Paruky Počet produktů: 13

Paruky

Paruky

Nabídku paruk pro Vás v současné době připravujeme.
Prosíme o Vaši trpělivost, intenzivně pracujeme na výrobě těch nejlepších paruk. Již brzy se dočkáte!

PARUKY Z PRAVÝCH LIDSKÝCH VLASŮ

Paruky jsou v dnešní době často vyhledáváným zbožím, a to nejen jako zdravotní pomůcka, ale dokonce i jako módní doplněk. Ano, je to tak! Paruky dnes vyhledáv...

Nabídku paruk pro Vás v současné době připravujeme.
Prosíme o Vaši trpělivost, intenzivně pracujeme na výrobě těch nejlepších paruk. Již brzy se dočkáte!

PARUKY Z PRAVÝCH LIDSKÝCH VLASŮ

Paruky jsou v dnešní době často vyhledáváným zbožím, a to nejen jako zdravotní pomůcka, ale dokonce i jako módní doplněk. Ano, je to tak! Paruky dnes vyhledávají i dámy, které touží po okamžité změně image, ale ne trvalé, pro konkrétní příležitosti. Ty však málokdy najdou to, co hledají, pokud nechtějí nemoderní paruky s trvalou ondulací, jaké se nabízí již desítky let na pultech parukáren. Rozhodli jsme se to změnit a vyjít vstříc všem, kdo si přejí skutečně kvalitní paruku vhodnou pro každodenní nošení a nechtějí čekat dlouhé týdny na její výrobu. U nás si ji budete moci koupit IHNED. Vyrábíme výhradně z pravých lidských vlasů, syntetické paruky u nás nehledejte. Umělé vlasy působí nepřirozeně, každý to na Vás pozná. Navíc, jak je známo, pod syntetikou se hlava nepříjemně zahřívá a pokožka se může zapařit. Jistě jste již slyšeli příběhy nešťastných dam, které paruku nakonec odložily a chodí raději v šátku, aby se jim nepotila hlava. Naše paruky proto vyrábíme z prodyšného materiálu, který je pro pokožku příjemný, ale především z evropských vlasů, které se necuchají a přirozeně krásné. Jedná se o vlasy nejvyšší kvality na trhu, které mají hebkou strukturu a dlouhou životnost. Vybírat bude možné ze tří velikostí, které jsme na základě rozsáhlého testování vyhodnotili jako nejběžnější. Pokud si však přejete paruku přímo na míru, rádi Vám ji v naší dílně zhotovíme na zakázku přesně podle Vašich požadavků. Jsme připraveni vyhovět i nejnáročnějším zákazníkům.  

 

paruka_mala.jpg

Pro koho jsou paruky určeny?

✔ pro ty, kdo trpí úplnou ztrátu vlasů
✔ pro ty, kdo mají částečnou pleš
✔ pro ty, kdo mají na hlavě lysinky
✔ pro ty, kdo mají slabé a řidké vlasy
✔ pro ty, kdo chtějí razantní změnu účesu
✔ pro ty, kdo chtějí čas od času změnu

Výhody paruky

 • paruka Vám pomůže vyřešit Vaše trápení s nedostatkem vlasů
 • zcela zakryje pleš, částečnou pleš nebo holá místa na hlavě
 • umožní Vám návrat do života, i když trpíte těžkým onemocněním
 • na noc ji sundáte a můžete pohodlně spát
 • můžete ji kdykoliv sundat
 • snadno docílíte razantní změny image
 • nenáročná údržba, nemusíte ji  mýt tak často, jako vlastní vlasy

