That´so zeštíhlující tělový krém Innovation Nature Slimming Body Cellulite

1 990,00 Kč

Trápí vás celulitida? Vyzkoušejte zeštíhlující tělový krém, který učině bojuje proti takzvané ''pomerančové kůži'' a zabraňuje tvorbě nových tukových buněk. Výsledkem je pevnější pokožka již po čtvrtém týdnu.

That´so zeštíhlující tělový krém Innovation Nature Slimming Body Cellulite

1 990,00 Kč
Množství :

Pozor! Jen 4 zbývá skladem.

Nedejte celulitidě šanci!

  • Působí proti celulitidě
  • Zabraňuje tvorbě nových tukových buněk
  • Zpevňuje pokožku
  • Obsahuje kofein-stimulační a odvodňovací účinek
  • Přírodní složení a recyklovatelný obal

INNOVATION NATURE-SLIMMING BODY-CELLULITE  Je zeštíhlující tělový krém na celulitidu vyvinutý tak, aby účinně bojoval proti nedokonalostem způsobeným celulitidou. Díky COSMETIC DRONE TECHNOLOGY® SILHOUETTE je možné zasahovat na nedokonalosti celulitidy a uloženého tuku. Polyfenoly obsažené v rostlinném extraktu přítomném v mikrokapslích cíleně  působí na adipocity (tukové buňky), podporují a stimulují lipolýzu  (rozklad tuků) a pomáhají snižovat jak lipogenezi(syntéza lipidů), tak tvorbu nových tukových buněk. Krém na celulitidu zpevňuje a vyhlazuje pokožku a výsledkem je pevnější silueta již po čtvrtém týdnu. Nová řada INNOVATION NATURE kombinuje technologické inovace s láskou a úctou k přírodě. Neobsahuje tedy látky GMO a má přírodní složení, které nezatěžuje organismus. Díky recyklovatelným obalům je vhodný pro ty, kterým záleží na jejich dopadu na životní prostředí, ale nechtějí kompromis v kvalitě jejich výrobků.

Náš tip!

Než začnete krém na celulitidu používat, doporučujeme začít nejprve s masáží pokožky, která rozproudí lymfatický systém a začne odbourávat uložený tuk. Bahenní peeling na bázi jílu a termální vody proti celulitidě vám bude skvělým pomocníkem. Díky jeho unikátnímu složení z bahna a použitím nových kosmetických technologií dokáže vyplnit nevzhledné ďolíčky na kůži způsobené celulitidou a odstraní odumřelé kožní buňky. Výsledkem je vyhlazená pokožka bez celulitidy. Protože nejen dobře zvolený produkt, ale i správný postupt jednotlivých kroků aplikace jsou takzvanou Alfa Omegou v boji proti celulitidě.

Účinné látky:

SILHOUETTE DRON

Tato nová technologie řeší celulitidu a lokalizovaný tuk. Ve skutečnosti polyfenoly obsažené v rostlinném extraktu a přítomné v mikrokapslích cíleně a výlučně působí na adipocyty, podporují a stimulují lipolýzu (rozklad tuků) a pomáhají snižovat jak lipogenezi (syntéza lipidů), tak adipogenezi (tvorbu nové adipocyty). Výsledkem je ladnější silueta.

EXTRAKT Z GUARANY

Popínavá rostlina, vždyzelená, pocházející z amazonského deštného pralesa. Semena guarany jsou bohaté na garantin, aktivní složku podobnou kofeinu. Má vysoký lipolytický účinek na lokalizované tukové tkáně s následnou redukcí podkožních tukových zásob.

KOFEIN

Účinná látka při léčbě lokalizované adipozity se stimulačním účinkem. Má odvodňovací vlastnosti, které pomáhají odstraňovat a likvidovat kapaliny, které stagnují mezi tkáněmi, také mezi příčinami celulitidy. Stimuluje také metabolismus tuků tím, že usnadňuje mobilizaci usazenin, které tvoří lokalizovanou tukovou tkáň, a zabraňuje jejich nové tvorbě.

CARNITINA

Funkční látka s lipolytickým účinkem, má vazoprotektivní a protiedémové vlastnosti, příznivě působí také na drenáž pokožky a na krevní oběh a pomáhá eliminovat pokožku pomerančové kůry.

EXTRAKT Z ROSTLINY RUSCO

Středomořská křovinatá rostlina. Kořen obsahuje steroidní saponiny (ruscogeniny), steroly a třísloviny. Vazokonstrukční, protizánětlivé a redukční vlastnosti kapilární propustnosti extraktů z Listnatce pichlavého dodávají této rostlině vedoucí úlohu při obnovování funkcí mikrocirkulace a stimulaci cévního tonusu.

Složení:
AQUA (WATER), GLYCERYL STEARATE, CETYL ALCOHOL, GLYCERIN, ETHYLHEXYL STEARATE, COCO-CAPRYLATE / CAPRATE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND), OLEJ, CETEARYL ALCOHOLE OXUS, HELIANUS KARNITIN HCL, XANTHANOVÁ guma, kofein, extrakt ze semen PAULLINIA CUPANA, KYSELINA STEAROVÁ, DICAPRYLYL ETHER, LAUROYL GLUTAMÁT SODNÝ, RUSCUS ACULEATUS ROOT EXTRACT, KYSELINA HYALURONOVÁ, TOCOFEROL, FUKOFEROL, FUXOXYTOFAN, BETA-SITOSTEROL, SQUALENE *, POLYVINYL ALKOHOL, KYSELINA MLÉČNÁ / KYSELINA GLYKOLOVÁ, ETHYLHEXYLGLYCERIN, KYSELINA TETRASODNÁ GLUTAMÁT, SODNÝ HYDROXYMETHYLGLYKODIUM.

* rostlinný původ

Všechny produkty That´so inovativní přírody obsahují termální vodu s remineralizačním a regeneračním účinkem.

chat Komentáře (0)