Vlasové pásky ProfiBeauty Počet produktů: 112

Vlasové pásky ProfiBeauty

Vlasové pásky ProfiBeauty

Vlasové pásky představují jednu z nejpopulárnějších metod prodlužování vlasů  současnosti. Proč nejpopulárnější? Protože prodlužování vlasovými páskami je jednoduché, extrémně rychlé, efektivní a oproti jiným metodám také velmi pohodlné. Za 30 - 40 minut minut budete mít valsy, po jakých jste vždy toužila! Tak dlouhé, jak si jen přejete, nádhe...

Vlasové pásky představují jednu z nejpopulárnějších metod prodlužování vlasů  současnosti. Proč nejpopulárnější? Protože prodlužování vlasovými páskami je jednoduché, extrémně rychlé, efektivní a oproti jiným metodám také velmi pohodlné. Za 30 - 40 minut minut budete mít valsy, po jakých jste vždy toužila! Tak dlouhé, jak si jen přejete, nádherně husté, lesklé a zdravě vyhlížející. Vlasové pásky zkrášlují mnohé z Vás již třetím rokem a jejich popularita i nadále stoupá. Proto jsme celé kategorii vlasových pásek dodali nový „facelift“ a paleta byla rozšířena na 24 odstínů. ProfiBeauty HAIR EXTENSION Vám zaručuje nejvyšší kvalitu vlasů, širokou nabídku odstínů, délek a zpracování vlasů.

Jaké vlasové pásky nabízíme?

 • ProfiBeauty® Vlasové pásky - ze středoevropských vlasů, které jsou zataveny do silikonové pásky patentovaným způsobem pomocí nano technologie. Na trhu jsou již druhým rokem s tisícemi spokojených zákaznic.

ProfiBeauty® Vlasové pásky představují revoluční, nejšetrnější metodu prodlužování vlasů zajišťující pohodlné nošení, rychlou a bezbolestnou aplikaci, prakticky neviditelné spoje a odolnost proti nežádoucímu vyčesávání. Obdoby této metody jsou známé pod názvy tapex, tape in, pu extension, hairtalk, Quikkies atd. Vlasové pásky se aplikují jednoduše pomocí speciální oboustranné lepicí pásky přímo k Vašim vlastním vlasům. Jsou vhodné k prodloužení vlasů téměř pro každou klientku, a speciálně pro ty s jemnými, řídkými vlasy. Díky svým plochým spojům totiž nebudou nikde prosvítat, jako by se to mohlo stát u jiných metod s většími spoji. Vysoce odolné spoje umožňují dlouhodobé nošení cca 2 - 3 měsíce dle rychlosti růstu vlastních vlasů, stejně jako u ostatních trvalých metod prodlužování vlasů např. keratinem apod. Vlasové pásky jsou určeny k opakované reaplikaci s životností 4 - 8 posunutí dle výběru kvality vlasů - středoevropské. Při reaplikaci se nezkracují. Vlasové pásky v žádném případě nepoškozují vlasovou kutikulu vlastních vlasů, bez obav tak můžete prodloužené vlasy nosit dlouhá léta.

Chcete nabízet vlasové pásky se středoevropskými vlasy - ProfiBeauty® vlasové pásky ve Vašem salonu? Pro možnost VELKOOBCHODNÍCH podmínek a výhodnějších cen se registrujte. NAše vlasové pásky jsou neprodejné pro koncové klienty a zakoupit jej může pouze profesionál v oboru kadeřnických služeb. Zboží je určeno pro profesionály v oboru prodlužování vlasů - kadeřnice a kadeřníky, provozovatele kadeřnictví. K registraci tak potřebujete buď platné IČ s ověřitelností Vaší provozovny a podnikání nebo jiný důkaz, že se tomuto oboru věnujete - např. rekvalifikační kurz, výuční list apod. Po odsouhlasení registrace dostanete nabídku velkoobchodních cen. Chcete-li se na vlasové pásky podívat osobně, navštivte nás  v naší prodejně na Vinohradech - Korunní 20, Praha

105976102_289540565570898_22195901288583168082475_1603015036725334_6631062849212

Ptáte se, zda lze vlasy s páskami vyčesat do vysokého culíku? Ano! A zcela bez problémů! Spoje nejsou vůbec vidět! Inspirujte se Eliškou Bučkovou, které jsme aplikovali celkem 100 vlasových pásek ProfiBeauty® Vlasové pásky

Proč si vybrat vlasové pásky?

