PARUKY Počet produktů: 154

PARUKY

PARUKY

JAKÉ PARUKY ProfiBeauty nabízí?

1. TOP paruky na trhu z pravých středoevropských vlasů z vlastních výkupů - extra jemné vlasy

2. Syntetické paruky vyrobeny z matných vláken pro přirozenější vzhled                                       

paruka_mala.jpg

Pro koho jsou paruky určeny?

✔ pro ty, kdo trpí úplnou ztrátu vlasů
✔ pro ty, kdo mají částečnou pleš
✔ pro t...

JAKÉ PARUKY ProfiBeauty nabízí?

1. TOP paruky na trhu z pravých středoevropských vlasů z vlastních výkupů - extra jemné vlasy

2. Syntetické paruky vyrobeny z matných vláken pro přirozenější vzhled                                       

paruka_mala.jpg

Pro koho jsou paruky určeny?

✔ pro ty, kdo trpí úplnou ztrátu vlasů
✔ pro ty, kdo mají částečnou pleš
✔ pro ty, kdo mají na hlavě lysinky
✔ pro ty, kdo mají slabé a řidké vlasy
✔ pro ty, kdo chtějí razantní změnu účesu
✔ pro ty, kdo chtějí čas od času změnu

Výhody paruky

 • paruka Vám pomůže vyřešit Vaše trápení s nedostatkem vlasů
 • zcela zakryje pleš, částečnou pleš nebo holá místa na hlavě
 • umožní Vám návrat do života, i když trpíte těžkým onemocněním
 • na noc ji sundáte a můžete pohodlně spát
 • můžete ji kdykoliv sundat
 • snadno docílíte razantní změny image
 • nenáročná údržba, nemusíte ji  mýt tak často, jako vlastní vlasy

Typy paruk

SKLADOVÉ PARUKY

ihnedk odběru
3 univerzální
velikosti

POLOPARUKY

ihned k odběru
částečná vlasová
náhrada

PARUKY NA MÍRU

zakázková výroba
podle Vašich přání
přesně na míru

ProfiBeauty PARUKY

♥ PRAVÉ LIDSKÉ VÝBĚROVÉ VLASY- paruky vyrábíme zásadně z lidských vlasů z vlastních výkupů se zárukou kvality. Nošení našich paruk z pravých vlasů je zcela jiný zážitek. Paruku na hlavě necítíte, jakoby by vlasy byly vlastní 
♥ SPECIAL SYNTETICKÉ PARUKY HOT ICE TECHNOLOGY- paruky ze syntetického matného vlákna. Cenově přijatelnější varianta vlasové náhrady. Vlasy v těchto parukách jsou matné, vypadají jako pravý vlas. Chovají se méně chemlonovitě jako ostatní syntetické paruky. Jiné umělé paruky jsou viditelně nepřirozené. U syntetických paruk je množství nevýhod větší :  jako například kratší životnost, výraznější tendenci k cuchání, nadměrné horko z umělých vláken, složitější péče a revitalizace paruky.
U všech našich paruk ovšem hledejte: 
♥ NEZTENČENÉ KONCE - u našich paruk se nemusíte obávat ztenčených konců. Vlasy jsou stejně husté, jak na temeni hlavy, tak u konců.
♥ NEZÁVADNÝ A PRODYŠNÝ MATERIÁL - jako podkladový materiál používáme nejjemnější prodyšný tyl, který je příjemný na nošení, nikde Vás nebude svědit a také umožňuje maximální prodyšnost pro Vaši pokožku. Hlava se Vám tak bude potit opravdu minimálně. Náš tyl, se kterým pracujeme, je navíc zdravotně nezávadný, takže nehrozí kožní alergické reakce.
♥ 3 NEJČASTĚJŠÍ VELIKOSTI IHNED K ODBĚRU - otestovali jsme na zákaznicích tři nejčastější velikosti hlavy, podle toho jsme paruky rozdělili na velikosti S, M, L. Paruka Vám perfektně padne a nebude padat. Pokud si paruku nevyberete, pak ji pro Vás rádi připravíme na míru.
♥ KVALITA ZA PŘÍJEMNOU CENU - i Vy máte možnost mít kvalitní a moderní paruku, už nemusíte nosit neforemné paruky z parukáren, kde jako by se zastavil čas před desítkami let.

