Záruka

Samoopalovací nástřik pro profesionály 12 produktů.

Produkty nejsou určeny pro maloobchodní odběratele. Zboží je určeno pouze pro profesionály, pro více informací ohledně nabídky pro salony, či zobrazení distribučních cen nás prosím kontaktujte prostřednictvím e-mailu- sales@profibeauty.cz nebo na čísle- 601 227 228. Pro profesionální salony, solární studia, pos Zobrazit více

Produkty nejsou určeny pro maloobchodní odběratele.

Zboží je určeno pouze pro profesionály, pro více informací ohledně nabídky pro salony, či zobrazení distribučních cen nás prosím kontaktujte prostřednictvím e-mailu- sales@profibeauty.cz nebo na čísle- 601 227 228.

Pro profesionální salony, solární studia, posilovny, kosmetická studia a salony krásy nabízíme zajímavé řešení a zcela zdravou alternativu k nebezpečným solariím. Jako výhradní zastoupení Italské značky That´So nabízíme to nejlepší z oboru samoopalovacího nástřiku. Společnost That´So je průkopníkem v tomto oboru a nabízí zcela bezkonkuirenční a zejména kvalitní systémy pro nástřik opálení. Samotné tonery splňují nejpřísnější normy EU. 

Nabízíme 2 řešení -

  1.  Espresso sada Nero - vyvinutá pro jednoduchý manuální nástřik opálení ve Vašem salónu krásy
  2.  Automatickou kabinu pro samoobsluhu - That´So AUTOSPRAY 

Veškeré profesionální vybavení Vás zaškolíme používat v našem showroomu - Korunní 860/20 Praha Vinohrady na našem kurzu samoopalovacího nástřiku

Používáme tyto tonery - systém Espresso:

MOKA - DARK 8% DHA SUN MAKEUP PROFESSIONAL LOTION

ESPRESSO - ULTRA DARK 10% DHA SUN MAKEUP PROFESSIONAL LOTION

RISTRETTO - EXTRA DARK 14% DHA SUN MAKEUP PROFESSIONAL LOTION

Návratnost investice do přístroje /kabiny: Aplikace á 500 Kč, týdně 10-15 klientů - návratnost cca 1,5 roku

Vhodné pro: solária, fitness centra (nástřik velmi populární v kulturistice), studia a centra krásy (kosmetika, masáže, kadeřnictví)

Pro více informací ohledně nabídky pro salony, či zobrazení distribučních cen nás prosím kontaktujte prostřednictvím e-mailu- sales@profibeauty.cz nebo na čísle- 601 227 228.

Zobrazit méně
4.9 42

That´so Pěnové rukavice 2v1 pro samoopalování a peeling

Rukavice je určená k aplikaci všech samoopalovacích přípravků značky That´So. Je oboustranná, kdy jedna strana má drsnější povrch určený k exfoliaci pokožky jako přípravná fáze a druhá strana sametová pro aplikaci produktu. 

Zobrazit produkt