Záruka

OPALOVACÍ 15 produktů.

Víte, že opalovat se můžete i bezpečně? Vystavte své tělo sluníčku bez výčitek, že svou pokožku zbytečně namáháte. S opalovací kosmetikou That’so máte jistotu, že je o vaši pleť dokonale postaráno. V nabídce ProfiBeauty najdete: opalovací spreje a další přípravky s SPF péči po opalování urychlovače op Zobrazit více

Víte, že opalovat se můžete i bezpečně? Vystavte své tělo sluníčku bez výčitek, že svou pokožku zbytečně namáháte. S opalovací kosmetikou That’so máte jistotu, že je o vaši pleť dokonale postaráno.

V nabídce ProfiBeauty najdete:

Vyberte si SPF faktor podle typu své kůže a pohodlně naneste na celé tělo. Produkty z řady All In One hydratují pokožku, chrání ji před škodlivým UVA a UVB zářením a navíc jsou voděodolné. Všechny výrobky se hodí pro dospělé i pro děti, používat je můžou i těhotné ženy.

Zobrazit méně
4.9 42

That´so opalovací sprej All In One SPF 20 30 50 Vegan

Ochranný opalovací sprej ALL IN ONE SPF 20-30-50+ Vegan zaručuje ochranu před slunečním zářením a navíc je šetrný k přírodě. Sprej se aplikuje na pokožku 1x, 2x nebo 3x podle toho, jak vysokého ochranného faktoru (20, 30 nebo 50 SPF) chcete dosáhnout.

Zobrazit produkt
4.9 42

That´so opalovací sprej ALL IN ONE SPF 50/50+/50++

Sprej na opalování ALL IN ONE SPF 50+ poskytuje vysokou ochranu před slunečním zářením. Při prvním nástřiku bude Vaše pokožka chráněna SPF 50, při opakování nástřiku vznikne SPF 80 a při třetím dokonce SPF 100! To žádný jiný opalovací přípravek na trhu nedokáže! Tento opalovací přípravek je voděodolný a vhodný pro ty, co mají extrémně citlivou pokožku a spálí se velmi rychle. Obsah balení: 175 ml.

Zobrazit produkt
4.9 42

That´so opalovací sprej ALL IN ONE SPF 50/50+/50++ - cestovní balení

Cestovní sprej na opalování ALL IN ONE SPF 50+ poskytuje vysokou ochranu před slunečním zářením. Při prvním nástřiku bude Vaše pokožka chráněna SPF 50, při opakování nástřiku vznikne SPF 80 a při třetím dokonce SPF 100! To žádný jiný opalovací přípravek na trhu nedokáže! Tento opalovací přípravek je voděodolný a vhodný pro ty, co mají extrémně citlivou pokožku a spálí se velmi rychle. Obsah balení: 90 ml.

Zobrazit produkt
4.9 42

That´so opalovací sprej pro ochranu tetování All In One Tattoo Guard SPF 20 30 50

Suchý olejový krém na opalování, který zanechává pokožku hydratovanou, hladkou a zářivou. Jeho speciální složení založené na vysoce technologických přísadách zabraňuje zabarvení tetování způsobenému vystavením slunci.

Zobrazit produkt
4.9 42

That´so osvěžující urychlovač opálení ve spreji All In One Tann Accelerator Refresh. Water

Sprej se zlatým svěžím efektem vybavený technologií UNIPERTAN VEG-242®, která stimuluje procesy opalování, a obohacený o extrakt z Aloe Vera, vzácného spojence užitečného pro udržení hydratace pokožky.

Zobrazit produkt
4.9 42

That´so pěna po opalování - All In One Anti-age

Intenzivně zklidňující pleťová pěna po opalování formulovaná tak, aby působila proti stárnutí způsobenému vystavením UV záření. Hloubkově vyživuje a hydratuje pokožku obličeje a dekoltu, zklidňuje zarudnutí, poskytuje okamžitou pohodu, sublimuje a prodlužuje dobu opálení.

Zobrazit produkt
4.9 42

That´so sprchový gel po opalování All In One

Sprchový gel po opalování ALL IN ONE má zklidňující efekt a tlumí tak přecitlivělost vaší pokožky po intenzivním opalování. Uvítají ho tak ti, co mají citlivou pokožku a často se při pobytu na slunci spálí. Sprchový gel obsahuje látku MELANUP+™, která navíc mění zarudlou pokožku v přirozeně opálenou. Velkým bonusem tohoto sprchového gelu jsou jeho odpuzující účinky proti hmyzu!

Zobrazit produkt
4.9 42

That´so sprej po opalování All In One After Sun

Mikro-emulzní sprej po opalování ALL IN ONE AFTER SUN obsahuje speciální kombinaci aktivních látek, které zajišťují speciální péči pro vaši pokožku. Tento speciální sprej zklidňuje vaší podrážděnou pokožku od slunce a redukuje její zarudnutí.

Zobrazit produkt