 • spoj je nenahmatatelný a pohodlný na nošení, nikde netlačí ani při spánku
 • kompletní prodloužení vlasů trvá 30 - 40 minut (nejrychlejší metoda prodlužování vlasů)
 • snadný, bezbolestný odstraňovací proces, pokud jsou pásky aplikovány vyškolenou profistylistkou
 • supersnadné melírování odstínů (jednoduše vyberete 2 odstíny vlasových pásek a lepíte jeden odstín na ten druhý)
 • vlasy se při posunování nezkracují – délka zůstává původní (nemusíte kupovat tak často nové vlasy)
 • široká škála délek, odstínů, gramáže pásek a struktur vlasů (okolo 400 barevných kombinací)
 • jedině ProfiBeauty Vám nabízí prodej vlasových pásek s pravými východeovropskými (ruskými) a středoevropskými vlasy (vlasy z našich výkupů od českých klientů) 
 • kvalitu lze porovnat i s konkurenčními kopiemi od malých prodejců - věříme, že se rádi vrátíte k nám, neboť zjistíte, že naši kvalitu nelze zkopírovat a už vůbec ne srovnávat
 • vlasy barvíme zásadně šetrnými technologickými postupy
 • naše vlásenkářky jsou profesionálkami v oboru s desetiletými zkušenostmi
 • ProfiBeauty má vlastní produkci vlasových pásek - k výrobě vlasových pásek ze středoveropských vlasů používáme inovativní postupy s využitím nanotechnologie
 • spojovací materiál je vyroben v Německu - Made in Germany

Jaký je rozdíl mezi našimi vlasovými páskami a jinými páskami, které vypadají podobně?

Rozdíl je bohužel pouhým okem málo viditelný. Profesionálové ho mohou poznat při doteku, laik však rozdíl nepozná. Napodobeniny našich pásek jsou potaženy silikonovým olejem, který i z nejhrubších vlasů udělá hebké. Po pár umytích je ale rozdíl znatelný. Vlasy se extrémně cuchají, jsou hrubé, nepoddajné a na rozdíl od téměř všech přírodních typů vlasů se nezvlní. Pouze ASIJSKÉ vlasy, z nichž je většina kopií vyrobena, zůstávají hrubé, tvrdé a naprosto rovné. Vzhledem k velkým rozdílům v kvalitě a životnosti může být experimentování s páskami z neověřených zdrojů ve svém důsledku finančně velmi náročné, proto doporučujeme vsadit na jistotu a vložit se do rukou profesionálů v oboru. Společnost ProfiBeauty garantuje nejvyšší kvalitu vlasů, precizní zpracování a nadstandartní klientský servis v prodejně, při nákupu online na našem eshopu nebo v našich partnerských salonech, kde se o Vás postará odborně proškolený personál.

Výroba vlasových pásek:

 1. Výběr dlouhých copů s jednotnou délkou – vybíráme ty nejlepší copy v nabídce.

 2. Následuje precizní výčes všech kratších vlasů, který opakujeme 3x, abychom docílili rovnoměrné délky i hustoty vlasů po celé délce až ke konečkům.

 3. Následně naše vlásenkářky ručně zaháčkují tyto vlasy do pásek.

DOPORUČENÍ PROFIBEAUTY

 1. Namixujte si 2 - 3 odstíny pro přirozené splynutí vlastních a prodloužených vlasů.

 2. Vždy se řiďte návodem k použití a o vlasy se starejte doporučenou kosmetikou, která je spaciálně vyvinuta pro prodloužené vlasy.

 3. Vlasy si nechte nasadit pouze v salonu, který vlastní certifikát o profesionálním proškolení na tuto metodu. Ačkoliv prodlužování touto metodou je snadné, postup se musí striktně dodržovat. Salon by měl vždy ručit za pevnost spoje a případné opravy provést zdarma. Kadeřníkům a profesionálům, kteří chtějí  vlasy prodlužovat vlasovými páskami, doporučujeme absolvování kurzu v našem salonu.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Kolik setů potřebuji?

