That´so náhradní samoopalovací náplň Espresso Ultra Dark DHA 10% 1L

2 799,00 Kč

Hnědá náhradní samoopalovací náplň pro systémy That´So s intenzivní mandlovou vůní a karamelovým extraktem pro přirozeně hnědé opálení.

That´so náhradní samoopalovací náplň Espresso Ultra Dark DHA 10% 1L

2 799,00 Kč
Množství :

Pozor! Jen 6 zbývá skladem.

Zboží je určeno pouze pro profesionály, pro více informací ohledně nabídky pro salony, či zobrazení distribučních cen nás prosím kontaktujte prostřednictvím e-mailu- sales@profibeauty.cz nebo na čísle- 601 227 228.

Název:

DARK SPRAY TANNING MAKE UP 1 LITER - 10% DHA

Tento sprej je ultra hnědý a používá se do systémů That´so. Náplně nemají žádný zápach, neboť DHA je přírodní. Jsou cítit po mandlích a karamelu. 

Garantujeme, že budete s opálením velice spokojený. Vytvořen tmavě hnědý odstín jako od sluníčka, a to jenom za pár sekund. Barva se dále tvoří, sílí, po dobu následujících 3 - 4 hodin díky 10% DHA, který je zkombinován s unikátními bronzery. Během této doby nedoporučujeme, aby pokožka přišla do styku s vodou. Nástřik nezpůsobuje žádné skvrny, oranžový odstín nebo podráždění pokožky. Jde o zdravé opálení, takže vaše pokožka je krásně hydratovaná, hebká a jenom září. Opálení opravdu působí velice přirozeně a vydrží. 

Aplikace:

Přípravek se aplikuje pomocí profesionálního systému That´so se speciální stříkací pistolí -  pomocí přístroje Beauty Espresso. Před použitím je nutné nádobu důkladně protřepat (určeno pouze k odbornému použití).

Tyto přístroje se svěle hodí do prostorů, jako je manikúra, pedikúra, kadeřnictví, kosmetika nebo fitness centra. Je nehluční a krásně splyne s přirozenou atmosférou těchto salónů. 

Aktivní složky:

  • Dihydroxyaceton (DHA): cukr při reakci s aminokyselinami vrchní vrstvy kůže vytváří žlutohnědý nádech. Po opálení vznikne stejný odstín jako od sluníčka. Nikdo nepozná, že jste nebyla u moře. DHA je naprosto přírodní produkt, bez vedlejších účinkůBarva je dočasná a zmizí po renovaci kůže.
  • Bronz: okamžité zabarvení pleti je zárukou 
  • Aloe (Aloe barbadensis): pokožka jemná, měkká a hydratovaná díky extraktu z aloe vera 
  • MatrixylTM: nekonečný a neúnavný boj proti vráskám můžete zastavit. Tato revoluční složka MetrixylTM je velice efektivní a dokáže snížit výskyt nepříjemných vrásek. Pracuje stejně jako retinol, s rozdílem, že MetrixylTM neškodí a nedráždí pleť. Má schopnost stimulovat tvorbu fibronektinu, glykosaminoglykanů, kolagenu a elastinu. Skvěle obnovuje texturu kůže. 
chat Komentáře (0)