Typy paruk

SKLADOVÉ PARUKY

ihnedk odběru
3 univerzální
velikosti

POLOPARUKY

ihned k odběru
částečná vlasová
náhrada

PARUKY NA MÍRU

zakázková výroba
podle Vašich přání
přesně na míru

ProfiBeauty PARUKY

♥ PRAVÉ LIDSKÉ VÝBĚROVÉ VLASY REMY - paruky vyrábíme zásadně z lidských vlasů, neboť umělé paruky jsou viditelně nepřirozené a mají obrovské množství nevýhod, jako například kratší životnost, výraznější tendenci k cuchání, nepřirozený lesk, nadměrné horko z umělých vláken, nevhodnost tepelné úpravy. Všechny vlasy jsou kvality REMY, tudíž se necuchají.
♥ NEZTENČENÉ KONCE - u našich paruk se nemusíte obávat ztenčených konců. Vlasy jsou stejně husté, jak na temeni hlavy, tak u konců.
♥ NEZÁVADNÝ A PRODYŠNÝ MATERIÁL - jako podkladový materiál používáme nejjemnější prodyšný tyl, který je příjemný na nošení, nikde Vás nebude svědit a také umožňuje maximální prodyšnost pro Vaši pokožku. Hlava se Vám tak bude potit opravdu minimálně. Náš tyl, se kterým pracujeme, je navíc zdravotně nezávadný, takže nehrozí kožní alergické reakce.
♥ 3 NEJČASTĚJŠÍ VELIKOSTI IHNED K ODBĚRU - otestovali jsme na zákaznicích tři nejčastější velikosti hlavy, podle toho jsme paruky rozdělili na velikosti S, M, L. Paruka Vám perfektně padne a nebude padat. Pokud si paruku nevyberete, pak ji pro Vás rádi připravíme na míru.
♥ KVALITA ZA PŘÍJEMNOU CENU - i Vy máte možnost mít kvalitní a moderní paruku, už nemusíte nosit neforemné paruky z parukáren, kde jako by se zastavil čas před desítkami let.

Pro klienty ProfiBeauty

♥ PORADENSKÉ SLUŽBY - doporučujeme osobní návštěvu v naší prodejně v ulici Korunní 20, Praha 2 Vinohrady. Paruku je vhodné si vyzkoušet, jen tak zjistíte, zda Vám skutečně padne a vyzkoušíte si, jak se v ní budete cítit. Při zakázkové výrobě společně vezmeme potřebné míry a připravíme Vaši objednávku. Ještě před objednáním s Vámi prokonzultujeme vše potřebné, sdělíme Vám předběžnou cenu a termín výroby. Pokud se nemůžete dostavit osobně, lze se s námi spojit před chat, email servis@profibeauty.cz nebo telefon 725 811 086. Ovšem osobnímu kontaktu se v tomto případě nic nevyrovná, jen ten zaručuje 100 % správný výběr paruky.
♥ NASAZENÍ PARUKY - při zakoupení paruky Vám samozřejmě paruku nasadíme a ukážeme pár vychytávek.
♥ MOŽNOST VRÁCENÍ DO 14 DNÍ - při nákupu online se někdy stane, že netrefíte ideální odstín či velikost. Můžete být bez obav, do 14 dní máte možnost vrácení a výměny za jinou. Více informací v našich obchodních podmínkách.
DVOULETÁ ZÁRUKA - na paruku se vztahuje dvouletá záruční doba. Je však třeba počítat s tím, že v případě reklamace budeme přezkoumávat, zda byla z Vaší strany paruce věnována nezbytná péče. S parukou je nutné umět správně zacházet a pravidelně o ni pečovat, proto našim zákazníkům doporučujeme absolvovat kurz základní péče o paruku, který Vám rádi poskytneme. Více v reklamačním řádu.
♥ INSPIRACE, RADY, TIPY - na našem facebooku, instagramu a v článcích našeho magazínu naleznete spoustu doplňujících informací. Samozřejmě budeme rádi za Vaše tipy, co Vám zde chybí a co byste uvítali.

Paruka nebo poloparuka?

Nejčastější klientelou nakupující paruky jsou lidé, kteří trpí ztrátou vlasů ze zdravotních důvodů (např. ztráta vlasů po chemoterapii, alopecie, úrazy a traumatické nehody apod.) Pro tyto klienty nechceme nic jiného, než aby se cítili sami sebou a mohli se zpět začlenit do společnosti, aniž by museli někomu vysvětlovat svůj zdravotní stav. V naší nabídce máme jak paruky, tak také poloparuky neboli vlasová tupé, které mohou dobře posloužit těm, kteří nepřišli o své vlasy docela. Vlasové tupé kryje pouze místo, kde vlasy chybí, případně kde je vlasů málo. Vlasové tupé je doplněno o sponky, kterými si ho připevníte na své vlasy, pak už se jen provede záčes s Vašimi vlasy a nikdo skutečně nic nepozná. Jednoduše řečeno, pokud potřebujete zakrýt lysinky, pleš na temeni hlavy, prořídlá místa, ale jinak vlasy máte, bude pro Vás ideální poloparuka neboli vlasové tupé. Pokud trpíte úplnou ztrátou vlasů, vhodným řešením je pro Vás paruka. 

