Metody prodlužování vlasů Nejsou zde žádné produkty

Metody prodlužování vlasů

Metody prodlužování vlasů

JAKOU METODU ZVOLIT?


JEDNORAZOVÉ - NASAZOVACÍ METODY

Clip In vlasové příčesky

Clip In vlasové příčesky je nejjednodušší a nejrychlejší metoda prodloužení vlasů na světě. Pomocí vlasů Clip In si vlasy sami prodloužíte za pouhých 5 minut z pohodlí domova. Vlasové tresy či prameny se připevňují pomocí clip sponek (skřipců, které jsou připevněny na různě široké pásy). Šetrná metoda prodloužení, která je ale vhodná k občasnému, příležitostnému nošení. V případě, že chcete nosit vlasy denně, Clip In vlasy nedoporučujeme. 

Výhody:

 • rychlost a snadnost aplikace 
 • široká škála odstínů, struktur, kvality vlasů, délek 
 • variabilita proměn image 

Nevýhody:

 • velikost spoje 
 • musí se sundávat před spaním, mytím vlasů, sportu, sauně, bazénu aj. 
 • při denním nošení zatěžují jen některé části hlavy a tím dochází k uvolňění kořínků – vznik lysinek 

Clip In Tupé

Metoda zahuštění problematických partií vršku hlavy. Tupé je “ostrůvek” ručně háčkovaných vlasů do speciální síťky. 

Easy Clip On

Příčes již zhotovený do jednoho širokého pásu neboli košíčku, v nabídce v kvalitě REMY. Jednoduchá aplikace, nasazení během pár sekund. 1 kus o gramáži 100-140 gramů. Je určen i pro velmi krátké vlasy. Příčes – poloparuka zakryje všechny vlasy, které jsou nežádoucí. Příčes díky svému zpracování sám o sobě dodá vlasům krásný objem. 

Clip in Ofiny

Příčesek určený výhradně k vytvoření ofiny nebo patky vlasů, aniž byste musela stříhat své vlasy a nenávratně zkracovat vlastní ofinu. 

Clip in culík Ponytail

Příčesek vyrobený již do tvaru hustého culíku, který nasazujete na svůj cop vlasů. Culík – ponytail zcela překryje vaše kratší vlasy. Video tutorial aplikace můžete zhlédnout na našem Youtube kanálu


SEMIPERMANENTNÍ METODY

Easyring

Vlasy REMY již zakončené kovovým kroužkem. Do kovového kroužku jsou vlasy přilepeny. Aplikace se provádí již připraveným plastovým očkem a spoj se secvakne kleštěmi. Metoda není vhodná pro velmi jemné a hladké vlasy. Spoje drží cca 1 měsíc a nejsou příliš spolehlivé. Při reaplikaci je nutné spoj zcela odstřihnout a vytvořit pomocí tepelných kleští zcela nový spoj na jakoukoli metodu prodloužení vlasů.

Našívání pásů

Našívání pásů je jeden z nejstarších způsobů, jak si rychle a snadno vlasy prodloužit nebo zahustit. Metoda velmi zatěžuje vlastní vlasy, neboť jeden vlasový pás má velmi vysokou gramáž (pokud se nejedná o ručně vyrobené tresy) a tím zatěžuje vlastní vlasy, které slábnou. Tuto metodu není vhodné nosit dlouhodobě, ale spíše nárazově nebo příležitostně. Nejprve si z pěšinky vytvoříte francouzský copánek jdoucí od jednoho ucha do středu a druhou stranu taktéž. A na vytvořený copánek našíváme pomocí jehly již připravené šité pásy vlasů. 

Lepení pásů lepidlem

Obdobný způsob jako našívání, ale pásy se rovnou lepí na pěšinky. Záleží na kvalitě a přilnavosti lepidla, ale v průměru vydrží prodloužení 2-3 týdny. Tuto metodu NEDOPORUČUJEME žádné klientce s neetnickými vlasy. Lepidlo přímo na pokožce není nikdy nic zdravého a ani hezkého. Spolehnutí na tuto metodu není a v ČR se vůbec neprovádí. 