Pro klienty ProfiBeauty

♥ PORADENSKÉ SLUŽBY - doporučujeme osobní návštěvu v naší prodejně v ulici Korunní 20, Praha 2 Vinohrady. Paruku je vhodné si vyzkoušet, jen tak zjistíte, zda Vám skutečně padne a vyzkoušíte si, jak se v ní budete cítit. Při zakázkové výrobě společně vezmeme potřebné míry a připravíme Vaši objednávku. Ještě před objednáním s Vámi prokonzultujeme vše potřebné, sdělíme Vám předběžnou cenu a termín výroby. Pokud se nemůžete dostavit osobně, lze se s námi spojit před chat, email servis@profibeauty.cz nebo telefon 725 811 086. Ovšem osobnímu kontaktu se v tomto případě nic nevyrovná, jen ten zaručuje 100 % správný výběr paruky.
♥ NASAZENÍ PARUKY - při zakoupení paruky Vám samozřejmě paruku nasadíme a ukážeme pár vychytávek.
♥ MOŽNOST VRÁCENÍ DO 14 DNÍ - při nákupu online se někdy stane, že netrefíte ideální odstín či velikost. Můžete být bez obav, do 14 dní máte možnost vrácení a výměny za jinou. Více informací v našich obchodních podmínkách.
DVOULETÁ ZÁRUKA - na paruku se vztahuje dvouletá záruční doba. Je však třeba počítat s tím, že v případě reklamace budeme přezkoumávat, zda byla z Vaší strany paruce věnována nezbytná péče. S parukou je nutné umět správně zacházet a pravidelně o ni pečovat, proto našim zákazníkům doporučujeme absolvovat kurz základní péče o paruku, který Vám rádi poskytneme. Více v reklamačním řádu.
♥ INSPIRACE, RADY, TIPY - na našem facebooku, instagramu a v článcích našeho magazínu naleznete spoustu doplňujících informací. Samozřejmě budeme rádi za Vaše tipy, co Vám zde chybí a co byste uvítali.

Paruka nebo poloparuka?

Nejčastější klientelou nakupující paruky jsou lidé, kteří trpí ztrátou vlasů ze zdravotních důvodů (např. ztráta vlasů po chemoterapii, alopecie, úrazy a traumatické nehody apod.) Pro tyto klienty nechceme nic jiného, než aby se cítili sami sebou a mohli se zpět začlenit do společnosti, aniž by museli někomu vysvětlovat svůj zdravotní stav. V naší nabídce máme jak paruky, tak také poloparuky neboli vlasová tupé, které mohou dobře posloužit těm, kteří nepřišli o své vlasy docela. Vlasové tupé kryje pouze místo, kde vlasy chybí, případně kde je vlasů málo. Vlasové tupé je doplněno o sponky, kterými si ho připevníte na své vlasy, pak už se jen provede záčes s Vašimi vlasy a nikdo skutečně nic nepozná. Jednoduše řečeno, pokud potřebujete zakrýt lysinky, pleš na temeni hlavy, prořídlá místa, ale jinak vlasy máte, bude pro Vás ideální poloparuka neboli vlasové tupé. Pokud trpíte úplnou ztrátou vlasů, vhodným řešením je pro Vás paruka. 