K zahuštění vlasů potřebujete ideálně 100 g vlasů, to jsou 4 balení, v nichž je vždy 5 ks pásek. Vše ale samozřejmě závisí na hustotě a typu vlastních vlasů a Vašem účesu. Nechte si poradit přímo u ProfiBeauty specialistů. Stačí nám zaslat fotografii na servis@profibeauty.cz, nebo navštívit naši kamennou prodejnu, kde Vám rádi poradíme.

Jak vlasové pásky aplikovat?

Pásky se lepí jedna na druhou tzv. sendvičovou metodou, na sekci vlasů cca 0,5 – 1cm x 4cm široké spoje. I přes jednoduchost této metody hrozí při neodborné aplikaci řada rizik. Například při použití nevhodné žehličky s vyšší tavnou teplotou může dojít k poškození pásek, špatně aplikované vlasy se budou cuchat u spoje apod. Proto klientům doporučujeme naše partnerské salony s licencí na tuto metodu a odborně proškoleným personálem, které garantují kvalitu poskytovaných služeb. Profesionálním kadeřníkům a stylistům nabízíme možnost absolvovat kurz na vlasové pásky.

Jak vlasové pásky odstranit?

Nalijte speciální gelový odstraňovač přímo mezi vlasové pásky. Vyčkejte 10 - 15 sekund a pomocí špičky pásky oddělte od sebe. Zbylé lepidlo důkladně odstraňte pomocí oleje na vlasy, dbejte na to, abyste zbytky lepidla nezůstaly ve vlasech. Z vlasových pásek odstraňte oboustranné adhezivum, vlasy omyjte pod vodou, vyfoukejte a reaplikujte nové supersilné oboustranné adhezivum.

Jak se o své vlasové pásky starat?

O vlasové pásky pečujeme stejně jako o ostatní příčesky nebo vlasy k prodloužení. Více informací se dozvíte v článku “Péče o prodloužené vlasy”.

ZOBRAZIT POPIS ↴

Podkategorie

Panenské středoevropské

PANENSKÉ STŘEDOEVROPSKÉ VLASOVÉ PÁSKY PROFIBEAUTY®

Středoevropské panenské vlasové pásky ProfiBeauty® jsou tím nejluxusnějším, co můžete sobě nebo svým klientkám dopřát. Tyto vlasové pásky jsou totiž vyrobeny z přírodních, nikdy nebarvených ani jinak chemicky neupravovaných vlasů. Díky jemné a hladké struktuře se dokáží dokonale propojit s našimi vlasy a vytvořit tak jednolitý celek. Mezi vlasovými páskami navíc tvoří naprostý unikát, kterého je u nás společnost ProfiBeauty jediným výrobcem. 

25012648_1859670174363672_90752859539452

Přesvědčte se na našich sociálních sitích, že dnes již defakto nenajdete známou nebo významnou osobnost, která kvalitu našich pásek nevyzkoušela. Spolupracují s námi dnes špičky a hvězdy v kadeřnickém oboru, kteří se starají o ty nejvýznamější klienty v ČR. Vlasové pásky od ProfiBeauty® jsou zárukou kvality, vlasy si vyrábíme tak, že zachováme vždy originální cop, vlasy jsou v panenském stavu, nikdy nebarvené. V této kvalitě nabízíme vlasy na páskách jediní na světě, unikátnost našeho produktu tak má již nyní daleký mezinárodní přesah.

 Vlasové pásky - miss Face105976102_289540565570898_22195901288583

Vlasové pásky ProfiBeauty® jsou garancí pevnosti spoje bez ztráty jediného vlasu. Výroba pásek je 100% ruční a precizní s využitím nejmodernější nanotechnologie, která umožňuje tvorbu odolných, pevných, ale zároveň pružných spojů. Výkup vlasů probíhá stejně jako u barvených středoevropských vlasů především z ČR. 

      1. Ochranná polypropylenová textilie

      2. Speciální acrylové adhezivum

      3. Polyesterová textilie

      4. Speciální akrylové adhezivum

      5. Polyurethanová báze s integrací vlasů

      6. Zpevňující nano síť

      7. Tepelně reakční páska

      8. Polyurethanová báze s integrací vlasů

Balení vlasových pásek ProfiBeauty® obsahuje:

 • 20 ks pásek o velikosti 3 cm x 0,8 cm
 • celkem vznikne 10 spojů
 • okolo 23 g vlasů (50-55 cm)

Proč si vybrat právě NanoTape® středoevropské panenské vlasové pásky? 