Částečné nebo kompletní vlasové náhrady

Částečné nebo kompletní vlasové náhrady jsou ostrůvky háčkovaných vlasů do speciálních textilních sítěk, které jsou buďto pomocí clip in sponek připevněny k vlasům nebo přímo lepeny na skalp. Určeno pro zákazníky s poruchou růstu vlasů, alopecií apod. Tuto nabídku již připravujeme, prosím kontaktujte nás případně na info@profibeauty.cz.


PERMANENTNÍ METODY

Vlasové pásky

Tato metoda je přímo revoluční metodou v prodlužování vlasů. Je velmi oblíbená, protože je šetrná díky technice za studena. Aplikace probíhá jednoduše tak, že se vlasová páska jako sendvič přilepí k vašemu pramenu, jedna zvrchu, jedna zespodu. Velkou výhodou pásek je to, že díky svému plochému tvaru jsou maximálně pohodlné při nošení a také nenápadně. Dokonce i při pohmatu nejsou téměř znát. Spoje jsou však extrémně odolné, garantujeme, že během nošení nepřijdete ani o jeden vlas.  Vlasové pásky jsou ideální pro ty klientky, které mají jemné vlasy a jiné spoje by mohly prosvítat.

Vlasové pásky máme ve dvou zhotoveních - a to z vlasů středoevropských NanoTape, které jsou vyráběny speciálně za pomocí nanotechnologie. A dále z vlasů východoevropských ProfiTape. I tyto pásky jsou velice spolehlivé, vlasy jsou do pásky zataveny a ještě strojně prošity. 

Keratin za tepla 

Jedna z nejběžnějších metod prodloužení vlasů. K aplikaci pramene používáme tepelné aplikační kleště, které roztaví polymer/keratin přímo k vlastnímu vlasovému vláknu a tím vytvoříme spoj o velikosti cca 1 cm. Tato metoda je v tomto oboru stále nejpoužívanější, i když ji moderní techniky jako ExtendMagic nebo vlasové pásky rychle dohánějí. Jedná se o tzv. prodlužování vlasů za tepla. Vlasy, které si vyberete k prodloužení se rozpramínkují a zakončí keratinovými nehtíky. 

Postup: 

 • Keratinové zakončení na každém pramínku se pomocí speciálních teplých kleští roztaví a přilepí k vašemu pramenu vlasů. Vše probíhá za teploty mezi 150°C – 200°C. Výsledné spoje jsou velmi malé, nenápadné a pevné. Teplota kleští mnohokrát ovšem zákazníky odrazuje, bojí se spálení vlastních vlasů a opotřebení vlivem působení tepla. 
 • V minulosti se používali jen spoje kulaté, 
 • Nyní je možné vytvořit i spoj plochý, který je na omak ještě méně nápadný. 
 • Prodlužování vlasů pomocí keratinu lze nově provádět i za studena. Teplé kleště jsou nahrazeny ultrazvukovým zařízením, které keratinový konec roztaví a umožní jeho pevné přichycení na pramen vlasů. 

Nevýhody: 

 • Celý proces prodlužování vlasů keratinem je časově náročný. Standardně se k prodloužení používá cca 100 pramenů, jejichž napojení může trvat 5 hodin. 
 • Tato metoda prodloužení vlasů vyžaduje dodržování ideálního intervalu posunutí spojů, tedy 12 týdnů. Necháte-li vlasy příliš odrůst, mohou se na odrostech u keratinových spojů vytvořit drobné dredíky, které se následně složitě vyčesávají.

Keratin za studena

Tato metoda prodlužování vlasů je k vlasům velmi šetrná, protože není prováděna za vysokých teplot, ale za pomocí ultrazvukových vln. Ty vydává speciální přístroj ColdFusion. Oproti keratinu za tepla, tak nejsou vlasy zatěžovány horkými kleštěmi a předejde se tak i nechtěnému popálení pokožky. Metoda za studena je o něco rychlejší, přesto zabere 2 - 3 hodiny. Jednodušší je však reaplikace, kdy se nemusí odstřihávat konce a nově přepramínkovat. Pouze se k pramenu přiloží nová keratinová destička a utrazvukem ppřipevní. 

