Záruka

KOMBO PRO RYCHLÉ A ZDRAVÉ...
  • -489,13 Kč
  • Novinka
4.9 42

KOMBO PRO RYCHLÉ A ZDRAVÉ OPALOVÁNÍ

Připravili jsem si pro vás náš oblíbený balíček pro dokonalé a zdravé opalování, který je vhodný pro celou rodinu.

Urychlovač opálení ve spreji:

Zrychlí a sjednotí opálení pro intenzivní a dlouhotrvající bronz. Chrání pokožku před předčasným stárnutím a tvorbou vrásek. Vhodný pro všechny typy pokožky.

Opalovací SPF sprej:

Poskytuje vysokou ochranu proti UVA/UVB záření. Chrání pokožku před spálením a poškozením a pomáhá předcházet rakovině kůže.

Zobrazit produkt
ANDULA MAZALA
  • -569,13 Kč
4.9 42

ANDULA MAZALA

Hýčkejte svou pokožku, aby Vaše pleť nestrádala připravila pro Vás A.N.D.U.L.A speciální sadu skincare péče z řad produktů značky That´so, které si sama oblíbila a nejednou zachránili situaci ať už se jedná o mastné vlasy, nebo bledou pokožku, která zoufale potřebuje dodat trochu zdravé, přirozeně zlatavé barvy. 

Zobrazit produkt
MUST HAVE
  • -659,18 Kč
4.9 42

MUST HAVE

Asi každá z nás má ty své kosmetické svaté grály, bez kterých nevyrazíme ani na kávu s kamarádkou. O ty svoje se s vámi prostřednictvím balíčku MUST HAVE ve spolupráci se značkou ProfiBeauty rozhodla podělit i A.N.D.U.L.A. 

Sestavila pro Vás sadu nezbytností značky That´so, které jsou skvělými pomocníky nejen doma, ale behěm prodlouženého víkendu nebo na dovolené. 

Zobrazit produkt
ANDULY HLAVA
  • -570,34 Kč
4.9 42

ANDULY HLAVA

Říká se, že vlasy jsou korunou krásy, my s tím stoprocentně souhlasíme, ale nesmíme zapomínat ani na tvář, kterou nám vlásky rámují jako obraz. Aby byla péče o Váš obličej i vlásky pokud možno bez starostí sestavila pro Vás A.N.D.U.L.A balíček svých oblíbenců značky That´so, které sama zařadila do své skincare rutiny. 

Zobrazit produkt
ANDULY TĚLO
  • -568,43 Kč
4.9 42

ANDULY TĚLO

Protože není nic lepšího, než si po dlouhém dni napustit horkou vanu a udělat si domácí spa day, připravila pro Vás A.N.D.U.L.A. ve spolupráci se značkou ProfiBeauty balíček bestsellerů za zvýhodněnou cenu, se kterými si budete moci s láskou zavzpomínat na přívaly slunečních paprsků přímo u Vás doma.  

Zobrazit produkt
ANDULA BODY ANTI AGE
  • -1 079,85 Kč
4.9 42

ANDULA BODY ANTI AGE

Krása je v nedokonalosti, přesto se však pořád chceme cítit krásné, proto pro Vás A.N.D.U.L.A. připravila speciální balíček produktů značky That´so pečujících o tělo za zvýhodněnou cenu, které pokožce jako kouzlem vrací vitalitu, hebkost, zdraví a svěží vzhled. 

Zobrazit produkt