 • jsou zhotovené z vysoce kvalitních panenských středoevropských vlasů
 • středoevropské vlasy jsou jemné, hladké a krásně splynou s našimi vlasy
 • panenské vlasy nebyly nikdy chemicky upravovány, jsou hebké a poddajné
 • prodloužené vlasy ve výsledku působí naprosto přirozeným dojmem
 • téměř neviditelné a nenahmatatelné spoje
 • šetrná metoda 
 • rychlá aplikace - cca 30 - 40 min (jiné metody 3 a více hodin)
 • aplikace je bezbolestná
 • stejně tak je i bezbolestné nošení pásek - i při spaní
 • jednoduché melírování vlasů (vhodným kombinováním odstínů u pásek)
 • výhoda oproti jiným metodám (např. keratin) - při posunutí se spoje nemusejí odstřihnout a vlasy se tak nezkracují
 • dlouhá životnost vlasů - obvykle 8 posunutí i více (při správné péči!)
 • prodlužování vlasů nanotechnologií je nejmodernější metodou v oboru
 • vlasy si můžete osobně prohlédnout na naší prodejně ProfiBeauty na Vinohradech - Korunní 20, Praha 2

Vlasové pásky ProfiBeauty® jsou určeny pouze pro pro profesionály, nelze je zakoupit maloobchodně. Pokud chcete rovněž nabízet středoevropské panenské vlasy na páskách ProfiBeauty® ve vašem salonu a máte zájem o VELKOOBCHODNÍ CENY, můžete si poslat ŽÁDOST O REGISTRACI.  Po vyplnění žádosti Vás budeme obratem kontaktovat. 

Barvené středoevropské

BARVENÉ VLASOVÉ PÁSKY PROFIBEAUTY® 

Vlasové pásky ProfiBeauty® jsou vyrobené z vysoce kvalitních středoevropských vlasů, které pochází převážně z našich výkupů z ČR. Vlasové spoje jsou vyráběny patentovaným způsobem za pomocí nanotechnologie. Vlasy barvíme šetrnými barvami, naše paleta nejvíce odpovídá požadavkům našich klientů i kadeřníků. Vlasy jsou finálně barvené do konkrétního finálního odstínu, nejsou určeny k dašlím aplikacím barev. Prodlužování vlasů vlasovými páskami od nás je radost, protože spoje jsou dokonale pevné, navíc ale ohebné, jemné a velmi příjemné na nošení. Samozřejmě Vám také garantujeme pevnost spojů a to zcela bez ztráty vlasu i při česání. Tuto metodu zatím v ČR nabízí pouze vybrané špičkové kadeřnické salony. A naše vlasové pásky ProfiBeauty® jsou naprostý unikát, garantujeme kvalitu vlasů, vlasy mají vždy prokazatelný původ výkupu, nepoužíváme silikonem potažené nekvalitní asijské vlasy, ani jiné chemicky barvené vlasy z východu, zakládáme si na skutečné kvalitě a poctivosti. Vlasy mají vždy zachovaný směr růstu, nepoškozenou kutikulu. Naše výroba funguje přes 15 let nepřetržitě, náš produkt prošel skutečným vývojem, za výsledky stojí stovky spokojených klientů a užití v těch nejlepších kadeřnických salonech v ČR. 

Set ve variantě 3 cm se skládá z:

 • 20 ks pásek o velikosti 3 cm x 0,8 cm
 • celkem vznikne 10 spojů
 • 20 g (délka 40 – 45 cm), 25 g ( 45 - 50 cm),  25 g (délka 50 – 60 cm) 
 • doporučujeme 4 balení pro perfektní prodloužení vlasů

Proč si vybrat NanoTape® vlasové pásky? 