 

PARUKA POLOPARUKA - TUPÉ
HLAVNÍ ÚČEL úplné zakrytí hlavy / pleše zakrytí lysinek a prořídlých míst
PRO KOHO JE URČENA pro kohokoliv s úplnou ztrátou vlasů případně s řídkými vlasy, prořídlými vlasy; chcete-li dočasnou změnu účesu pro koholiv s lysinkami, částečnou pleší
UMÍSTĚNÍ celá hlava na holé či prořídlé místo, lysiny
ZPŮSOB APLIKACE volné nasazení sponky / lepicí pásky / speciální lepidlo
DOBA APLIKACE DOMA 5-10 min. DOMA 5-10 min.

Paruky na míru

U nás si můžete objednat i paruku na zakázku, kterou Vám vyrobíme přesně dle Vašich požadavků. Paruky na míru připravujeme ručně vlásek po vlásku v naší vlásenkářské dílně, zásadně z těch nejkvalitnějších středoevropských vlasů. Tyto vlasy pochází přímo z našich výkupů, nic než prvotřídní kvalitu u nás nenajdejte. Při zakázkové výrobě jsme připraveni splnit všechny Vaše požadavky a přání - vyberete si odstín, délku, hustotu, zda chcete paruku s ofinou či bez, střih. Nic pro nás není problém. Výroba paruky na zakázku trvá přibližně 5 dní, záleží však na tom, kolik zakázek se nám nashromáždí na jeden termín. Proto je třeba vyplnit nezávaznou objednávku, kde nám uvedete všechny potřebné údaje a my Vám obratem odpovíme, kolik bude výroba stát a na jaký časový interval ji odhadujeme. Pro zakázkovou výrobu jsou nutné přesné míry Vaší hlavy, proto doporučujeme osobní konzultaci v naší kamenné prodejně, kde Vám s naměřením pomůžeme. Neváhejte nás kontaktovat

Paruky pro Nadační fond Daruj vlasy

Při naší práci se často dostáváme do kontaktu s lidmi, kteří se nám svěřují, co pro ně vlasy znamenají. Zjistili, že bez vlasů nejsou schopni plnohodnotného života. Kdekoli ve společnosti se nevyhnou soucitným pohledům okolí, které je přivádí do rozpaků a neustále připomínají jejich diagnnózu. Nemohou se od ní odpoutat, přitom by si nejvíce přáli, aby s nimi lidé jednali jako dříve, aby našli rozptýlení a mohli svůj život žít na plno.

Rozhodli jsme se proto uzavřít spolupráci s Nadačním fondem Daruj vlasy, který právě těmto lidem pomáhá. Za zvýhodněné ceny, které pokryjí cenu materiálu a práce vlásenkářky, pro nadační fond vrábíme paruky na míru a NF Daruj vlasy je následně předává svým žadatelům zdarma. Jsme rádi, že můžeme takto pomoci těm, kterým scházejí finance na paruku, protože samotná léčba je nákladná. Pokud i Vy jste se ocitli v takto těžké situaci, obraťte se přímo na Nadační fond Daruj vlasy.

ZOBRAZIT POPIS ↴

Podkategorie

Paruky z pravých vlasů

Paruky z pravých středoevropských vlasů, ihned k odběru v prodejně ProfiBeauty Praha

Více informací:
     ProfiBeauty nabízí skladem přes 300ks paruk z pravých vlasů v různých odstínech, délkách zpracování. Zkouška paruk z pravých vlasů je možná na naší prodejně, kde si je samozřejmě všechny můžete vyzkoušet a ihned zakoupit případně nechat poupravit velikost, odstín, střih na zakázku. Pokud tedy potřebujete paruku ze středoevropských vlasů okamžitě, nechcete už déle čekat, pomůžeme Vám najít pravou paruku vhodnou právě pro Vás. Všechny námi nabízené paruky jsou z pravých lidských vlasů z vlastních výkupů a také kvalitnější formu syntetických, levných paruk. Naše paruky z evropských jemných vlasů se necuchají ,jsou nenáročné na údržbu a montura paruky neboli podkladová báze, kterou si dáváte přímo na hlavu se vyrábí z prodyšného tylu, který téměř na hlavě nacítíte.

