• -109,00 Kč

That´so třpytivá opalovací pěna All In One SPF 50+ Antiage

981,00 Kč 1 090,00 Kč Sleva %percentage%

Jemná pěna s lehkou strukturou a vysokou ochranou proti slunci SPF 50+. Pěna je vybavená technologií Gold Filter Tech, která zanechává na pokožce perleťově třpytivý efekt.

That´so třpytivá opalovací pěna All In One SPF 50+ Antiage

981,00 Kč 1 090,00 Kč Sleva %percentage%
Množství :

Pozor! Jen 127 zbývá skladem.

Její složení s polymerem odolným proti vodě a technologií „Liquid Crystal“ podporuje prodloužený zvlhčovací účinek. Je obohacena výtažkem z hroznových jader a vitamínem E, které pomáhají chránit pokožku před oxidačním stresem a zabraňují poškození pokožky volnými radikály.

GOLD FILTR TECH

Směs pigmentů s perleťovým efektem, který působí na povrch pokožky mezi korneocyty a dodává pokožce zářivý a jednotný efekt. GSP-T® Inovativní přísada získaná z hroznových semínek a složená ze směsi molekul antioxidantů, jako jsou prokyanidiny a izomery tokoferolových izomerů vyskytujících se v přírodě. Je to vzácný spojenec, který pomáhá chránit pokožku před oxidačním stresem.

ARGININ

Aminokyselina přirozeně přítomná v pokožce pomáhá udržovat hydrataci kožní bariéry a podporuje blahobyt pokožky. 

VITAMIN E 

Je antioxidant, který pomáhá předcházet poškození kůže volnými radikály.

Použití:

Před použitím dobře protřepejte a naneste na pokožku 30 minut před sluněním. Udržujte lahvičku rovně, naneste na ruku a poté rovnoměrně vmasírujte do pokožky. Produkt je určen pro vnější použití, vyhněte se kontaktu s očima.

Složení:

AQUA (voda), butan, oktokrylen, fenylbenzimidazol sulfonové kyseliny, butyl-methoxydibenzoylmethan (avobenzon), diisopropyladipát, Diethylaminoethyl hydroxybenzoyl hexylbenzoát, arginin, propan, hliník ŠKROBU OCTENYLSUCCINATE, ETHYLHEXYL triazon, polyester-7, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL methoxyfenyl triazin (BEMOTRIZINOL) , sorbitanstearát, COCO-kaprylát, neopentylglykol diheptanoát, oxid hlinitý, CI 77891 (oxidu titaničitém), fenoxyethanol, sodík kokoamfoacetát, draslík cetylfosfát, VODA (aroma), isobutan, tokoferylacetát, sacharóza kokosového oleje, xanthanová guma, chlorid sodný, kyselina mléčná, ETHYLHEXYLGLYCERIN, HYDROXYMETHYLGLYCINÁT SODNÝ, BENZYL BENZOÁT, GLYCERIN, SODNÝ GLYKOLÁT, ALKOHOL, VINOX, VINOX, LIMONEN

chat Komentáře (0)