That´so intenzivní gelová pěna proti celulitidě Pure Beauty Intensive Cracling Gel

1 090,00 Kč

Intensive Crackling Gel je "šumivá" pěna se svěžím, praskajícím účinkem, formulovaná k léčbě nedokonalostí pokožky a celulitidy.

That´so intenzivní gelová pěna proti celulitidě Pure Beauty Intensive Cracling Gel

1 090,00 Kč
Množství :

Pozor! Jen 15 zbývá skladem.

That´so intenzivní gelová pěna proti celulitidě je obohacena o složku centella asiatica a bříza, rostlinné výtažky známé pro své příznivé účinky na mikrocirkulaci a o kofein a karnitin, které stimulují a usnadňují metabolismus tuků, Intensive Crackling Gel pěna je ideálním řešením pro ošetření pomerančové kůže díky jedinečné kombinaci aktivní složky s drenážním účinkem.

Vzácná směs aktivních látek v kombinaci se špičkovou kosmetickou technologií s šumivým efektem, který spouští ultra intenzivní a cílené působení na nedokonalosti způsobené celulitidou, stimuluje mikrocirkulaci a zajišťuje progresivní remodelaci postižených partií, které působí pevněji a vyhlazeně od prvních aplikací. 

ÚČINNÉ LÁTKY:

1% SLIMBUSTER® od CHEMYUNION Inovativní fytokomplex přírodního původu získaný z Brassica a kávy, který reguluje kožní tukovou tkáň tím, že podporuje aktivaci lipolýzy a snižuje hromadění tukových zásob. Podporuje také mikrocirkulaci a extracelulární matrix kožní tkáně.

NIKOTINATE METHYL - HOT & COLD TECHNOLOGY Svěžest šumivé pěny s "křupavým" efektem v kombinaci s hřejivým účinkem formule stimuluje mikrocirkulaci pokožky a podporuje působení přítomných aktivních složek.

KOFEIN A KARNITIN hrají důležitou roli, protože stimulují odvod tekutin a usnadňují metabolismus tuků přítomných v tukové tkáni.

ZPŮSOB POUŽITÍ:

Při prvním použití intenzivně protřepávejte po dobu jedné minuty, dokud neucítíte aktivaci pěny uvnitř lahvičky. Naneste přípravek svisle na ošetřovanou oblast a nechte působit asi deset sekund. Několik minut intenzivně masírujte, dokud se úplně nevstřebá a dokud šumivý efekt nezmizí. Pro dosažení nejlepších výsledků aplikujte dvakrát denně.

Objem: 

200 ml

Upozornění: Tento produkt má intenzivní hřejivý účinek a není vhodný pro citlivou pokožku. 

INGREDIENCE: BUTAN, VODA (VODA), ALKOHOL DENAT., PROPAN, GLYCERIN, CYKLOPENTASILOXAN, ISOBUTANE, KOFEIN, KARNITIN, PPG-26-BUTETH-26, PROPYLENE GLYKOL, HYDROXYETHYLCELULÓZA, HYDROXYETHYLCELULÓZA, HYDROXYETHYLCELULÓZA, PARHYDRHYDRYELLUED0 OLEJ Z ARABICKÝCH (KÁVOVÝCH) SEMEN), BUTYLEN GLYKOL, STEROLY BRASSICA CAMPESTRIS (BRASSICA CAMPESTRIS (ŘEPKOVÉ) STEROLY), DISODNÁ EDTA, KYSELINA MLÉČNÁ, EXTRAKT CENTELLA ASIATICA, POLYQUATERNIUM-4 GLACTIUM, SINGAOXYOL, QUATERNIUM-4 GLACTIUM- POLYAOXIL MALTODEXTRIN, SILIKA, TOKOFEROL

chat Komentáře (0)