Paruky jsou v dnešní době často vyhledáváným zbožím, a to nejen jako zdravotní pomůcka, ale jako moderní doplněk účesu. Ano, je to tak! Dnes paruky vyhledávají i dámy, které touží po okamžité změně image, ale ne trvalé. Ty však málokdy najdou to, co hledají, nechtějí nemoderní paruky s trvalou ondulací, jaké se skrývají několik let na pultech parukáren. My jsme se tak rozhodli zaměřit na to, abychom uspokojili Vaše požadavky a mohli jste si u nás zakoupit paruku IHNED, v odstínech, které zrovna jsou v módě. Paruka , která bude vypadat přirozeně a především Vám padne! U nás si můžete zakoupit paruku z pravých lidských vlasů i syntetické. Výhody a nevýhody Vám vysvětlíme při osobní konzultaci. Jistě jste už slyšeli, jak mnohé dámy ve finále paruky odkládají a chodí v šátku, aby se jim nepotila hlava. Naše paruky proto vyrábíme z prodyšného materiálu, který umožní Vaší pokožce dýchat a především z lidských vlasů. Paruky jsou připraveny z evropských vlasů, které se necuchají a jsou opravdu kvalitní a krásné. Vybírat si můžete ze tří velikostí, které jsme po testování vyhodnotili jako nejčastější rozměry. Samozřejmě pokud chcete mít paruku přesně na míru, rádi vám ji individuálně zhotovíme, na to máme přímo zakázkovou výrobu. 

 

Pro koho je paruka vhodná?

 • pro toho, kde chce zakrýt vypadávající vlasy
 • pro toho, kdo chce schovat pleš
 • pro toho, kdo chce skrýt své lysinky nebo prořídlá místa
 • pro toho, kdo más slabé vlasy a chce pořádný objem
 • pro toho, kdo chce zcela jinou image
 • pro toho, kdo chce být každý den jiným člověkem
 

Výhody paruky

 • skryje Vaše nedostatky - pleš, řídké vlasy
 • vrátí Vás zase do společnosti - vlasy zkrátka dělají člověka člověkem
 • naše paruky Vám dodají přirozený vzhled
 • dobře se udržují
 • když budete chtít, kdykoliv ji sundáte
 • můžete měnit vzhled 

Potřebujete poradit s velikostí paruky

Pokud si nejste jistí výběrem velikosti paruky neváhejte nám zavolat na 725 811 086 a rádi Vám poradíme s výběrem vhodné velikosti paruky. 

Proč právě paruky od ProfiBeauty?

 • Protože Vám nabízíme paruky z pravých lidských vlasů 
 • Paruky připravujeme ručně z těch nejlepších středoevropských vlasů
 • Prodyšný podkladový tyl nejvyšší kvality dle vlastní "receptury"
 • Máme pro Vás 3 nejčastejší velikosti ihned k odběru
 • Nejširší výběr odstínů
 • Ruční výroba je zárukou nejvyšší kvality
 • Příjemné nošení
 • K paruce získáte brožuru s návody a informacemi (jak se o paruku starat, jak jí mýt, nasazovat a celkově spokojeně používat) 

Přirozené paruky -...

Syntetické paruky - Přirozené paruky 

Přirozené paruky od ProfiBeauty® jsme navrhovali tak, aby požadavky na přirozenost byly splněny a zároveň dokázaly nabídnout levnější variantu našich paruk ze středoevropských vlasů - neboli paruk z pravého vlasu.