Extend Magic

Extend Magic je metoda, která se provozuje za pomocí speciálního přístroje. Osvědčená metoda prodloužení, spoje jsou nejmenší a nejúhlednější ze všech. Aplikace se provádí dvěma přístroji, jeden na klasické prodloužení či zahuštění a druhý na microspoje, kdy můžete prodloužit /zahustit vlas na vlas zákazníkům (muži i ženy), kterým vlasy vypadávají na místech, jenž jsou velmi choulostivá (ofiny a korunní část hlavy). Toto není možné s žádným jiným přístrojem. Spoj je velmi spolehlivý, spoje jsou měkké, ohebné, nikde nepíchají do pokožky, tudíž i pohodlné na spaní. Lze vytvořit spoje ploché nebo válečkovité. Co se aplikace týče, je mnohem rychlejší oproti keratinu za tepla, hlavně při posunování spojů, kde nemusíte nové spoje pramínkovat před aplikací keratinem. Zde jen spoj odstřihnete a aplikujete. Ušetříte minimálně hodinu práce. Spoje jsou spolehlivější, odolnější, vydrží delší poaplikační dobu. Přístroj je sofistikovanější a lépe se s ním pracuje.

Microring 

Jedná se o metodu používanou “za studena” a bez chemikálií či tepla, pouze na bázi zavření micro kroužku a jeho opětovném otevření při posunutí pramínku. Na tuto metodu se používají mechanické přístroje a navlékátko. Microringy jsou dodávány v různých barevných odstínech. Tato metoda je naprosto šetrná k vlastním vlasům (za předpokladu, že je kadeřník vyškolen). Existují 2 druhy – microring silikonový a microring kovový. Lze také zakoupit prameny – easy ring, jež jsou připraveny pro tuto metodu. Každý pramen má svůj microring a vlákno pro snadnější aplikaci. Opět jako u předchozích metod musí cca po 3 měsících dojít k opětovnému posunu pramínků. 

Aplikace trvá 2–3 hod. Při neodborné aplikaci může docházet k řezání vlastních vlasů. První dny jsou microringy “nezvyk”, ale 50 % klientů si po 3 dnech ani nevšimne, že má prodloužené vlasy a na spoje si zvykne. Pro zákaznice, které jsou citlivé na cokoli ve vlasech by vlasy neměly být prodloužené touto metodou. Kovové spoje jsou tvrdé a mohou tlačit do hlavy. Kovové kroužky microring jsou více viditelné. Vyrobeny jsou z kovu, tudíž aplikovat zákaznicím alergickým na jakýkoliv kov není doporučováno. Nově v nabídce naleznete NanoRings, které jsou o velikosti hlavičky špendlíku, ale jedná se o speciální no vou metodu prodloužení, více níže v sekci “NanoRing”.

Micro Tubes 

Tato metoda představuje šetrné prodloužení pomocí miniaturních plastových trubiček. Technika Micro Tubes neboli známá také jako Bellargo se provádí bez použití tepla a chemikálií. Cop vlasů určených k prodloužení je rozpramínkován a k vašim vlasům přichycen trubičkou, která se vlivem tepla smrští a utáhne. 

Postup: 

Na vašem pramínku vlasů se nejdříve vytvoří malý šetrný uzlík, který následně zabrání případnému sklouznutí trubičky. Pramínek je protažen trubičkou, do které se vloží také pramen nastavovaných vlasů. Pomocí speciálních horkých kleští se trubička zahřeje a smrští. 

Nevýhody: 

Nedoporučujeme klientkám s velmi jemnými a řídkými vlasy, ve kterých by mohly být trubičky znatelné. Při nešetrném zacházení může dojít k sejmutí spoje kartáčem. 

NanoRing 

Jedná se o obdobu metody Microring, ale vlasový pramen připojujeme pomocí NanoRing kroužku o velikosti špendlíkové hlavičky, tudíž spoj nikde netlačí, je velmi málo nápadný na omak a je pohodlný a pevný. Do předpřipravených zakončení je vpraven drátek, přes který je aplikován NanoRing.