Příslušenství pro metodu

Nano Ring

 

Kurz prodlužování metodou

Nano Ring

Nano Ring 

obdoba metody Micro Ring s polovičními rozměry

Metoda Nano Ring je v podstatě obdobou metody Micro Ring jen s tím rozdílem, že výsledné spoje jsou ještě o polovinu menší. To s sebou pochopitelně nese složitejší aplikační proces, lépe řečeno titěrnější. První aplikace tvrá přibližně 1 až 3 hodiny. Celá práce spočívá v použití malého drátku, který se zatavuje do pramenu vlasů k prodloužení a následně se navlékne do kroužků nano ring, které jsou již navléknuté na vlasech klientky. Tyto kroužky se na vlasy klientky aplikují s použitím speciálního navlékátka neboli háčku. K završení procesu zbývá nano ringy přicvaknout pomocí aplikačních kleští. Těmito kleštěmi nano ringy rovněž i uvolníte a dle potřeby můžete vlasy posunout nebo úplně sundat. Při reaplikaci či sundání je tato metoda rozhodně pohodlnější a rychlejší nežli metody používající keratin. Je však třeba brát v úvahu také mnoho nevýhod, které s sebou nese, jako například zatěžování vlasů kovem, občasné uvolňování vlasů ze spojů, případně i vyklouzávání celých pramenů u příliš jemných vlasů, a též, přestože jsou nano ringy velikosti špendlíkové hlavičky, jejich nošení nemusí být pro každou klientku pohodlné. U některých klientek může dokonce kov z nano ringů způsobit alergickou reakci. Pokud klientka ví, že její pokožka je na kov citlivá, doporučujeme zvolit metodu vlasových pásek, extendmagic nebo keratin za tepla/keratin za studena. Některé klientky však tuto metodu preferují a vidí nesmírnou výhodu v tom, že vlasy nejsou zatěžovány chemikáliemi, lepidlem, ani vysokou teplotou.

Na metodu nano ring pořádáme školení, kde Vás naučíme, jak spávně aplikovat kroužky nano ring, ale i micro ring. Případně si můžete zvolit i jiný kurz, nabízíme školení na veškeré metody prodlužování vlasů.

Pro začátečníky v této metodě nabízíme za zvýhodněnou cenu sadu pro metodu nano ring. Dále si u nás můžete zakoupit samostatně veškeré příslušenství, které je k této metodě potřebné.

Výhody:

  • vlasy nejsou zatěžovány chemikáliemi ani lepidlem
  • nano ring je tzv. metoda za studena - tedy nezatěžující vlasy teplem
  • ještě menší spoje nežli micro ring

PROFIBEAUTY HAIR ACADEMY

KURZ PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ METODOU NANO RING

CENA KURZU S PŘÍSLUŠENSTVÍM: 6 699 Kč

KURZ S PŘÍSLUŠENSTVÍM OBSAHUJE:

  • kleště Profi s regulací teploty až na 220 stupňů pro přípravu spojů
  • italský keratin granulát čirý 100 g
  • italský keratin tyčinka Profi velká čirá
  • sada na prodlužování vlasů Nano Ring v koženém obalu (háček + aplikační a odstraňovací kleště)
  • 500 ks kroužků Nano Ring – mix různých barev po 100 ks

PŘIHLÁSIT SE NA KURZ