ProfiBeauty HAIR ACADEMY 

Nabídka kurzů, vzdělání, workshopů  

EXPERTNÍ METODY PRODLUŽOVÁNÍ / VEDOUCÍ WORKSHOPU                            CENA ŠKOLENÍ  S PŘÍSLUŠENSTVÍM* CENA ŠKOLENÍ BEZ PŘÍSLUŠENSTVÍ
       VLASOVÉ PÁSKY NANOTAPE® / Michal Zapoměl, Veronika Suchá **  14 500 Kč  5 900 Kč
       ULTRASONIC® - KERATIN ZA STUDENA / Veronika Suchá 49 900 Kč nelze zakoupit
KLASICKÉ METODY PRODLUŽOVÁNÍ / VEDOUCÍ WORKSHOPU  
       KERATIN ZA TEPLA / Veronika Suchá 5 900 Kč nelze zakoupit
       MICRO RING / Veronika Suchá 5 900 Kč nelze zakoupit
       NANO RING / Veronika Suchá 6 699 Kč nelze zakoupitOBJEDNAT SE NA ŠKOLENÍ - ONLINE REZERVAČNÍ SYSTÉM
Chcete být v oblasti prodlužování vlasů vlasů úspěšní a něčím vyjímeční?

Absolvujte naše profesionální kurzy a semináře na prodlužování nebo zahušťování vlasů a úspěšnost vám můžeme garantovat!

Naučíte se světoznámé metody prodlužování vlasů od předních specialistů v oboru. Garantujeme Vám, že po absolvování kurzů prodlužování a zahušťování vlasů se z Vás stanou skuteční profesionálové, kteří zajistí to hlavní - spokojenost klienta a záruku za provedenou práci. S naší podporou, školeními a vlasovým materiálem se stanete skutečným profesionálem! Za kvalitu kurzů ručí osobně Veronika Suchá, pod jejímž vedením bylo proškoleno více než 200 kadeřnických salonů po celé ČR. ProfiBeauty Hair Academy garantuje 100% úspěch! Jsme ochotni Vám pomoci na Vaší cestě za profesionálním prodlužováním a zahušťováním vlasů. Budeme Vaším průvodcem ve světě prodlužování/zahušťování vlasů a rádi se podělíme o naše „know how“.

Vykročte správným směrem, zahajte Vaše podnikání tím, že získáte potřebné zkušenosti, na kterých budete moci dále stavět.

Učte se, naslouchejte a staňte se špičkou v oboru!

Screen%20Shot%202019-03-13%20at%2011-39- IMG_3353.jpg

             1%20(2)%20(1).jpg Screen%20Shot%202019-03-13%20at%2008-47-

Sady produktů pro prodlužování (kurzy s příslušenstvím)

                                


Srovnání metod prodlužování vlasů

Pokud váháte nad výběrem vhodné metody prodlužování vlasů, jistě Vám pomůže náš článek porovnávající všechny známé metody prodlužování vlasů.

_Y5A1321logo%20(1).jpg


Výhody absolvování našich kurzů

 • individuální přístup
 • profesionalita a preciznost
 • možnost sjednání individuálního termínu
 • vhodné i pro začátečníky
 • možnost stát se součástí našeho týmu
 • certifikace a učební materiál
 • kvalitní příslušenství
 • velkoobchodní sleva
 • prezentace Vašeho salonu na našich sociálních sítích a webu
 • zajištění propagačních materiálů
 • sleva na další semináře, kurzy a workshopy

