Záruka

Clip in 260g HOLLYWOOD 33 produktů.

Clip in 260 g Hollywood Toužíte po objemném účesu ve stylu filmových hvězd? Přesně takový vám pomohou vykouzlit clip in vlasové pásy 260 g Hollywood. V jednom balení najdete 7 vlasových pásů o délce 50 centimetrů. Celkem se jedná o neuvěřitelných 260 gramů vlasů. Všechny clip in vlasové pásy ProfiBeauty® se sn Zobrazit více

Clip in 260 g Hollywood

Toužíte po objemném účesu ve stylu filmových hvězd? Přesně takový vám pomohou vykouzlit clip in vlasové pásy 260 g Hollywood. V jednom balení najdete 7 vlasových pásů o délce 50 centimetrů. Celkem se jedná o neuvěřitelných 260 gramů vlasů.

Všechny clip in vlasové pásy ProfiBeauty® se snadno aplikují. Jejich nasazení zvládnete sami před zrcadlem a nezabere vám to více než 10 minut. Stejně snadno je po večírku, svatbě nebo jiné oslavě zase sundáte.

Pásy vyrábíme jedině z pravých REMY vlasů. Nikdo je proto nerozezná od vašich vlastních. Kovové sponky udrží vlasové pásy na hlavě klidně celý den. Navíc jsou potažené silikonem, takže se nemusíte bát, že si zničíte vlastní vlasy.

Další výhody clip in vlasů ProfiBeauty®:

  • Stačí je mýt jednou týdně.
  • Clip in vlasy padnou každému a nikde vás nebudou škrábat.
  • Do hmotnosti vlasů nezapočítáváme obal ani sponky.
  • Získáte prvotřídní kvalitu za nejlepší cenu.
Zobrazit méně
4.9 42

Clip In REMY HOLLYWOOD, 260 g, 50 - 55 cm, světlejší přírodně černá - 1C

Velice kvalitní vlasy CLIP IN REMY k prodlužování máme v naší nabídce jako odstín světlejší přírodně černá 1C. Celková gramáž vlasů je 260 gramů, skládají se ze 7 kusů vlasových pásů a dosahují délky 50 cm.

Zobrazit produkt