Síla vlasů dokáže zázraky

Staňte se součástí projektu Síla vlasů s Profi Beauty

Rozhodli jsme se, že každé 2 měsíce jedné z vás pomůžeme splnit si sen. Vyřešit problémy s řídkými, krátkými a poškozenými vlasy. Cítit se znovu sexy a žádoucí. Probudit svou ženskost. Protože po krásných a kvalitních vlasech toužíme všechny, ale ne každé je příroda nadělila. Naštěstí existují způsoby, jak si dopřát přirozený pocit hustých, dlouhých a zdravých vlasů.

Zapojte se do projektu Síla vlasů. Pokud se na vás usměje štěstí, vezme si vás do péče tým profesionálů, který vdechne vašemu vzhledu nový život. Během proměny se zaměříme na vaše vlasy i make-up a dopřejeme vám péči, kterou si zasloužíte. Věříme, že od nás budete odcházet odpočatá, spokojená a jako nová.

Markéta Konvičková před aplikací vlasů

Jak se do projektu zapojíte?

KROK 1 - Požádejte někoho, ať vás vyfotí s rozpuštěnými vlasy ze všech stran – zepředu, zezadu, z pravého i levého boku. Fotografie pak pošlete na e-mail koristkova@profibeauty.cz. V tomto e-mailu nám zároveň odpovězte na následující otázky:

1. Co přesně Vás v souvislosti s vašimi vlasy trápí?

2. Jak Vás neskopojenost s vlasy v životě omezuje?

3. Co pro Vás vlasy znamenají a jak jsou pro Vás důležité?

4. Proč bychom měli vybrat právě Vás?

5. Jak by Vám proměna změnila život?

Jednou za 2 měsíce s celým týmem ProfiBeauty vybereme 5 finalistek. Natočíme s nimi video, které nasdílíme ve stories a příspěvcích na Facebooku a Instagramu. Tam pak budou fanoušci během 72 hodin hlasovat a zvolí jednu výherkyni. Ta od nás získá zmiňovanou proměnu.

Pokud budete chtít, můžete fotografie zveřejnit i na svém facebookovém nebo instagramovém profilu s odkazem na soutěž a hashtagem #promenyprofibeauty. Není to povinné, ale výrazně tím zvýšíte své šance na úspěch – hlasující si vás už dopředu lépe zapamatují.
Než se do projektu zapojíte, projděte si prosím podrobné podmínky soutěže.