Záruka vrácení zboží do 14 dní nebo výměny do 30 dní

Jako internetový obchod fungujeme od roku 2007, v rámci zákaznického servisu poskytujeme bezplatnou výměnu do 30 dní od nákupu,dle obchodních podmínek pak nabízíme i možnost nevyhovující zboží při zakoupení na dálku vrátit zcela do 14 dní (platí pro maloobchod). Kadeřníci a profesionálové v oboru mohou až 30 dní měnit své zboží za jiné, pokud zakoupili výhodně přes své IČO. Výměnu lze zajistit na prodejně, nebo si pojištěný balíček můžete nechat zaslat opětovně na adresu pouze za cenu poštovného, žádné poplatky nejsou účtovány. 

Záruka 2 roky, i na kvalitu vlasů

Bezokolků na naše vlasy dáváme záruku 2 roky, snad jako jediní prodejci vlasů v ČR, v případě reklamačního řízení zkoumáme pouze, zda-li jste jednali v rámci našich doporučení a používali správnou vlasovou kosmetiku, která hraje v péči o prodloužené vlasy a její životností prim.

Záruka nejnižší ceny

Dostali jste lepší nabídku, rádi cenu dorovnáme a snížíme o dalších 5 % dolů - musí se shodovat gramáž, kvalita zpracování a zejména původ vlasů, v případě zájmu doložte platný ceník prodejce, odkaz na prezentaci a fotky copů, případně nabídkovou cenu - email.

Záruka původu vlasů

Už jste slyšeli, že i Vás může v salonu navštívit správní orgán (např. Česká obchodní inspekce) a zkoumat, zdali neprodáváte pod označením středoevropské vlasy například asijské? Pokud nakupujete u nás, můžete být v klidu, ke každému copu máme doklad původu - výkupy ve střední nebo východní Evropě, žádný dovoz z Číny nebo poloasijských států jako je Kazachstán, Uzbekistán atd. Těmto prodejcům i odběratelům hrozí vysoké pokuty.

Záruka expresního dodání

Náš eshop vybavuje každý den doslova desítky balíků nejen po ČR, ale i do okolních států. Nabízíme přepravu přes tradiční Českou poštu nebo doručení na jednu z 248 poboček uloženky (včetně Slovenska) za velmi příznivou cenu. Doručení do druhého dne je pro nás samozřejmostí, v případě, že stihnete objednat do 12:00 a nebude se jednat o složitější objednávku zahrnující výrobu či pramínkování. Využít můžete také osobního vyzvednutí v naší kamenné prodejně v centru Prahy - Vinohrady.