 

PARUKA POLOPARUKA - TUPÉ
HLAVNÍ ÚČEL úplné zakrytí hlavy / pleše zakrytí lysinek a prořídlých míst
PRO KOHO JE URČENA pro kohokoliv s úplnou ztrátou vlasů případně s řídkými vlasy, prořídlými vlasy; chcete-li dočasnou změnu účesu pro koholiv s lysinkami, částečnou pleší
UMÍSTĚNÍ celá hlava na holé či prořídlé místo, lysiny
ZPŮSOB APLIKACE volné nasazení sponky / lepicí pásky / speciální lepidlo
DOBA APLIKACE DOMA 5-10 min. DOMA 5-10 min.

Paruky na míru

U nás si můžete objednat i paruku na zakázku, kterou Vám vyrobíme přesně dle Vašich požadavků. Paruky na míru připravujeme ručně vlásek po vlásku v naší vlásenkářské dílně, zásadně z těch nejkvalitnějších středoevropských vlasů. Tyto vlasy pochází přímo z našich výkupů, nic než prvotřídní kvalitu u nás nenajdejte. Při zakázkové výrobě jsme připraveni splnit všechny Vaše požadavky a přání - vyberete si odstín, délku, hustotu, zda chcete paruku s ofinou či bez, střih. Nic pro nás není problém. Výroba paruky na zakázku trvá přibližně 5 dní, záleží však na tom, kolik zakázek se nám nashromáždí na jeden termín. Proto je třeba vyplnit nezávaznou objednávku, kde nám uvedete všechny potřebné údaje a my Vám obratem odpovíme, kolik bude výroba stát a na jaký časový interval ji odhadujeme. Pro zakázkovou výrobu jsou nutné přesné míry Vaší hlavy, proto doporučujeme osobní konzultaci v naší kamenné prodejně, kde Vám s naměřením pomůžeme. Neváhejte nás kontaktovat

Paruky pro Nadační fond Daruj vlasy

Při naší práci se často dostáváme do kontaktu s lidmi, kteří se nám svěřují, co pro ně vlasy znamenají. Zjistili, že bez vlasů nejsou schopni plnohodnotného života. Kdekoli ve společnosti se nevyhnou soucitným pohledům okolí, které je přivádí do rozpaků a neustále připomínají jejich diagnnózu. Nemohou se od ní odpoutat, přitom by si nejvíce přáli, aby s nimi lidé jednali jako dříve, aby našli rozptýlení a mohli svůj život žít na plno.

Rozhodli jsme se proto uzavřít spolupráci s Nadačním fondem Daruj vlasy, který právě těmto lidem pomáhá. Za zvýhodněné ceny, které pokryjí cenu materiálu a práce vlásenkářky, pro nadační fond vrábíme paruky na míru a NF Daruj vlasy je následně předává svým žadatelům zdarma. Jsme rádi, že můžeme takto pomoci těm, kterým scházejí finance na paruku, protože samotná léčba je nákladná. Pokud i Vy jste se ocitli v takto těžké situaci, obraťte se přímo na Nadační fond Daruj vlasy.

ZOBRAZIT POPIS ↴

Podkategorie

Paruky z pravých vlasů

PARUKY K OKAMŽITÉMU ODBĚRU - HAIR SHOP PRAHA - KORUNNÍ 20, VINOHRADY - objednejte se na zkoušku paruk

Více informací:
      U nás si budete již brzy moci vybrat z nepřeberného množství paruk, které budeme mít skladem a také přímo na naší prodejně, kde si je samozřejmě můžete vyzkoušet v naší kabince a ihned zakoupit. Pokud tedy potřebujete paruku okamžitě, nechcete už déle čekat, pomůžeme Vám Vaši starost vyřešit. Všechny námi nabízené paruky jsou z pravých lidských vlasů, umělé vlasy u nás opravdu nehledejte. Umělé paruky jsou neforemné, nepřirozené a nepříjemné na nošení. Naše paruky jsou z evropských jemných vlasů, necuchají se, jsou nenáročné na údržbu a montura paruky neboli podkladová báze, kterou si dáváte přímo na hlavu se vyrábí z prodyšného tylu. 

