Přístroj na samoopalovací nástřik That´So s odsávací a osvětlovací kabinou

79 000,00 Kč

Profesionální  řešení pro aplikace opalování nástřikem ve vašem salonu krásy. Systém sprejování je tichý a je tak ideální i pro salony, kde je absolutní klid.

Přístroj na samoopalovací nástřik That´So s odsávací a osvětlovací kabinou

79 000,00 Kč
Množství :
Vyprodáno

Autokabina se vzduchotechnikou a inovovaný přístroj v celé sadě Espresso Nero je profesionální řešení pro samoopalovací nástřik ve vašem salonu. Velmi vhodné do reprezentativních prostor jako jsou kadeřnictví, kosmetika, manikúra, fashion obchodů, fitness center. S přístorejm lze využívat všechny typy tonerů That'so - Dark, Latte či kombinovat pro dosažení efektu Capuccino. Nová That'so stříkací pistole má aplikační systém, který nabízí výhody synergických akcí mezi vyvíjeným tlakem a automatizací. Díky novému designu, který vynikajícím způsobem zprostředkovává technologii a sílu, podíl chyb je prakticky nulový.

Rychlá a spolehlivá aplikace je jednoduchá, dokonce i pro začátečníka. Přidání technologie Microcore poskytuje přesný nástřik přípravku směrem na pokožku pro absolutní rovnoměrný a zářivý efekt. Systém sprejování je tichý. 1/8 coulová trubice je flexibilní a po dobu procedury stříkání se pohybuje jednoduše.

Rozměry kabiny (výška x šířka x hloubka) 212 x 120 x 67 cm

chat Komentáře (0)