Záruka

Příslušenství k prodlužování 50 produktů.

Příslušenství k prodlužování Pokud toužíte po dlouhých vlasech, u nás najdete vše, co k tomu potřebujete. Můžete vybírat z nejkvalitnějšího příslušenství k prodlužování, ať se rozhodnete pro jakoukoli metodu. Nabízíme profesionální hřebeny, pevné sponky i odstraňovače spojů. Koupíte u nás ale i organi Zobrazit více

Příslušenství k prodlužování

Pokud toužíte po dlouhých vlasech, u nás najdete vše, co k tomu potřebujete. Můžete vybírat z nejkvalitnějšího příslušenství k prodlužování, ať se rozhodnete pro jakoukoli metodu.

Nabízíme profesionální hřebeny, pevné sponky i odstraňovače spojů. Koupíte u nás ale i organizéry nebo stojany na prodlužované vlasy. Díky nám se můžete cítit jako v luxusním salonu, ať jste kdekoli.

Najdete u nás také veškerý spojovací materiál, kleště na vlasové pásky i keratin nebo celé sady na prodlužování vlasů.

Zobrazit méně
4.9 42

Hygienická utěrka na pokožku hlavy

Hygienická utěrka na pokožku hlavy je účinná ochrana mezi páskou a pokožkou hlavy. Napomáhá přilnavosti pásky při podlepování paruky nebo lepidla. Aplikuje se jako povlak, který připravuje pokožku na lepidlo a poskytuje ochranné rozhraní, které může snížit tření během odstraňování pásky nebo chrání poškozenou pokožku hlavy.

Zobrazit produkt