Paruky jsou v dnešní době často vyhledáváným zbožím, a to nejen jako zdravotní pomůcka, ale jako moderní doplněk účesu. Ano, je to tak! Dnes paruky vyhledávají i dámy, které touží po okamžité změně image, ale ne trvalé. Ty však málokdy najdou to, co hledají, nechtějí nemoderní paruky s trvalou ondulací, jaké se skrývají několik let na pultech parukáren. My jsme se tak rozhodli zaměřit na to, abychom uspokojili Vaše požadavky a mohli jste si u nás zakoupit paruku IHNED, moderní, která bude vypadat přirozeně a především Vám padne! U nás si můžete zakoupit paruku z pravých lidských vlasů! U nás syntetické paruky nehledejte. Paruky z umělých vlasů nevypadají dobře, příliš se leknou, každý to na Vás ihned pozná. Navíc jak je známo syntetika "pěkně topí". Jistě jste už slyšeli, jak mnohé dámy ve finále paruky odkládají a chodí v šátku, aby se jim nepotila hlava. Naše paruky proto vyrábíme z prodyšného materiálu, který umožní Vaší pokožce dýchat a především z lidských vlasů. Paruky jsou připraveny z evropských vlasů, které se necuchají a jsou opravdu kvalitní a krásné. Vybírat si můžete ze tří velikostí, které jsme po testování vyhodnotili jako nejčastější rozměry. Samozřejmě pokud chcete mít paruku přesně na míru, rádi vám ji individuálně zhotovíme, na to máme přímo zakázkovou výrobu. 

 

Pro koho je paruka vhodná?

 • pro toho, kde chce zakrýt vypadávající vlasy
 • pro toho, kdo chce schovat pleš
 • pro toho, kdo chce skrýt své lysinky nebo prořídlá místa
 • pro toho, kdo más slabé vlasy a chce pořádný objem
 • pro toho, kdo chce zcela jinou image
 • pro toho, kdo chce být každý den jiným člověkem
 

Výhody paruky

 • skryje Vaše nedostatky - pleš, řídké vlasy
 • vrátí Vás zase do společnosti - vlasy zkrátka dělají člověka člověkem
 • naše paruky Vám dodají přirozený vzhled
 • dobře se udržují
 • když budete chtít, kdykoliv ji sundáte
 • můžete měnit vzhled 

Potřebujete poradit s velikostí paruky

Pokud si nejste jistí výběrem velikosti paruky neváhejte nám zavolat na 725 811 086 a rádi Vám poradíme s výběrem vhodné velikosti paruky. 

Proč právě paruky od ProfiBeauty?

 • Protože Vám nabízíme paruky z pravých lidských vlasů 
 • Paruky připravujeme ručně z těch nejlepších středoevropských vlasů
 • Prodyšný podkladový tyl nejvyšší kvality dle vlastní "receptury"
 • Máme pro Vás 3 nejčastejší velikosti ihned k odběru
 • Nejširší výběr odstínů
 • Ruční výroba je zárukou nejvyšší kvality
 • Příjemné nošení
 • K paruce získáte brožuru s návody a informacemi (jak se o paruku starat, jak jí mýt, nasazovat a celkově spokojeně používat) 

Dámské poloparuky, tupé

Nabídku poloparuk pro Vás v současné chvíli připravujeme.
Prosím, mějte s námi strpení, intenzivně pracujeme na výrobě toho nejlepšího. Již brzy se dočkáte!

