• That´so Perfect hair dry shampoo - suchý šampón

That´so suchý šampon Perfect hair Dry Shampoo

590,00 Kč

Čistící a objemový suchý šampon. Ošetření bez vody, které okamžitě vyčistí vaše vlasy. Jediným gestem absorbuje přebytek oleje a mastnotu a dává mu čistší, svěžejší vzhled a zároveň dodává vlasům texturu, objem a vůni. Obohacený zeleným čajem pro osvěžující a čistící účinek v kombinaci s hedvábnými proteiny pro jeho výživné a ochranné vlastnosti. Vlasy jsou opět pružné od kořene ke špičkám 

That´so suchý šampon Perfect hair Dry Shampoo

590,00 Kč
Množství :

Pozor! Jen 308 zbývá skladem.

Perfect hair Dry Sahmpoo je čistící a objemový suchý šampon. Ošetření bez vody, které okamžitě vyčistí vaše vlasy. Jediným gestem absorbuje přebytek oleje a mastnotu a dává mu čistší, svěžejší vzhled a zároveň dodává vlasům texturu, objem a vůni. Obohacený zeleným čajem pro osvěžující a čistící účinek v kombinaci s hedvábnými proteiny pro jeho výživné a ochranné vlastnosti. Vlasy jsou od aplikace opět pružné od kořene ke špičkám. Suchý šampon má  příjemnou květinovou vůni.

ÚČINNÉ LÁTKY:

RÝŽOVÝ PRACH

Se silnými savými vlastnostmi proti mazu. Umožňuje  během několika minut obnovit vlasy do mimořádné lehkosti, jako by byly vlasy právě umyté. Je to kosmetická složka, která je obecně známá svou jemností, uklidňujícími a vyživujícími vlastnostmi pro pokožku.

EXTRAKT ZELENÝCH ČAJŮ

Získává se z listů stálezelené rostliny Camelia Sinensis pocházející z jihovýchodní Asie. Extrakt sestává hlavně z polyfenolů zodpovědných za silnou antioxidační vlastnost fytokomplexu, která se promítá do ochranného a anti-volných radikálových účinků. Díky přítomnosti tříslovin má Camelia Sinesis Extract také dermo-čistící a svíravé vlastnosti, které jsou užitečné pro dosažení efektu regulace mazu na pokožku hlavy.

HEDVÁBNÉ PROTEINY

Hydratační, ochranné a vyhlazující vlastnosti. Dodávají vlasům jemnost a lesk a provádějí hydratační a změkčující účinek. Vlasy vypadají hedvábně a odolněji.

chat Komentáře (0)