Záruka vrácení zboží do 14 dní nebo výměny do 30 dní

Jako internetový obchod fungujeme od roku 2007, v rámci zákaznického servisu poskytujeme bezplatnou výměnu do 30 dní od nákupu,dle obchodních podmínek pak nabízíme i možnost nevyhovující zboží při zakoupení na dálku vrátit zcela do 14 dní (platí pro maloobchod). Kadeřníci a profesionálové v oboru mohou až 30 dní měnit své zboží za jiné, pokud zakoupili výhodně přes své IČO.

Záruka 2 roky, i na kvalitu vlasů

Bezokolků na naše vlasy dáváme záruku 2 roky, snad jako jediní prodejci vlasů v ČR, v případě reklamačního řízení zkoumáme pouze, zda-li jste jednali v rámci našich doporučení a používali správnou vlasovou kosmetiku, která hraje v péči o prodloužené vlasy a její životností prim.

Záruka nejnižší ceny

Dostali jste lepší nabídku, rádi cenu dorovnáme a snížíme o dalších 5 % dolů - musí se shodovat gramáž, kvalita zpracování a zejména původ vlasů, v případě zájmu doložte platný ceník prodejce, odkaz na prezentaci a fotky copů, případně nabídkovou cenu - email.

Záruka původu vlasů

Už jste slyšeli, že i Vás může v salonu navštívit správní orgán (např. Česká obchodní inspekce) a zkoumat, zdali neprodáváte pod označením středoevropské vlasy například asijské? Pokud nakupujete u nás, můžete být v klidu, ke každému copu máme doklad původu - výkupy ve střední nebo východní Evropě, žádný dovoz z Číny nebo poloasijských států jako je Kazachstán, Uzbekistán atd. Těmto prodejcům i odběratelům hrozí vysoké pokuty.

Záruka expresního dodání

Náš eshop vybavuje každý den doslova desítky balíků nejen po ČR, ale i do okolních států. Nabízíme přepravu přes tradiční Českou poštu nebo doručení na jednu z 248 poboček uloženky (včetně Slovenska) za velmi příznivou cenu. Doručení do druhého dne je pro nás samozřejmostí, v případě, že stihnete objednat do 12:00 a nebude se jednat o složitější objednávku zahrnující výrobu či pramínkování. Využít můžete také osobního vyzvednutí v naší kamenné prodejně v centru Prahy - Vinohrady.