POLOPARUKA NA VAŠE PROBLEMATICKÁ MÍSTA

Poloparuka neboli také vlasové tupé je vhodné pro ty, kteří o své vlasy nepřišli úplně, naopak většinu svých vlasů mají a trápí je pouze částečná ztráta vlasů. Pod pojmem vlasové tupé si mnozí neumějí představit, jak produkt vypadá, kam se umísťuje apod. Proto mluvíme o poloparuce, která z názvu evokuje, že se jedná o vlasový produkt podobný paruce. V čem se tedy liší? Jednoduše řečeno není na celou hlavu, ale jen na postižené místo, kde chybí vlasy nebo jich je málo. Poloparuka je malé kolečko, na němž jsou připevněny vlasy. Toto kolečko si vyberete o velikosti, jaké zrovna potřebujete, tak aby zakrylo dané místo. Připevnění je možné několika způsoby - může se lepit speciálním adhezivem, které neškodí lidské kůži nebo oboustrannnými páskami, a nebo jednoduše se může připevnit pomocí sponek a tím pádem i jednoduše sundat. U nás zakoupíte vlasové tupé se sponkami, protože nám přijde tento způsob jednodušší a nejšetrnější. Můžete si tupé kdykoliv sundat, především je to vhodné na noc. Bude se Vám pohodlněji spát a vlasy na poloparuce se nebudou zacuchávat, tím pádem i mnohem delší dobu vydrží krásné a přirozené. Nejčastěji poloparuka kryje počínající pleš, která je běžná na vrholku hlavy nebo na začátku čela, případně poloparuka vhodně maskuje lysinky u alopecie. Naše poloparuky připravujeme z kvalitních evropských vlasů, na které je samozřejmostí dvouletá záruka proti cuchání. Podkladový materiál je z prodyšného lehkého tylu a sponky jsou silikonové, takže neničí vlasy a nesklouzávají. Samozřejmě, že si můžete vybrat paruku na celou hlavu, ale proč? Vezmete-li v úvahu níže uvedené informace, je to zbytečné. Pokud samozřejmě nechcete naprostou změnu image.

    Pro koho je poloparuka vhodná?

   ✔ pro zakrytí pleše (alopecie)
   ✔ pro zakrytí lysinek
   ✔ pro zakrytí prořídlý míst

Výhody poloparuky

 • je lehčí a levnější nežli paruka na celou hlavu
 • zabírá pouze postižené místo, zbytek jsou Vaše vlasy
 • v kombinaci s Vašimi vlasy bude výsledek přirozenější
 • nebude se Vám v ní potit celá hlava, to oceníte zejména v létě
 • velmi rychle ji připevníte a sundáte
 • snadnější údržba

ProfiBeauty PARUKY

♥ PRAVÉ LIDSKÉ VLASY 
♥ VLASY EVROPSKÉHO TYPU, KVALITA REMY
♥ PRODYŠNÝ PODKLADOVÝ TYL
♥ 3 NEJČASTĚJŠÍ VELIKOSTI IHNED K ODBĚRU
♥ ŠIROKÝ VÝBĚR ODSTÍNŮ
♥ RUČNÍ PRÁCE
♥ PŘÍJEMNÉ NA NOŠENÍ

Poloparuka na zakázku

Můžeme Vám samozřejmě připravit i poloparuku/tupé na zakázku přesně podle Vašich představ. Zakázkové poloparuky připravujeme ze středoevropských vlasů, ručně vlas po vlasu. Poloparuka bude hotová během 3 dní, finální datum dodání Vám však upřesníme po zaslání Vaší nezávazné poptávky. Na základě této poptávky Vám vypracujeme cenu a dohodneme se na mírách a době výroby. S mírami na poloparuku Vám rádi pomůžeme - nejlépe v naší kamenné prodejně, kde vše spolu naměříme a vyplníme, případně Vám poradíme na telefonu či emailu.

Zakázková výroba poloparuk na míru 

na stránku

Krásná paruka z pravých středoevropských vlasů, vyrobeno v naší dílně, použita nejjemnější tylová čepice pro pohodlné nošení. Odstín paruky je melír písková a nejsvětlejší blond, délka paruky může být v případě zakázkové výroby libovolná, prosím uveďte případně v poznámce nezávazné objednávky. 

