ProfiBeauty s.r.o. - velkoobchod

Vážení zákazníci a obchodní partneři,

dovolte nám krátké představení společnosti ProfiBeauty s.r.o., která působí po celé EU již přes deset let. 

Naše společnost se od počátku zaměřuje na vlastní výrobu produktů z pravých lidských vlasů, prodej vlasů a příslušenství pro kadeřnictví. ProfiBeauty s.r.o. vlastní moderní školicí středisko, v němž pořádáme kurzy na prodlužování vlasů a samoopalovací nástřik. Našimi kurzy úspěšně prošlo více než 500 klientů, kteří se stali profesionály v oboru prodlužování vlasů nebo rozšířili portfolio služeb například o nástřik opálení nejvyšší kvality. Zařaďte se mezi úspěšné a nabídněte svým klientům špičkový servis a dokonalé produkty.

Dokážeme Vám, že v našem oboru jsme špičkou na trhu. S námi získáte konkurenční výhodu. Vaši klienti budou odcházet s úsměvem na tváři a budou se k Vám rádi vracet. My Vám zajistíme nejen špičkový produkt, ale také školení, perfektní zákaznický servis a zázemí na sociálních sítích. Umíme vyrobit produkt, který Vám klienti NEBUDOU reklamovat. Reklamovanost je u nás eliminována na 0%. Hlavním mottem naší společnosti.

Dokonalý produkt = spokojený zákazník. 

Prodlužování vlasů - ProfiBeauty


ProfiBeauty HAIR EXTENSIONS ­ nejširší sortiment zboží pro prodlužování vlasů v ČR
Značka ProfiBeauty HAIR EXTENSIONS byla vytvořena za účelem zbourat veškeré bariéry a předsudky, které jsou spojovány s prodlužováním vlasů. Chceme abyste byli v tomto oboru stejně úspěšní jako naše vlajková loď, která je zde pro Vás, školení, stáže a další workshopy. Nabízíme podporu na sociálních sítích. Jsme správci hned několika velmi úspěšných a populárních kanálů, kde lze inzerovat své služby.

Ukázky prodloužených vlasů z našich produktů a námi vyškolenými metodami - více na našem INSTAGRAMU

    

Výhody spolupráce s námi:

  • Slevy a velkoobchodní ceny na vlasy i příslušenství k prodlužování vlasů. Nabízíme jen produkty nejvyšší kvality, na které poskytujeme záruku a možnost výměny.
  • Máme velký výběr produktů přímo skladem. Doba dodání se díky tomu většinou pohybuje do 24 hodin.
  • Rádi vám poskytneme marketingové podklady – k prezentaci můžete dokonce využívat naše fotografie. Poradíme vám, jak na sociální sítě, abyste na nich byli vidět.
  • Pravidelně pořádáme workshopy s předními českými kadeřníky. Zaměřujeme se v nich nejen na prodlužování, ale i na barvení nebo styling.
  • Pomůžeme vám prorazit v oboru, pokud teprve začínáte. Nabízíme možnost zdarma prezentovat své služby ve skupinách na sociálních sítích. Umíme zajistit, aby se váš obsah dostal až k 1,5 milionu cílových uživatelů.

Chcete se stát součástí našeho programu?

Zaregistrujte se  do našeho velkoobchodu.

Pokud máte jakékoli dotazy, napište nám na e-mail sales@profibeauty.cz nebo nám rovnou zavolejte:

Praha - 601 227 228

Střední Čechy a Morava - 702 015 307


Oficiální zastoupení pro ČR:


THAT ́SO

Nejuznávanější značka samoopalovací kosmetiky a přístrojového opálení v Itálii.

(www.thatso.it a www.thatso.czPřehled produktů v našem eshopu

2.jpg3.jpg5.jpg

Oficiální zastoupení pro ČR:


TEC ITALY

Přední výrobce profesionální vlasové kosmetiky nabízené v 48 zemích světa.

(www.tecitaly.comPřehled produktů v našem eshopu


Kontaktní informace 

Do eshopu se můžete registrovat ZDE, nebo pište na sales@profibeauty.cz pro více informací.

V případě nejasností můžete kontaktovat naše obchodní zástupce:

PRAHA - 601 227 228

STŘEDNÍ ČECHY, MORAVA - 702 015 307

Partneři, sponzoring

Partneři a sponzoring

✓ Fotografie tváří eshopu bez retuše (Eliška Bučková a Taťána Makarenko) byly pořízeny fotografem Jiřím Matýskem http://www.jirimatysek.cz/


✓ Sponzorujeme a pomáháme výrobou příčesků a paruk nadačnímu fondu daruj vlasy - výrobu financujeme částečně z vlastních prostředků, poskytujeme nadačnímu fondu zázemí a prostory http://darujvlasy.cz Soutěž krásy Miss Face byla založena v roce 2010 se záměrem uspořádat v České republice soutěž krásy pro dívky ve věku od 17 do 25 let, ve které nerozhoduje jen výška a míry, ale především půvab a sympatie.

Již od svého založení je nezbytnou součástí celé soutěže charitativní aspekt, který byl vetknut i do sloganu Miss Face „Krásné tváře pomáhají“. V každém ročníku je vybrána konkrétní charitativní organizace či osoba, které putuje výtěžek z finálového večera.

Společnost ProfiBeauty byla hlavním partnerem soutěže MISS FACE v ročnících 2011, 2013, 2014 a posledním ročníku 2017.

Děkujeme za spolupráciSoutěž krásy iMiss je unikátní především v přístupu k soutěžícím dívkám. Soutěž je otevřená a nabízí možnost soutěžit dívkám a ženám bez zbytečných omezení. 

Filozofie soutěže klade důraz na otevřené možnosti pro všechny dívky a ženy, které rády soutěží a touží získat korunku nejkrásnější dívky roku.

Společnost ProfiBeauty podporovala akci IMISS v roce 2010.

Děkujeme za spolupráci


Michal Zapoměl

Naše CLIP IN vlasy na jedné ze skvělých show vlasového mága Michala Zapoměla.

Hair show Michala Zapoměla “Roar” Hairdresser Awards 2013

Děkujeme za spolupráci