Chcete být v prodlužování vlasů profi?                       Přihlašte se do našich kurzů ProfiBeauty Hair Academy!

Chcete být v oblasti prodlužování vlasů vlasů úspěšní a něčím vyjímeční? Absolvujte naše profesionální kurzy a semináře na prodlužování nebo zahušťování vlasů a úspěšnost vám můžeme garantovat. Naučíte se světoznámé metody prodlužování vlasů od předních specialistů v oboru. Garantujeme Vám, že po absolvování kurzů prodlužování a zahušťování vlasů se z Vás stanou skuteční profesionálové, kteří zajistí to hlavní - spokojenost klienta a záruku za provedenou práci. S naší podporou, školeními a vlasovým materiálem se stanete skutečným profesionálem! Za kvalitu kurzů ručí osobně Veronika Suchá, pod jejímž vedením bylo proškoleno více než 200 kadeřnických salonů po celé ČR. ProfiBeauty Hair Academy garantuje 100% úspěch! Jsme ochotni Vám pomoci na Vaší cestě za profesionálním prodlužováním a zahušťováním vlasů. Budeme Vaším průvodcem ve světě prodlužování / zahušťování vlasů a rádi se podělíme o naše „know how“. Vykročte správným směrem, zahajte Vaše podnikání tím, že získáte potřebné zkušenosti, na kterých budete moci dále stavět.

Učte se, naslouchejte a staňte se špičkou v oboru!

                             

Nabídka kurzů

  

METODA

CENA S PŘÍSLUŠENSTVÍM

CENA BEZ PŘÍSLUŠENSTVÍ

VLASOVÉ PÁSKY - školení s Michalem Zapomělem* 

8 390 Kč

5 900 Kč

KERATIN ZA TEPLA

5 699 Kč

2 900 Kč

KERATIN ZA STUDENA

 49 900 Kč

-

EXTENDMAGIC

 20 990 Kč

18 900 Kč

-

MICRO RING

5 699 Kč

2 900 Kč

NANO RING

6 699 Kč

3 900 Kč

MICRO TUBES

5 099 Kč

2 900 Kč

*Celodenní školení NANOTAPE s Michalem Zapomělem probíhá od 10-17:00, v uvedeném odkazu lze vybrat termín. Příslušenství v ceně 2 490,- Kč a výběr vlasů pro modelku sjednáte s obchodní zástupkyní Veronikou Hradeckou - hradecka@profibeauty.cz a telefon:702 015 307 (Po skončení školení obdržíte velkoobchodní ceníky, sadu NanoTape, certifikáty a další informace k produktům) 

ONLINE REZERVAČNÍ SYSTÉM

Výhodou absolvování našich kurzů je:

 • Individuální přístup ke každému z Vás.
 • Preciznost je klíčem k dokonalému výsledku, proto je u nás na prvním místě, abyste se naučili techniku práce skutečně správně! Tutorial videa dostupné na YouTube opravdu nikdy nestačí!
 • Školíme maximálně 5 zájemců najednou, abychom se Vám mohli věnovat na 100 %.
 • Termíny jsou předem hlášeny, případně je možné sjednat individuální termín i o víkendu.
 • Školení probíhá v Praze v našem salonu ProfiBeauty na Vinohradech, kde máme k dispozici veškerý potřebný materiál a příslušenství k prodlužování / zahušťování vlasů, případně v Hradci Králové.
 • Pro úplné začátečníky, kteří teprve hledají místo, kde se budou moci prodlužování vlasů plně věnovat, nabízíme možnost stát se součástí našeho teamu v salonu ProfiBeauty. Můžete s námi spolupracovat ať už formou pronájmu křesla nebo formou pracovní spolupráce. V začátcích Vám rádi poradíme a pomůžeme Vám rozjet vaše podnikání.
 • Získáte od nás certifikaci a učební materiál v podobě tištěného nebo DVD manuálu (pozor! jinde max. 5 listů A4 v textu, u nás podrobně graficky zpracovaný profesionální manuál k aplikaci se všemi technikami, fotografiemi, průměrně přes 20 stran textu).
 • Nabízíme to nejlepší kvalitní příslušenství k danému kurzu.
 • Nabízíme také trvalou velkoobchodní slevu (garance nejlepší ceny na trhu) na vlasový materiál k prodloužení a veškeré příslušenství nezbytné k prodlužování a zahušťování vlasů.
 • Budeme Vás a Vaši práci propagovat na našich webových stránkách - zpětné odkazy, zveřejnění v seznamu certifikovaných stylistů pro danou metodu. Jedinou podmínkou z naší strany je to, že musíte získat praxi a kladnou referenci na danou metodu po absolvování kurzu.
 • Můžeme Vám nabídnout i prezentaci Vašeho salonu na našich webech i sociálních sítích, které mají dosah přes 250 tisíc cílových klientů z celé ČR.
 • Dodáme Vám propagační materiály ke každé metodě.
 • Poskytujeme množstevní slevy na další kurzy, semináře, doškolení, soutěže mezi absoloventy.
 • Můžete si domluvit návštěvu salonu ProfiBeatu s klientkou a na místě pro ni vybrat vlasy s naší pomocí a taktéž jí prodloužit vlasy přímo u nás.
 • Získáte titul Profi Stylista a při aktivních odběrech se zařadíte do soutěže mistrovství ČR v prodlužování vlasů.

Nabídka spolupráce:

 • Po úspěšném absolvování kurzu Vám můžene nabídnout spolupráci.
 • Jsme na trhu již od roku 2007, máme tak v oboru jméno a stálou klientelu.
 • Vaši práci můžeme propagovat na našich sociálních sítích, které mají dosah až na 250 tisíc koncových zákazníků.
 • Dále vaši práci můžeme propagovat na našem webu - podle volby metody se klientům zobrazí salony, jež doporučujeme.
 • Jde nám opravdu o VZÁJEMNOU spolupráci, to znamená: My Vás naučíme danou metodu na kurzu, po jehož absolvování obdržíte certifikát dokládající Vaši profesionální úroveň ovládání této metody. - Vy za to od nás budete odebírat vlasový materiál, abychom skutečně mohli ručit za profesionalitu, ale i kvalitu propagovaného salonu / kadeřnictví.