Záruka

Zmizík nedostatků v lahvi -...
  • -436,00 Kč
4.9 42

Zmizík nedostatků v lahvi - zpevňující pěna proti celulitidě Pure Body Deep Kineticell

„Křupavá“ pěna k léčbě skvrn spolu s celulitidou. Jedinečná kombinace aktivních látek se špičkovou kosmetickou technologií, která okamžitě osvěží a povzbudí pleť. Vůně je svěží a jemná.

Zobrazit produkt
Zpevňující a vyhlazující...
  • -436,00 Kč
4.9 42

Zpevňující a vyhlazující pěna na tělo Pure Body Pink Angel

Zpevňující a vyhlazující pěna na tělo PINK ANGEL pečuje o vaši pokožku, která se díky pravidelnému používání stává sametově hladkou a pružnou. Pink Angel má navíc omlazující účinky a především aktivně působí na tukové buňky. Výsledkem je zeštíhlující efekt s dokonale vypnutou a hebkou pokožkou. 

Zobrazit produkt
That´so samoopalovací sprej...
  • -396,00 Kč
4.9 42

That´so samoopalovací sprej On The Go Extra Dark

V dnešní uspěchané době mnoho z nás nemá čas, a právě pro ty je tu samoopalovací sprej ON THE GO EXTRA DARK, který vám zajistí bezchybné opálení již po první hodině. Sprej má navíc silný účinek proti stárnutí a pokožku zanechává krásně hydratovanou.

Zobrazit produkt
That´so opalovací sprej pro...
  • -396,00 Kč
4.9 42

That´so opalovací sprej pro ochranu tetování All In One Tattoo Guard SPF 20 30 50

Suchý, olejový sprej na opalování, který zanechává pokožku hydratovanou, hladkou a zářivou. Jeho speciální složení založené na vysoce technologických přísadách zabraňuje blednutí tetování způsobenému vystavením slunci.

Zobrazit produkt
That´so opalovací sprej All...
  • -396,00 Kč
4.9 42

That´so opalovací sprej All In One SPF 20 30 50 Vegan

Ochranný opalovací sprej ALL IN ONE SPF 20-30-50+ Vegan zaručuje ochranu před slunečním zářením a navíc je šetrný k přírodě. Sprej se aplikuje na pokožku 1x, 2x nebo 3x podle toho, jak vysokého ochranného faktoru (20, 30 nebo 50 SPF) chcete dosáhnout.

Zobrazit produkt
That´so třpytivá...
  • -436,00 Kč
4.9 42

That´so třpytivá samoopalovací emulze Glowy Bronze

GLOWY BRONZE je hydratační, lehká samoopalovací emulze s třpytivými částicemi, která okamžitě dodává pleti zářivý a opálený efekt. Pleť přitom zůstává suchá a bez mastných skvrn. Vůně jasmínu a ambry.

Zobrazit produkt
That´so samoopalovací sprej...
  • -396,00 Kč
4.9 42

That´so samoopalovací sprej pro muže Skin Fragrance Terra Light Dark

Skin Fragrance Terra - Light Dark je samoopalovací sprej pro muže, který hydratuje a zpevňuje pokožku, díky obsahu Vitaminu B5 a Kyseliny hyaluronové. Má navíc příjemnou kořeněnou vůni.

Zobrazit produkt