Záruka

Příslušenství pro vlasové pásky 7 produktů.

Příslušenství k prodlužování: Příslušenství vlasové pásky U nás najdete veškeré příslušenství k prodlužování pomocí vlasových pásků. Jejich aplikace bude s našimi pomocníky snadná, bezbolestná a rychlá. Ze salónu budete odcházet už za 40 minut. Vše začíná ještě před samotnou aplikací, kdy se vlas Zobrazit více

Příslušenství k prodlužování: Příslušenství vlasové pásky

U nás najdete veškeré příslušenství k prodlužování pomocí vlasových pásků. Jejich aplikace bude s našimi pomocníky snadná, bezbolestná a rychlá. Ze salónu budete odcházet už za 40 minut.

Vše začíná ještě před samotnou aplikací, kdy se vlasy rozloží do organizéru nebo na speciální stojan. Během práce kadeřnice stoprocentně ocení kvalitní hřeben, sponky, případně jednostranné nebo oboustranné nanotape pásky.

Až vlasy trochu odrostou, bude se vám určitě hodit také speciální odstraňovač spojů, který neničí ani nezatěžuje vlasy.

Všechno příslušenství můžete zakoupit buď samostatně, nebo v kompletní sadě. Ta se hodí hlavně pro začátky s prodlužováním vlasů.

Zobrazit méně
4.9 42

ProfiBeauty® páska jednostranná - náhradní páska

Náhradní jednostranná ProfiBeauty® páska, určená k prodlužování vlasů pomocí vlasových pásek ProfiBeauty®

Balení obsahuje 20 extra silných ProfiBeauty® pásek, které jsou již nastříhané.

Jednostranná páska je určena na poloviční spoj, ne tzv. sendvič!  Vhodná pro aplikaci u řidších vlasů nebo do kontur. Pro nižší zatížení vlasů. 

Pro klasický spoj použijte náhradní oboustrannou pásku

Zobrazit produkt
4.9 42

Odstraňovač spojů - vlasové pásky, keratin

Kvalitní odstraňovač keratinu Italského výrobce určený k použití v profesionálních salonech. Tento odstraňovač neničí a nezatěžuje vlasy, je testován v rámci EU s příslušnými certifikáty. Nedoporučujeme používat spolu s jinými odstraňovači spojů z Číny, tyto odstraňovače nejsou povoleny k prodeji v ČR. Objem 100 ml.

Zobrazit produkt