Záruka

TĚLOVÁ 17 produktů.

Tělová kosmetika Krásná a pevná pokožka celého těla – to je sen každé ženy. Tělová kosmetika Pure Body vám pomůže vyřešit trápení s celulitidou a povislou kůží na stehnech, hýždích, bocích nebo bříšku. Při dlouhodobém používání bude vaše kůže zpevněná, vyhlazená, hebká a sexy bronzová. Přípr Zobrazit více

Tělová kosmetika

Krásná a pevná pokožka celého těla – to je sen každé ženy. Tělová kosmetika Pure Body vám pomůže vyřešit trápení s celulitidou a povislou kůží na stehnech, hýždích, bocích nebo bříšku.

Při dlouhodobém používání bude vaše kůže zpevněná, vyhlazená, hebká a sexy bronzová.

Přípravky bojují proti podkožnímu tuku a redukují tak nenáviděnou celulitidu. Mají pěnovou konzistenci, která se výborně roztírá, nelepí a krásně voní. Během aplikace uvolňuje jemné bublinky, takže máte příjemný pocit lehkého praskání pod rukama.

Výhody tělové kosmetiky Pure Body:

  • Zpevňuje povrch pokožky, bojuje s podkožním tukem a celulitidou.
  • Usnadňuje mikrocirkulaci a brání zadržování vody v těle.
  • Pomáhá zmenšovat obvod problémových partií.
  • Chrání před volnými radikály, působí preventivně proti stárnutí pleti.
  • Snadno se roztírá, nelepí a zanechá vaši pokožku krásně provoněnou.
Zobrazit méně
4.9 42

That´so bahenní peeling na bázi jílu a termální vody Innovation Nature High Definition

Dopřejte si bahenní lázně u vás ve sprše. Tělový peeling na bázi jílu a termální vody účinně působí na nedokonolasti způsobené celulitidou, hydratuje pokožku a zklidňuje zarudnutí a svědění pokožky.

Zobrazit produkt
4.9 42

That´So Body Up - tělový make up ve spreji - Dark Nude

BODY-UP je lehký tělový make up ve spreji, který snižuje viditelnost malých nedokonalostí na nohou a těle a podporuje jasnější a jednotnější vzhled. Navíc díky jeho snadné aplikaci si ho zamilujete stejně jako my! Tělový make up nabízíme v odstínu Dark.

Zobrazit produkt
4.9 42

That´So Body Up - tělový make up ve spreji - Medium Nude

BODY-UP je lehký tělový make up ve spreji, který snižuje viditelnost malých nedokonalostí na nohou a těle a podporuje jasnější a jednotnější vzhled. Navíc díky jeho snadné aplikaci si ho zamilujete stejně jako my! Tělový make up nabízíme v odstínu Medium.

Zobrazit produkt
4.9 42

That´so hydratační tělové mléko Innovation Nature Hydra Care

Hydratujte svou pokožku pomocí tělového mléka HYDRA CARE, které navíc obsahuje přírodní oleje a antioxidatny a je tak vhodné i pro citlivou pokožku. Při pravidelném používání se navíc pokožka stane odolnější vůčí agresi vnějšího okolí na pokožku a bude příjemně hebká na dotek.

Zobrazit produkt
4.9 42

That´so suchý šampon Perfect hair Dry Shampoo

Čistící a objemový suchý šampon. Ošetření pro okamžité čištění vlasů bez potřeby vody. Obohacený o zelený čaj s osvěžujícím a čistícím účinkem, hedvábné proteiny s vyživujícím a ochranným účinkem od kořínků ke konečkům a rýžový škrob pro objem a regulaci kožního mazu.

Zobrazit produkt