 • jsou zhotovené z vysoce kvalitních středoevropských vlasů
 • středoevropské vlasy jsou jemné, hladké a krásně splynou s Vašimi vlasy
 • Vaše prodloužené vlasy vypadají naprosto přirozeně
 • nikdo si ničeho nevšimne - spoj je téměř neviditelný a nenahmatatelný
 • aplikace, posunutí i sundání nano pásek je šetrné k Vašim vlasům (pokud o Vás pečuje profesionál!)
 • aplikace nano tape je velmi rychlá, trvá cca 30 - 40 min (jiné metody 3 a více hodin)
 • aplikace je bezbolestná
 • stejně tak je i bezbolestné nošení pásek - i při spaní
 • jednoduché melírování vlasů (vhodným kombinováním odstínů u pásek)
 • výhoda oproti jiným metodám (např. keratin) - při posunutí se nemusí spoje odstřihnout a vlasy se tak nezkracují
 • dlouhá životnost vlasů - obvykle 8 posunutí i více (při správné péči!)
 • prodlužování vlasů nano technologií je nejmodernější metoda v oboru
 • vlasy si můžete osobně prohlédnout na naší prodejně na Vinohradech - Korunní 20, Praha 2
GARANCE pevnosti spoje bez ztráty jediného vlasu
 • Ultra jemné středoevropské vlasy
 • 100% ruční, precizní práce
 • Nano technologie - pevnost, pružnost a kvalita

 1. Ochranná polypropylenová textilie
 2. Speciální acrylové adhezivum
 3. Polyesterová textilie
 4. Speciální akrylové adhezivum
 5. Polyurethanová báze s integrací vlasů
 6. Zpevňující nano síť
 7. Tepelně reakční páska
 8. Polyurethanová báze s integrací vlasů

Vlasové pásky ProfiBeauty® jsou určeny pouze pro pro profesionály, nelze je zakoupit maloobchodně. Pokud chcete rovněž nabízet středoevropské vlasy na páskách ProfiBeauty® ve Vašem salonu a máte zájem o VELKOOBCHODNÍ CENY, můžete si poslat ŽÁDOST O REGISTRACI.  Po vyplnění žádosti Vás budeme obratem kontaktovat. 

Zboží není v nabídce pro koncové maloobchodní zákazníky. Pokud Vás tento produkt zaujal a líbí se Vám metoda vlasové pásky - prodlužování vlasů nanotechnologií, můžete si vybrat jeden z certifikovaných salonů, který tuto metodu nabízí - MAPA ZDE.

na stránku

Vlasové pásky ProfiBeauty® zhotovené ze středoevropských vlasů nabízíme v odstínu černá jako uhel a vybírat můžete z délek 30 - 60 cm. ProfiBeauty® jsou nanotechnologií zatavené do pevné silikonové pásky, tudíž nedochází k výčesu vlasů ze spojů. Prodlužování vlasů nano technologií je šetrné, rychlé a vysoce efektivní. Balení ve variantě 20 ks pásek,...

4 Review(s)
zaruka
4 299 Kč
Skladem

ProfiBeauty® jsou vlasové pásky sloužící k prodloužení vlasů v přírodně černém odstínu. Lze si vybrat z délek 30 – 40 cm, 50 – 60 cm nebo 60 - 70 cm. Máte jistotu, že se vám vlasy nebudou vyčesávat ze spojů díky nanotechnologii, která zatavuje pásky do silikonového povrchu. K dispozici balení po 20 ks vlasových pásek, které tvoří 10 spojů.

1 Review(s)
zaruka
4 299 Kč
Skladem

K prodloužení vlasů máme středoevropské vlasové pásky ProfiBeauty® v odstínu tmavě hnědá. Tyto pásky vám zaručí, že se nebudou vlasy ze spoje vyčesávat, neboť jsou zataveny do silikonového povrchu. K dostání ve 5 různých délek: 40 - 45 cm, 45 - 50 cm, 50 – 60 cm, 60 – 70 cm. Balení vždy po 20 ks, které vytvoří 10 spojů.

2 Review(s)
zaruka
4 299 Kč
Skladem

Přirozený odstín středně hnědá je v nabídce vlasových pásků ProfiBeauty® určený k prodlužování vlasů. Možné nalézt v délkách 40 – 45 cm, 45 - 50 cm, 50 – 60 cm, 60 - 70 cm. Zaručíme, že vám při česání nevypadne jediný vlas, a to díky silikonové vrstvě, do které jsou pásky zataveny. 20 ks v balení, které dohromady tvoří 10 spojů.