Nekvalitní vlasy jsou skutečný problém mnoha žen. Pro některé z nás je život s horšímy vlasy realitou. Roky boje s narovnáváním a zvlněním, stříháním, úpravou stylu a poté ignorováním mohou vést k celkově poraženému pocitu vůči vašim vlasům. Přirozené paruky jsou vynikající alternativou k neustálému boji s vašimi vlasy. Většina tradičních paruk je však zjevně falešná, že nenabízí žádnou přitažlivost, kterou má každá žena ráda.  Naštěstí máme alternativu, která nám umožňuje přístup do zcela nového světa! Přirozené paruky dávají přirozený vzhled, který každého oklame a přesvědčí, že se jedná o Vaše pravé vlasy. Vlasová linie podél obličeje je vyrobena tak, že poskytne rozloženou a postupnou vlasovou linii, která vypadá jako ta vaše. V parukách jsou dokonce prameny nového růstu, který skutečně vypadají senzačně.

Odstíny byly navrženy tak, aby nebylo poznat, že se jedná o paruku. Délky, které se nabízejí začínají již na délce 20 cm až po 70 cm. Vlákno není lesklé, naopak je vyrobeno technologií - hot ice technology, kdy k tavení syntetického vlákna dochází za extrémních teplot, ale okamžitě je ponořeno do vody s téměř 0 stupňů celsia - na bodu mrazu a tím dochází k zmatnění vlákna. Paruky jsou zpracovány tak, aby nedocházelo k instantnímu zacuchávání jako u jiných syntetických paruk. Zpracování paruk je metodou třásnění. Paruky jsou šity na monturu z předem vyrobených vlasových třásní. Přední část je injektována do silikon pro přirozenější vzhled. Přirozené paruky doporučujeme pro klientky, které se s parukami seznamují neboli kupují si první kus a chtějí si pocit nošení paruky vyzkoušet. Pokud máte s parukami zkušenosti a víte, že syntetické, které bohužel mají tendenci chemlonovatět, nejsou ty pravé pro Vás. Doporučujeme se podívat na kategorii paruk ze středoevropských vlasů, kde máme vždy skladem alespoň 50 ks v délkách 20-70 cm. Jsme Vám schopni připravit paruku z pravých vlasů na zakázku. Barvu dle Vašich požadavků. 

Dámské poloparuky, tupé

Nabídku poloparuk pro Vás v současné chvíli připravujeme.
Prosím, mějte s námi strpení, intenzivně pracujeme na výrobě toho nejlepšího. Již brzy se dočkáte!

POLOPARUKA NA VAŠE PROBLEMATICKÁ MÍSTA

Poloparuka neboli také vlasové tupé je vhodné pro ty, kteří o své vlasy nepřišli úplně, naopak většinu svých vlasů mají a trápí je pouze částečná ztráta vlasů. Pod pojmem vlasové tupé si mnozí neumějí představit, jak produkt vypadá, kam se umísťuje apod. Proto mluvíme o poloparuce, která z názvu evokuje, že se jedná o vlasový produkt podobný paruce. V čem se tedy liší? Jednoduše řečeno není na celou hlavu, ale jen na postižené místo, kde chybí vlasy nebo jich je málo. Poloparuka je malé kolečko, na němž jsou připevněny vlasy. Toto kolečko si vyberete o velikosti, jaké zrovna potřebujete, tak aby zakrylo dané místo. Připevnění je možné několika způsoby - může se lepit speciálním adhezivem, které neškodí lidské kůži nebo oboustrannnými páskami, a nebo jednoduše se může připevnit pomocí sponek a tím pádem i jednoduše sundat. U nás zakoupíte vlasové tupé se sponkami, protože nám přijde tento způsob jednodušší a nejšetrnější. Můžete si tupé kdykoliv sundat, především je to vhodné na noc. Bude se Vám pohodlněji spát a vlasy na poloparuce se nebudou zacuchávat, tím pádem i mnohem delší dobu vydrží krásné a přirozené. Nejčastěji poloparuka kryje počínající pleš, která je běžná na vrholku hlavy nebo na začátku čela, případně poloparuka vhodně maskuje lysinky u alopecie. Naše poloparuky připravujeme z kvalitních evropských vlasů, na které je samozřejmostí dvouletá záruka proti cuchání. Podkladový materiál je z prodyšného lehkého tylu a sponky jsou silikonové, takže neničí vlasy a nesklouzávají. Samozřejmě, že si můžete vybrat paruku na celou hlavu, ale proč? Vezmete-li v úvahu níže uvedené informace, je to zbytečné. Pokud samozřejmě nechcete naprostou změnu image.