                                     _Y5A0894logo%20(1).jpg 

Důležitý je pro nás především individuální přístup ke každému z Vás a preciznost, která je klíčem k dokonalému výsledku. Proto je u nás na prvním místě, abyste se naučili techniku práce skutečně správně! Tutorial videa dostupná na YouTube opravdu nikdy nestačí! 
Termíny kurzů jsou předem hlášeny, případně je možné sjednat individuální termín i o víkendu.
Školení probíhá v Praze v našem salonu ProfiBeauty na Vinohradech, kde máme k dispozici veškerý potřebný materiál a příslušenství k prodlužování /zahušťování vlasů, dále v Salonu Michala Zapoměla (platí pro kurz NanoTape), případně v Hradci Králové.
Pro úplné začátečníky, kteří teprve hledají místo, kde se budou moci prodlužování vlasů plně věnovat, nabízíme možnost stát se součástí našeho teamu v salonu ProfiBeauty. Můžete s námi spolupracovat ať už formou pronájmu křesla nebo formou pracovní spolupráce. V začátcích Vám rádi poradíme a pomůžeme Vám rozjet vaše podnikání.
Získáte od nás certifikaci a učební materiál v podobě tištěného manuálu (pozor! jinde max. 5 listů A4 v textu, u nás podrobně graficky zpracovaný profesionální manuál k aplikaci se všemi technikami, fotografiemi, průměrně přes 40 stran textu). Nabízíme také to nejlepší kvalitní příslušenství k danému kurzu a velkoobchodní slevu (garance nejlepší ceny na trhu) na vlasový materiál k prodloužení a veškeré příslušenství nezbytné k prodlužování a zahušťování vlasů.
Budeme Vás a Vaši práci propagovat na našich webových stránkách - zpětné odkazy, zveřejnění v seznamu certifikovaných stylistů pro danou metodu. Jedinou podmínkou z naší strany je to, že musíte získat praxi a kladnou referenci na danou metodu po absolvování kurzu. Můžeme Vám zároveň nabídnout i prezentaci Vašeho salonu na našich webech i sociálních sítích, které mají dosah přes 850 tisíc cílových klientů z celé ČR.
Samozřejmostí je dodání propagačních materiálů ke každé metodě a poskytnutí množstevní slevy na další kurzy, semináře, doškolení, soutěže mezi absoloventy. Můžete si domluvit návštěvu salonu ProfiBeatu s klientkou a na místě pro ni vybrat vlasy s naší pomocí a taktéž jí prodloužit vlasy přímo u nás.

                                     6EFEE576-5500-45FF-B280-E5E5A147A655-1%2 

Nabídka spolupráce

 • Po úspěšném absolvování kurzu Vám můžene nabídnout spolupráci.
 • Jsme na trhu již od roku 2007, máme tak v oboru jméno a stálou klientelu.
 • Vaši práci můžeme propagovat na našich sociálních sítích, které mají dosah 850 tisíc koncových zákazníků.
 • Dále vaši práci můžeme propagovat na našem webu - podle volby metody se klientům zobrazí salony, jež doporučujeme.
 • Jde nám opravdu o VZÁJEMNOU spolupráci, to znamená: My Vás naučíme danou metodu na kurzu, po jehož absolvování obdržíte certifikát dokládající Vaši profesionální úroveň ovládání této metody. -Vy za to od nás budete odebírat vlasový materiál, abychom skutečně mohli ručit za profesionalitu, ale i kvalitu propagovaného salonu/kadeřnictví.

REGISTRACE DO VELKOOBCHODU*Příslušenství pro danou metodu, obsahuje individuálně dle dané metody profesionální příslušenství pro správné zvládnutí technik prodlužování. Po rozkliknutí získáte více informací. 
**Celodenní školení NANOTAPE s Michalem Zapomělem probíhá od 10-17:00 v Pernerově 31/A, Praha-Karlín - Salon Michala Zapoměla. Ostatní kurzy probíhají v Korunní 20, Praha - Vinohrady ve firmě ProfiBeauty s.r.o.  Na všech kurzech a workshopech je zajištěno občerstvení. Pro všechny kurzy je vhodné mít zajištěnou modelku, výběr vlasů pro modelku sjednáte s obchodní zástupkyní Veronikou Suchou - sales@profibeauty.cz a telefon: 601 227 228 (Po skončení školení obdržíte velkoobchodní ceníky, certifikáty a další informace k produktům.) 
Zrušení termínu minimálně 48 hodin předem, jinak uhrazené kurzovné bez náhrady propadá.