pouhého 1 cm jsou pohodlné a odolné.

INFORMACE K METODĚ KERATIN ZA TEPLA

ŠKOLENÍ A KURZ PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ METODOU KERATIN ZA TEPLA

K metodě doporučujeme tyto vlasy pro prodlužování:

Středoevropské vlasy

Východoevropské vlasy

MICRO RING

Jedná se o šetrnou metodu, při které vlasy nejsou zatěžovány vysokými teplotami ani chemikáliemi. Prameny se přichycují zavěšením micro kroužku a jeho opětovným otevřením při posunutí pramínku. V naší nabídce naleznete také NanoRings, spoje o velikosti hlavičky špendlíku, které jsou pohodlnější a méně nápadné.

INFORMACE K METODĚ MICRO RING

ŠKOLENÍ A KURZ PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ METODOU MICRO RING

K metodě doporučujeme tyto vlasy pro prodlužování:

Středoevropské vlasy

Východoevropské vlasy

NANO RING

Obdoba metody MicroRing, při které je pramen upevňován pomocí NanoRing kroužku o velikosti špendlíkové hlavičky. Do předpřipravených zakončení je vpraven drátek, přes který je NanoRing poté aplikován. Spoje vytvořené touto metodou tak nikde netlačí, jsou nenápadné, ale přesto pevné a odolné.  

INFORMACE K METODĚ MICRO RING

ŠKOLENÍ A KURZ PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ METODOU NANO RING

K metodě doporučujeme tyto vlasy pro prodlužování:

Středoevropské vlasy

Východoevropské vlasy

MICRO TUBES

Tato metoda představuje šetrné prodloužení vlasů pomocí miniaturních plastových trubiček. Technika Micro Tubes známá také jako Bellargo se provádí bez použití vysokých teplot a chemikálií. Cop vlasů určených k prodloužení je rozpramínkován a k vašim vlasům přichycen trubičkou, která se vlivem tepla smrští a utáhne. 

INFORMACE K METODĚ MICRO TUBES

ŠKOLENÍ A KURZ PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ METODOU MICRO TUBES

K metodě doporučujeme tyto vlasy pro prodlužování:

Středoevropské vlasy

Východoevropské vlasy


JEDNORÁZOVÉ - NASAZOVACÍ METODY

CLIP-IN VLASY

                                                 

Clip-in vlasy jsou ideální volbou v momentě, kdy toužíte po oživení vašeho dosavadního účesu, a to v pohodlí domova a během pár minut. Jde o rychlou, snadnou, šetrnou a cenově dostupnou metodu prodloužení vlasů, která je vhodná pro ty z vás, kteří o trvalekším prodloužení vlasů zatím neuvažují. Příčesky se připevňují pomocí speciálních sponek, jednoduše je tak během chvilky můžete zakomponovat jak do rozpuštěných vlasů, tak do složitějších účesů.

Výhody:

  • rychlá a snadná aplikace 
  • široká škála odstínů, struktur i délek vlasů
  • variabilita proměn image 

Nevýhody:

  • velikost spoje 
  • musí se sundávat před spaním, mytím vlasů, sportem, apod.
  • při denním nošení zatěžují jen některé části hlavy a tím dochází k uvolnění kořínků a možnému vzniku lysinek 

Clip-in sady vlasů

Naše sady clip-in vlasů jsou složené ze sedmi pásů a jsou dostupné v různých délkách, odstínech i hustotách - Classic, Fashion a Hollywood. Jedná se o nejluxusnější clip-in příčesky na trhu, které se vyznačují exkluzivní kvalitou pravých lidksých vlasů v REMY kvalitě, neztenčenými konci, dokonale tvarovanými pásy a neklouzavými speciálními sponkami, které zajišťují pohodlné nošení. Dlouhé a husté vlasy tak s našimi clip-in sadami získáte během chvilky!

Zahušťovací vlasové pásy

Zahušťovací pásy slouží k rychlému, rovnoměrnému zahuštění vlasů. Jedná se o jeden pás vlasů, který je vybaven sponkami, které snadno připevníte ke svým vlastním vlasům. Jejich aplikace je tedy velmi jednoduchá a oproti klasické sadě, která je složena z více pásů, také rychlejší. Všechny naše zahušťovací pásy jsou vyrobeny z vysoce kvalitních lidských REMY vlasů. Sponky jsou navíc potaženy speciální protiskluzovou vrstvou ze silikonu a pásy vám tak rozhodně nebudou padat a ani poškozovat vaše vlastní vlasy.

Clip-in culíky

S našimi clip-in culíky dosáhnete účesu jako z časopisu během vteřiny. Culík kompletně překryje vaše vlasy, takže je vhodný doopravdy pro každého, a to i díky snadné aplikaci. Pomocí clip-in culíku docílíte okamžitého zahuštění a prodloužení vlasů snadno a rychle, výsledek bude přitom přirozený a vždy dokonalý! Stačí si jen vybrat ten správný odstín a délku, které vám budou vyhovovat.

Clip-in ofiny

Snadný způsob, kterým lze oživit jakýkoli účes. Jedná se o ofiny z pravých lidských vlasů na sponkách, které připnete během chvilky a perfektně drží celý den. Vybrat si můžete ze dvou variant - klasické rovné ofiny či šikmo střižené patky.

Easy Clip On

Easy Clip On jsou asijské REMY vlasy prémiové kvality seřazené dle směru růstu, bez tenčených konců, šetrně chemicky zpracované pro dosažení celé škály barevných odstínů. Jedná se o vlasové třásně všité do síťky jako jeden celek, díky čemuž docílíte bohatého objemu ihned po jejich nasazení. Jejich aplikace je velice snadná a zvládnete ji tak sami doma během několika minut.

Flip-in příčesky

Flip-in vlasy nebo zjednodušeně řečeno vlasy na gumičce se podobají klasickým clip-in vlasům, ale na rozdíl od nich jsou aplikovány ke gumiččce a zkládají se z jednoho kusu. Aplikaci flip-in zvládne opravdu každý, celý proces zabere ještě méně času než je tomu při nasazení clip-in sady vlasů. 

Paruky a poloparuky

Naše paruky z pravých lidských vlasů jsou vhodné především pro ty, kteří trpí částečnou nebo úplnou ztrátou vlasů. Díky tomu, že s nimi v okamžiku dosáhnete kompletní změny image, je můžeme doporučit i těm z vás, kteří toužíte po změně a chcete vyzkoušet něco nového. K dostání jsou u nás paruky klasické, poloparuky (tupé), ale lze si objednat paruku také míru prostřednictvím naší zakázkové výroby.