    Pro koho je poloparuka vhodná?

   ✔ pro zakrytí pleše (alopecie)
   ✔ pro zakrytí lysinek
   ✔ pro zakrytí prořídlý míst

Výhody poloparuky

 • je lehčí a levnější nežli paruka na celou hlavu
 • zabírá pouze postižené místo, zbytek jsou Vaše vlasy
 • v kombinaci s Vašimi vlasy bude výsledek přirozenější
 • nebude se Vám v ní potit celá hlava, to oceníte zejména v létě
 • velmi rychle ji připevníte a sundáte
 • snadnější údržba

ProfiBeauty PARUKY

♥ PRAVÉ LIDSKÉ VLASY 
♥ VLASY EVROPSKÉHO TYPU, KVALITA REMY
♥ PRODYŠNÝ PODKLADOVÝ TYL
♥ 3 NEJČASTĚJŠÍ VELIKOSTI IHNED K ODBĚRU
♥ ŠIROKÝ VÝBĚR ODSTÍNŮ
♥ RUČNÍ PRÁCE
♥ PŘÍJEMNÉ NA NOŠENÍ

Poloparuka na zakázku

Můžeme Vám samozřejmě připravit i poloparuku/tupé na zakázku přesně podle Vašich představ. Zakázkové poloparuky připravujeme ze středoevropských vlasů, ručně vlas po vlasu. Poloparuka bude hotová během 3 dní, finální datum dodání Vám však upřesníme po zaslání Vaší nezávazné poptávky. Na základě této poptávky Vám vypracujeme cenu a dohodneme se na mírách a době výroby. S mírami na poloparuku Vám rádi pomůžeme - nejlépe v naší kamenné prodejně, kde vše spolu naměříme a vyplníme, případně Vám poradíme na telefonu či emailu.

Zakázková výroba poloparuk na míru 

na stránku

Krásná paruka z pravých středoevropských vlasů, vyrobená v naší dílně, na kterou byla použita ta nejjemnější tylová čepice pro pohodlné nošení. Odstín paruky je přírodně černá a délka paruky může být v případě zakázkové výroby libovolná, uveďte prosím případně délku v poznámce Vaší nezávazné objednávky. Paruku lze na zakázku barevně upravit např....

0 Review(s)
zaruka
46 990 Kč
Skladem

Krásná paruka z pravých středoevropských vlasů, vyrobená v naší dílně, na kterou byla použita ta nejjemnější tylová čepice pro pohodlné nošení. Odstín paruky je přírodně černá a délka paruky může být v případě zakázkové výroby libovolná, uveďte prosím případně délku v poznámce Vaší nezávazné objednávky. Paruku lze na zakázku barevně upravit např....

0 Review(s)
zaruka
48 990 Kč
Skladem

Krásná paruka z pravých středoevropských vlasů, vyrobená v naší dílně, na kterou byla použita ta nejjemnější tylová čepice pro pohodlné nošení. Odstín paruky je světlá blond, délka paruky může být v případě zakázkové výroby libovolná, uveďte prosím případně délku v poznámce Vaší nezávazné objednávky. Paruku lze na zakázku barevně upravit např. odrosty,...

0 Review(s)
zaruka
50 990 Kč
Skladem

Jedinečná paruka z pravých středoevropských vlasů, vyrobená v naší dílně, na kterou byla použita ta nejjemnější tylová čepice pro pohodlné nošení. Odstín paruky je nejsvětlejší blond, délka paruky může být v případě zakázkové výroby libovolná, uveďte prosím případně délku v poznámce Vaší nezávazné objednávky. Paruku lze na zakázku barevně upravit např....

