Záruka

PO OPALOVANÍ 4 produktů.

Každé opalování na slunci pokožku namáhá, proto je potřeba jí dopřát dostatečnou péči a hydrataci. Proto That’so nabízí kosmetiku po opalování z řady All In One. Spolu s opalovacími spreji je to vše, co potřebujete na cestu k moři nebo jezeru. Výhody kosmetiky po opalování All In One od That’so: Zklidňuje p Zobrazit více

Každé opalování na slunci pokožku namáhá, proto je potřeba jí dopřát dostatečnou péči a hydrataci. Proto That’so nabízí kosmetiku po opalování z řady All In One. Spolu s opalovacími spreji je to vše, co potřebujete na cestu k moři nebo jezeru.

Výhody kosmetiky po opalování All In One od That’so:

  • Zklidňuje pokožku a snižuje její zarudnutí.
  • Působí proti volným radikálům.
  • Dodává pleti potřebnou hydrataci a zanechává ji sametově hebkou.
  • Díky složce MELANUP+TM vaše opálení získá na intenzitě.
  • Pokožku osvěží a vy se budete cítit jako znovuzrození.
Zobrazit méně
4.9 42

That´so pleťová pěna po opalování - All In One Anti-age

Intenzivně zklidňující pleťová pěna po opalování formulovaná tak, aby působila proti stárnutí způsobenému vystavením UV záření. Hloubkově vyživuje a hydratuje pokožku obličeje a dekoltu, zklidňuje zarudnutí, poskytuje okamžitou pohodu, sublimuje a prodlužuje dobu opálení.

Zobrazit produkt
4.9 42

That´so sprchový gel po opalování All In One

Sprchový gel po opalování ALL IN ONE má zklidňující efekt a tlumí tak přecitlivělost vaší pokožky po intenzivním opalování. Uvítají ho tak ti, co mají citlivou pokožku a často se při pobytu na slunci spálí. Sprchový gel obsahuje látku MELANUP+™, která navíc mění zarudlou pokožku v přirozeně opálenou. Velkým bonusem tohoto sprchového gelu jsou jeho odpuzující účinky proti hmyzu!

Zobrazit produkt
4.9 42

That´so sprej po opalování All In One After Sun

Mikro-emulzní sprej po opalování ALL IN ONE AFTER SUN obsahuje speciální kombinaci aktivních látek, které zajišťují speciální péči pro vaši pokožku. Tento speciální sprej zklidňuje vaší podrážděnou pokožku od slunce a redukuje její zarudnutí.

Zobrazit produkt