0 Review(s)
zaruka
22 990 Kč
Skladem

Krásná paruka z pravých středoevropských vlasů, vyrobeno v naší dílně, použita nejjemnější tylová čepice pro pohodlné nošení. Odstín paruky nejsvětlejší blond, délka paruky může být v případě zakázkové výroby libovolná, prosím uveďte případně v poznámce nezávazné objednávky. 

0 Review(s)
zaruka
30 990 Kč
Skladem

Nádherná paruka z pravých středoevropských vlasů, vyrobeno v naší dílně, použita nejjemnější tylová čepice pro pohodlné nošení. Odstín paruky je ombré středně hnědé s nejsvětlejší blond, délka paruky může být v případě zakázkové výroby libovolná, prosím uveďte případně v poznámce nezávazné objednávky. 

1 Review(s)
zaruka
21 990 Kč
Skladem

Perfektní paruka z pravých středoevropských vlasů, vyrobeno v naší dílně, použita nejjemnější tylová čepice pro pohodlné nošení. Odstín paruky přírodně černá, délka paruky může být v případě zakázkové výroby libovolná, prosím uveďte případně v poznámce nezávazné objednávky. 

0 Review(s)
zaruka
19 990 Kč
Skladem

Luxusní paruka z pravých středoevropských vlasů, vyrobeno v naší dílně, použita nejjemnější tylová čepice pro pohodlné nošení. Odstín paruky je přírodně popelavá, délka paruky může být v případě zakázkové výroby libovolná, prosím uveďte případně v poznámce nezávazné objednávky. 

2 Review(s)
zaruka
23 990 Kč
Skladem

Krásná paruka z pravých středoevropských vlasů, vyrobeno v naší dílně, použita nejjemnější tylová čepice pro pohodlné nošení. Odstín paruky je světle béžová, délka paruky může být v případě zakázkové výroby libovolná, prosím uveďte případně v poznámce nezávazné objednávky. 

0 Review(s)
zaruka
22 990 Kč
Skladem

Krásná paruka z pravých středoevropských vlasů, vyrobeno v naší dílně, použita nejjemnější tylová čepice pro pohodlné nošení. Odstín paruky je světle hnědá, délka paruky může být v případě zakázkové výroby libovolná, prosím uveďte případně v poznámce nezávazné objednávky. 

0 Review(s)
zaruka
21 490 Kč
Skladem

Krásná paruka z pravých středoevropských vlasů, vyrobeno v naší dílně, použita nejjemnější tylová čepice pro pohodlné nošení. Odstín paruky je světle hnědá, délka paruky může být v případě zakázkové výroby libovolná, prosím uveďte případně v poznámce nezávazné objednávky. 

0 Review(s)
zaruka
20 490 Kč
Skladem

Krásná paruka z pravých středoevropských vlasů, vyrobeno v naší dílně, použita nejjemnější tylová čepice pro pohodlné nošení. Odstín paruky je tmavá blond, délka paruky může být v případě zakázkové výroby libovolná, prosím uveďte případně v poznámce nezávazné objednávky. 

0 Review(s)
zaruka
24 990 Kč
Skladem

Krásná paruka z pravých středoevropských vlasů, vyrobeno v naší dílně, použita nejjemnější tylová čepice pro pohodlné nošení. Odstín paruky je tmavá blond, délka paruky může být v případě zakázkové výroby libovolná, prosím uveďte případně v poznámce nezávazné objednávky. 

0 Review(s)
zaruka
24 990 Kč
Skladem

Krásná paruka z pravých středoevropských vlasů, vyrobeno v naší dílně, použita nejjemnější tylová čepice pro pohodlné nošení. Odstín paruky je tmavá blond, délka paruky může být v případě zakázkové výroby libovolná, prosím uveďte případně v poznámce nezávazné objednávky. 

0 Review(s)
zaruka
25 990 Kč
Skladem

Krásná paruka z pravých středoevropských vlasů, vyrobeno v naší dílně, použita nejjemnější tylová čepice pro pohodlné nošení. Odstín paruky je tmavě hnědá, délka paruky může být v případě zakázkové výroby libovolná, prosím uveďte případně v poznámce nezávazné objednávky. 

0 Review(s)
zaruka
26 490 Kč
Skladem
Zobrazují se 1 – 12 z 13 položek