0 Review(s)
zaruka
52 990 Kč
Skladem

Nádherná paruka z pravých středoevropských vlasů, vyrobená v naší dílně, na kterou byla použita ta nejjemnější tylová čepice pro pohodlné nošení. Odstín paruky je nejsvětlejší blond a délka paruky může být v případě zakázkové výroby libovolná, uveďte prosím případně délku v poznámce Vaší nezávazné objednávky. Paruku lze na zakázku barevně upravit např....

0 Review(s)
zaruka
48 990 Kč
Skladem

Tyto tupé příčesky vyrábíme ručně z pravých lidských vlasů metodou háčkování vlas po vlasu na síťku. Odstín černá jako uhel. Délka 15 cm. Velikost plochy: 19 cm x 17 cm.

0 Review(s)
zaruka
4 999 Kč
Skladem

Krásná paruka z pravých středoevropských vlasů, vyrobená v naší dílně, na kterou je použita nejjemnější tylová čepice pro pohodlné nošení. Odstín paruky je přírodně černá, délka paruky může být v případě zakázkové výroby libovolná, prosím uveďte případně délku v poznámce nezávazné objednávky. Paruku lze na zakázku barevně upravit např. odrosty, balayage...

0 Review(s)
zaruka
3 499 Kč
Skladem

Krásná paruka z pravých středoevropských vlasů, vyrobená v naší dílně, na kterou byla použita nejjemnější tylová čepice pro pohodlné nošení. Odstín paruky je tmavě hnědá, délka paruky může být v případě zakázkové výroby libovolná, prosím uveďte případně délku v poznámce nezávazné objednávky. Paruku lze na zakázku barevně upravit např. odrosty, balayage...

0 Review(s)
zaruka
3 499 Kč
Skladem

Krásná paruka z pravých středoevropských vlasů, vyrobená v naší dílně, na kterou je použita nejjemnější tylová čepice pro pohodlné nošení. Odstín paruky je zlatá blond, délka paruky může být v případě zakázkové výroby libovolná, prosím uveďte případně délku v poznámce nezávazné objednávky. Paruku lze na zakázku barevně upravit např. odrosty, balayage nebo...

0 Review(s)
zaruka
3 499 Kč
Skladem

Krásná paruka z pravých středoevropských vlasů, vyrobeno v naší dílně, použita nejjemnější tylová čepice pro pohodlné nošení. Odstín paruky je tmavě hnědá, délka paruky může být v případě zakázkové výroby libovolná, prosím uveďte případně v poznámce nezávazné objednávky. Paruku lze na zakázku barevně upravit např. odrosty, balayage nebo celkově změnit barvu.

0 Review(s)
zaruka
3 499 Kč
Skladem

Nádherná paruka z pravých středoevropských vlasů, vyrobená v naší dílně, na kterou byla použita nejjemnější tylová čepice pro pohodlné nošení. Odstín paruky je kaštanově mahagonová, délka paruky může být v případě zakázkové výroby libovolná, prosím uveďte případně délku v poznámce nezávazné objednávky. Paruku lze na zakázku barevně upravit např. odrosty,...

0 Review(s)
zaruka
3 499 Kč
Skladem

Nádherná paruka z pravých středoevropských vlasů, vyrobená v naší dílně, na kterou byla použita ta nejjemnější tylová čepice pro pohodlné nošení. Odstín paruky je přírodní zrz, délka paruky může být v případě zakázkové výroby libovolná, uveďte prosím případně délku v poznámce nezávazné objednávky. Paruku lze na zakázku barevně upravit např. odrosty,...

0 Review(s)
zaruka
3 499 Kč
Skladem
Zobrazují se 1 – 12 z 154 položek