ProfiBeauty s.r.o. - velkoobchod

Vážení zákazníci a obchodní partneři,

dovolte nám krátké představení společnosti ProfiBeauty s.r.o., která působí po celé EU již přes deset let. 

Naše společnost se od počátku zaměřuje na vlastní výrobu produktů z pravých lidských vlasů, prodej vlasů a příslušenství pro kadeřnictví. ProfiBeauty s.r.o. vlastní moderní školicí středisko, v němž pořádáme kurzy na prodlužování vlasů a samoopalovací nástřik. Našimi kurzy úspěšně prošlo více než 500 klientů, kteří se stali profesionály v oboru prodlužování vlasů nebo rozšířili portfolio služeb například o nástřik opálení nejvyšší kvality. Zařaďte se mezi úspěšné a nabídněte svým klientům špičkový servis a dokonalé produkty.

Dokážeme Vám, že v našem oboru jsme špičkou na trhu. S námi získáte konkurenční výhodu. Vaši klienti budou odcházet s úsměvem na tváři a budou se k Vám rádi vracet. My Vám zajistíme nejen špičkový produkt, ale také školení, perfektní zákaznický servis a zázemí na sociálních sítích. Umíme vyrobit produkt, který Vám klienti NEBUDOU reklamovat. Reklamovanost je u nás eliminována na 0%. Hlavním mottem naší společnosti.

Dokonalý produkt = spokojený zákazník. 

Prodlužování vlasů - ProfiBeauty


ProfiBeauty HAIR EXTENSIONS ­ nejširší sortiment zboží pro prodlužování vlasů v ČR
Značka ProfiBeauty HAIR EXTENSIONS byla vytvořena za účelem zbourat veškeré bariéry a předsudky, které jsou spojovány s prodlužováním vlasů. Chceme abyste byli v tomto oboru stejně úspěšní jako naše vlajková loď, která je zde pro Vás, školení, stáže a další workshopy. Nabízíme podporu na sociálních sítích. Jsme správci hned několika velmi úspěšných a populárních kanálů, kde lze inzerovat své služby.

Ukázky prodloužených vlasů z našich produktů a námi vyškolenými metodami - více na našem INSTAGRAMU

    

Výhody spolupráce s námi:

  • Slevy a velkoobchodní ceny na vlasy i příslušenství k prodlužování vlasů. Nabízíme jen produkty nejvyšší kvality, na které poskytujeme záruku a možnost výměny.
  • Máme velký výběr produktů přímo skladem. Doba dodání se díky tomu většinou pohybuje do 24 hodin.
  • Rádi vám poskytneme marketingové podklady – k prezentaci můžete dokonce využívat naše fotografie. Poradíme vám, jak na sociální sítě, abyste na nich byli vidět.
  • Pravidelně pořádáme workshopy s předními českými kadeřníky. Zaměřujeme se v nich nejen na prodlužování, ale i na barvení nebo styling.
  • Pomůžeme vám prorazit v oboru, pokud teprve začínáte. Nabízíme možnost zdarma prezentovat své služby ve skupinách na sociálních sítích. Umíme zajistit, aby se váš obsah dostal až k 1,5 milionu cílových uživatelů.

Chcete se stát součástí našeho programu?

Zaregistrujte se  do našeho velkoobchodu.

Pokud máte jakékoli dotazy, napište nám na e-mail sales@profibeauty.cz nebo nám rovnou zavolejte:

Praha - 601 227 228

Střední Čechy a Morava - 702 015 307


Oficiální zastoupení pro ČR:


THAT ́SO

Nejuznávanější značka samoopalovací kosmetiky a přístrojového opálení v Itálii.

(www.thatso.it a www.thatso.czPřehled produktů v našem eshopu

2.jpg3.jpg5.jpg

Oficiální zastoupení pro ČR:


TEC ITALY

Přední výrobce profesionální vlasové kosmetiky nabízené v 48 zemích světa.

(www.tecitaly.comPřehled produktů v našem eshopu


Kontaktní informace 

Do eshopu se můžete registrovat ZDE, nebo pište na sales@profibeauty.cz pro více informací.

V případě nejasností můžete kontaktovat naše obchodní zástupce:

PRAHA - 601 227 228

STŘEDNÍ ČECHY, MORAVA - 702 015 307

Partneři, sponzoring

Partneři a sponzoring

✓ Fotografie tváří eshopu bez retuše (Eliška Bučková a Taťána Makarenko) byly pořízeny fotografem Jiřím Matýskem http://www.jirimatysek.cz/


✓ Sponzorujeme a pomáháme výrobou příčesků a paruk nadačnímu fondu daruj vlasy - výrobu financujeme částečně z vlastních prostředků, poskytujeme nadačnímu fondu zázemí a prostory http://darujvlasy.cz Soutěž krásy Miss Face byla založena v roce 2010 se záměrem uspořádat v České republice soutěž krásy pro dívky ve věku od 17 do 25 let, ve které nerozhoduje jen výška a míry, ale především půvab a sympatie.

Již od svého založení je nezbytnou součástí celé soutěže charitativní aspekt, který byl vetknut i do sloganu Miss Face „Krásné tváře pomáhají“. V každém ročníku je vybrána konkrétní charitativní organizace či osoba, které putuje výtěžek z finálového večera.

Společnost ProfiBeauty byla hlavním partnerem soutěže MISS FACE v ročnících 2011, 2013, 2014 a posledním ročníku 2017.

Děkujeme za spolupráciSoutěž krásy iMiss je unikátní především v přístupu k soutěžícím dívkám. Soutěž je otevřená a nabízí možnost soutěžit dívkám a ženám bez zbytečných omezení. 

Filozofie soutěže klade důraz na otevřené možnosti pro všechny dívky a ženy, které rády soutěží a touží získat korunku nejkrásnější dívky roku.

Společnost ProfiBeauty podporovala akci IMISS v roce 2010.

Děkujeme za spolupráci