Záruka

Clip in culíky 60 produktů.

Clip in culíky Dokonalý účes na jakoukoli společenskou událost si teď vytvoříte během chvilky. Pomůže vám k němu totiž moderní clip in culík. Vysoký uhlazený culík je elegantní variantou, která nikdy nevyjde z módy. Ne každá žena má na takový culík dostatečně dlouhé, kvalitní nebo husté vlasy. Moderní cl Zobrazit více

Clip in culíky

Dokonalý účes na jakoukoli společenskou událost si teď vytvoříte během chvilky. Pomůže vám k němu totiž moderní clip in culík. Vysoký uhlazený culík je elegantní variantou, která nikdy nevyjde z módy.

Ne každá žena má na takový culík dostatečně dlouhé, kvalitní nebo husté vlasy. Moderní clip in culík stačí nasadit na vlastní culík pomocí hřebínku. Následně se vše jen zabezpečí suchým zipem a pramínkem vlasů, který skryje případný přechod. Celý proces nasazení clip in culíku netrvá ani pět minut.

Výhody clip in culíku ProfiBeauty®:

Šetrně, bezbolestně a rychle ho aplikujete přímo na své vlasy.

Můžete vybírat z velkého množství barevdélek i typů vlasů.

Přechod mezi vlastními vlasy a clip in culíkem je neviditelný.

Velmi snadno se o něj pečuje a dlouho vydrží.

Zobrazit méně
4.9 42

Culík - ponytail - přírodně černá - 1B, 100 g

Nádherně dlouhé a husté vlasy budete mít po prodloužení culíkem CLIP IN. Díky tomuto ponytail budete moct vytvořit opravdu krásné společenské účesy. Vlasy mají kvalitu REMY a jsou k dostání v odstínu přírodně černá o váze 100 g a délce 50 cm nebo 35 cm. Záruka lidských vlasů!

Zobrazit produkt