Příslušenství pro metodu

Micro Ring

 

Kurz prodlužování metodou

Micro Ring

Micro Ring 

prodlužování vlasů za studena

Metoda micro ring je jednou z metod prodlužování vlasů za studena, tedy bez vysokých teplotních stupňů, které vlasy poškozují. U této metody se nepoužívají žádné chemikálie ani lepidla, které by mohly dráždit pokožku. Zjednodušeně řečeno se jedná o metodu, při níž se za pomoci kovových kroužků ("microringů") připevňují prameny prodloužených vlasů. Tato metoda nemá nikterak složitý pracovní postup, pouze k ní potřebujete velkou dávku trpělivosti (trvá 1 - 3 hodiny). Při aplikaci pracujete s navlékátkem, na které si nejprve připravíte kroužky. Následně těmito kroužky provléknete tenký pramínek vlasů klienta/klientky. A do kroužku poté vložíte i tenký pramínek vlasů určených k prodloužení. Celý proces dovršíte tím, že kroužky mechanicky za pomocí aplikačních kleští zmáčknete, a tak docílíte toho, že vlasy budou pevně držet. Odstraňovací proces probíhá opět snadným způsobem, zase budete pracovat s aplikačními kleštěmi, tentokrát ovšem kroužky zmáčknete tak, aby se otevřely. Metoda micro ring je oblíbená, protože nepoškozuje vlasy nadměrným horkem ani lepidly a je dokonce tak snadná, že si ji mnohé klientky dokáží udělat sami. Problematická je však v tom, že z kroužků mohou jednotlivé vlasy vyklouznout, při nešetrném mytí či česání může dokonce vypadnout i celý pramínek. Ani kov, z něhož je kroužek zhotoven, není pro vlasy úplně bezproblémový, neboť může vlasy přetrhávat. A samozřejmě je třeba počítat s tím, že některé klientky mohou být na micro ringy alergické. To se ale bohužel zjistí až po prodloužení. Pokud začne být po aplikaci pokožka hlavy zarudlá a podrážděná, doporučuje se kroužky sundat a vyměnit za jinou metodu prodlužování vlasů - například vlasové pásky, extendmagic, keratin apod. Některé klientky si také stěžují na nepohodlnost, kroužky jsou totiž mnohem více cítit než jiné spoje.


                          


Na našem eshopu si můžete vybrat z veškerého příslušenství, které budete k prodlužování touto metodou potřebovat. Pro začátečníky nabízíme za výhodnou cenu i celou sadu pro metodu micro ring, v níž najdete veškeré pomůcky pro prodlužování vlasů touto oblíbenou metodou. Můžete u nás zakoupit taktéž i vlasový materiál, který dodáváme v surovém stavu nebo přímo připravený na metodu microring. Vybírat můžete z naší nabídky středoveropských, východoevropských nebo asijských vlasů.

Pokud Vás tato metoda zaujala natolik, že byste ji rádi ovládali a zařadili do nabídky ve svém kadeřnictví, můžete se přihlásit na náš kurz. Případně si můžete vybrat i z dalších kurzů prodlužování vlasů.

Výhody:

  • vlasy nejsou zatěžovány vysokou teplotou
  • do vlasů se neaplikují žádné chemikálie ani lepidla
  • jednoduché a poměrně rychlé posouvání vlasových pramenů

PROFIBEAUTY HAIR ACADEMY

KURZ PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ METODOU MICRO RING

CENA KURZU S PŘÍSLUŠENSTVÍM: 5 900 Kč

KURZ S PŘÍSLUŠENSTVÍM OBSAHUJE:

  • kleště Profi s regulací teploty až na 220 stupňů pro přípravu spojů
  • italský keratin granulát čirý 100 gramů
  • italský keratin tyčinka Profi velká čirá
  • sada na prodlužování vlasů Micro Ring v koženém obalu (háček + aplikační a odstraňovací kleště)
  • odstraňovací kleště velké
  • 500 ks kroužků Micro Ring – mix různých velikostí a barev po 100 ks

PŘIHLÁSIT SE NA KURZ