Příslušenství pro metodu

keratin za studena

 

Kurz prodlužování metodou

keratinu za studena

  Spolupráce a velkoobchod

Keratin za studena

Ultrasonic® – prodlužování vlasů ultrazvukem 

Prodlužování vlasů za pomocí keratinu je jednou z nejrozšířenějších metod, v minulosti se hojně využívalo také aplikace keratinu za tepla, tedy za pomocí nahřátých speciálních kleští. Keratin za studena ale představuje podstatně šetrnější alternativu, jelikož při ní vlasy nejsou nijak zatěžovány vysokou teplotou. Při aplikaci navíc nedochází k uvolnění výparů jako tomu je u metody keratin za tepla. Při této metodě se používá speciální přístroj ULTRASONIC®, který byl vyvinut společností ProfiBeauty s.r.o. po letech praxe s cílem zajistit maximální komfort při jeho používání. Princip fungování je velmi šetrný a jednoduchý - pomocí ultrazvukových vln se prameny přichytí k vlasům klienta/klientky. Díky tomuto přístroji se tak velice snadno a rychle vytvoří drobné, ale velmi pevné spoje.

Keratin za studena má oproti "teplé variantě" několik výhod. Zaprvé nepoškozuje vlasy příliš vysokou teplotou, která se u keratinu za tepla musí vyvinout, aby se roztavily keratinové konce. Za druhé se tak předejde nehodám v podobě popálené pokožky na hlavě klienta/klientky. A za třetí je tato metoda rychlejší a snazší pro Vás jako pro kadeřníky. Tato metoda vyžaduje základní znalosti v prodlužování vlasů - rozdělení vlasů do zón, výběr vlasů, kde spoje vytvářet a kde rozhodně ne apod. Takže pokud tyto znalosti již máte, zbytek pro Vás bude už naprostá hračka, neboť se budete učit už jen v podstatě technickou obsluhu přístroje ULTRASONIC®.

                        

Pokud tedy máte o tuto metodu zájem, můžete se přihlásit na náš kurz, po jehož absolvování získáte licenci k prodlužování ultrazvukem. V případě, že u nás projdete školením a budete od nás odebírat vlasový materiál, budeme Vaši práci rádi prezentovat na připravované mapě, na níž budeme propagovat salony a kadeřnictví, které nabízejí prodlužování vlasů keratinem za studena a pracují s kvalitním materiálem. Případně si můžete vybrat z mnoha dalších kurzů - školíme všechny moderní metody prodlužování vlasů (vlasové pásky, nano ring, micro ring, micro tubes...). Zároveň u nás můžete nakoupit i veškeré příslušenství k této metodě za výhodné ceny. 

Keratinové spoje nabízíme ve tvaru plochém, dříve se vytvářely spíše spoje kulaté, které ale nejsou příliš pohodlné. Plochý tvar zajišťuje, že spoje nebudou vidět ani u lidí s jemnými a nepříliš hustými vlasy a především zaručuje příjemné nošení. Pokud jsou spoje vytvořené profesionálem, budou dosahovat velikosti kolem 1 cm a nebudou tlačit ani při poloze vleže. Sundání pramenů s keratinem se provádí jednoduše za pomoci speciálního gelového odstraňovače. Nevýhodou této techniky je to, že při reaplikaci se musí odstřihnout konce, a tak se vlasy při každém posunutí o něco zkrátí. A pro Vás jako pro kadeřníky je nevýhodou to, že je tato metoda, stejně jako u keratinu za tepla, poměrně časově náročná. Zabere přibližně 3 hodiny.

O vlasy s keratinovými spoji je třeba se správně starat, česat je speciálními kartáči pro prodloužené vlasy, ošetřovat je kosmetikou bez sulfátů a dodržovat některé zásady, aby nedošlo k poničení spojů (jako např. nezahřívat spoje žehličkou, kulmou, nenanášet na místa spojů barvy, masky, kondicionéry apod.).

Výhody:

  • spoje jsou pevné, drobné a ohebné
  • ultrazvuk nezatěžuje vlasy vysokou teplotou
  • nehrozí tak ani popálení kůže na hlavě klienta/klientky

PROFIBEAUTY HAIR ACADEMY

KURZ PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ METODOU KERATIN ZA STUDENA

CENA KURZU S PŘÍSLUŠENSTVÍM: 49 900 Kč

CENA KURZU BEZ PŘÍSLUŠENSTVÍ: bez příslušenství není možné zaučit na tuto metodu

KURZ S PŘÍSLUŠENSTVÍM OBSAHUJE:

  • ultrasonický přístroj (tělo a kleště)
  • italský keratin - granulát čirý (100 g)
  • italský keratin - tyčinka Profi velká čirá
  • uhlazující kleště růžové na tvorbu plochých spojů
  • odstraňovací kleště
  • odstraňovací roztok
  • rukavice

PŘIHLÁSIT SE NA KURZ