Záruka

Oblíbené balíčky produktů 17 produktů.

ANDULA BODY ANTI AGE
  • -470,85 Kč
4.9 42

ANDULA BODY ANTI AGE

Krása je v nedokonalosti, přesto se však pořád chceme cítit krásné, proto pro Vás A.N.D.U.L.A. připravila speciální balíček produktů značky That´so pečujících o tělo za zvýhodněnou cenu, které pokožce jako kouzlem vrací vitalitu, hebkost, zdraví a svěží vzhled. 

Zobrazit produkt
ANDULA MAZALA
  • -569,13 Kč
4.9 42

ANDULA MAZALA

Hýčkejte svou pokožku, aby Vaše pleť nestrádala připravila pro Vás A.N.D.U.L.A speciální sadu skincare péče z řad produktů značky That´so, které si sama oblíbila a nejednou zachránili situaci ať už se jedná o mastné vlasy, nebo bledou pokožku, která zoufale potřebuje dodat trochu zdravé, přirozeně zlatavé barvy. 

Zobrazit produkt
ANDULY HLAVA
  • -570,34 Kč
4.9 42

ANDULY HLAVA

Říká se, že vlasy jsou korunou krásy, my s tím stoprocentně souhlasíme, ale nesmíme zapomínat ani na tvář, kterou nám vlásky rámují jako obraz. Aby byla péče o Váš obličej i vlásky pokud možno bez starostí sestavila pro Vás A.N.D.U.L.A balíček svých oblíbenců značky That´so, které sama zařadila do své skincare rutiny. 

Zobrazit produkt
ANDULY TĚLO
  • -568,43 Kč
4.9 42

ANDULY TĚLO

Protože není nic lepšího, než si po dlouhém dni napustit horkou vanu a udělat si domácí spa day, připravila pro Vás A.N.D.U.L.A. ve spolupráci se značkou ProfiBeauty balíček bestsellerů za zvýhodněnou cenu, se kterými si budete moci s láskou zavzpomínat na přívaly slunečních paprsků přímo u Vás doma.  

Zobrazit produkt
HAIR ACCESSORIES
  • -246,87 Kč
4.9 42

HAIR ACCESSORIES

S Andulou jsme pro Vás připravili tento výjimečný set, který je výběrem těch nejlepších pomocníků z naší řady péče o vlasy.

Ať už jsou Vaše vlásky přirozené nebo prodloužené, balíček potěší každého, kdo touží po dlouhé a lesklé hřívě zdravých, silných vlasů.

Zobrazit produkt