Záruka

Clip in culíky 46 produktů.

Clip in culíky Dokonalý účes na jakoukoli společenskou událost si teď vytvoříte během chvilky. Pomůže vám k němu totiž moderní clip in culík. Vysoký uhlazený culík je elegantní variantou, která nikdy nevyjde z módy. Ne každá žena má na takový culík dostatečně dlouhé, kvalitní nebo husté vlasy. Moderní cl Zobrazit více

Clip in culíky

Dokonalý účes na jakoukoli společenskou událost si teď vytvoříte během chvilky. Pomůže vám k němu totiž moderní clip in culík. Vysoký uhlazený culík je elegantní variantou, která nikdy nevyjde z módy.

Ne každá žena má na takový culík dostatečně dlouhé, kvalitní nebo husté vlasy. Moderní clip in culík stačí nasadit na vlastní culík pomocí hřebínku. Následně se vše jen zabezpečí suchým zipem a pramínkem vlasů, který skryje případný přechod. Celý proces nasazení clip in culíku netrvá ani pět minut.

Výhody clip in culíku ProfiBeauty®:

Šetrně, bezbolestně a rychle ho aplikujete přímo na své vlasy.

Můžete vybírat z velkého množství barevdélek i typů vlasů.

Přechod mezi vlastními vlasy a clip in culíkem je neviditelný.

Velmi snadno se o něj pečuje a dlouho vydrží.

Zobrazit méně
4.9 42

Culík - ponytail - melír extra béžová/nejsvětlejší blond - 12/613, 100 g

Culík - ponytail na prodloužení vlasů zajistí, že každý ve vašem okolí bude ohromen. Vlasy jsou připraveny z lidských vlasů. Tyto asijské vlasy v odstínu melír extra béžová/nejsvětlejší blond mají kvalitu REMY. 

Zobrazit produkt