6 Review(s)
zaruka
4 299 Kč
Skladem

Zvýhodněná sada pro nejoblíbenější metodu prodlužování vlasů: Vlasové pásky. Vlasové pásky jsou jednoznačně nejšetrnější a v dnešní době velice populární metodou prodlužování vlasů. Tato výhodná sada nabízí kompletní příslušenství vhodné do začátků v oboru prodlužování vlasů pomocí vlasových pásek.

0 Review(s)
14 855 Kč
Skladem

ProfiBeauty® vlasové pásky k prodloužení vlasů, které nabízíme v odstínu světlý kaštan, jsou vytvářeny ze středoevropských vlasů. U nás k dostání v délce 40 - 45 cm až 60 -70 cm. Jelikož jsou pásky ProfiBeauty® připevněny nanotechnologií do pevné silikonové mřížky, nedochází tak k vyčesávání vlasů ze spojů. Nanotechnologie je velice šetrná, rychlá a...

0 Review(s)
zaruka
4 299 Kč
Skladem

Čistící a objemový suchý šampon. Ošetření bez vody, které okamžitě vyčistí vaše vlasy. Jediným gestem absorbuje přebytek oleje a mastnotu a dává mu čistší, svěžejší vzhled a zároveň dodává vlasům texturu, objem a vůni. Obohacený zeleným čajem pro osvěžující a čistící účinek v kombinaci s hedvábnými proteiny pro jeho výživné a ochranné vlastnosti. Vlasy...

1 Review(s)
590 Kč
Skladem

Středoevropské vlasové pásky ProfiBeauty® poskytujeme v odstínu světle hnědá. K dispozici v několika velikostech. Garanci, že vám při česání nevypadne jediný vlas ze spoje, zajišťuje silikonová vrstva, do které jsou pásky zataveny pomocí nanotechnologie. 20 ks v jednom balení, tvořící 10 spojů.

5 Review(s)
zaruka
4 299 Kč
Skladem

Vlasové pásky ProfiBeauty® na prodlužování vlasů nabízíme v odstínu světlý mahagon. Na výběr máme celkem 3 délky. Vlasové pásky jsou šetrná metoda pro permanentní prodlužování vlasů. Je šetrná k vlastním vlasům a velice rychlá na aplikaci. Balení po 20 ks nano pásek, tvoří 10 spojů o váze 20g (30-40cm), 25g (50-60cm), 30g (60-70cm).

0 Review(s)
zaruka
5 699 Kč
Skladem

Mimořádný odstín přírodní zrz vám můžeme nabídnout u pásek ProfiBeauty® aplikované na Středoevropských vlasech. K dostání v délkách 40-45cm. Tyto nano tape pásky jsou zataveny pomocí nanotechnologie do silikonového povrchu, tudíž brání vypadání vlasů. Balení 20 ks vlasových pásek, tvořící 10 spojů o váze 20 g (40 - 45 cm).

0 Review(s)
zaruka
4 299 Kč
Skladem

ProfiBeauty® vlasové pásky k prodloužení vlasů, které nabízíme v odstínu tmavý mahagon, jsou vytvářeny ze středoevropských vlasů. U nás k dostání v délce 40-45 cm až 60 -70 cm. Jelikož jsou pásky ProfiBeauty® připevněny nanotechnologií do pevné silikonové mřížky, nedochází tak k vyčesávání vlasů ze spojů. Nanotechnologie je velice šetrná, rychlá a hlavně...

2 Review(s)
zaruka
5 699 Kč
Skladem

Nabízíme pásky ProfiBeauty® k prodlužování vlasů v odstínu extra béžová. Délky k dispozi jsou 30 - 40 cm, 40 - 45 cm, 50 - 60 cm. Pásky nano tape jsou vyráběny ze středoevropských vlasů a jsou zataveny do silikonové vrstvy, takže vám při česání nevypadne ani jediný vlas.  Balení je po 20 ks, které celkem tvoří 10 spojů. Váhy jsou určeny podle délky vlasů.

0 Review(s)
zaruka
4 299 Kč
Skladem
Zobrazují se 1 – 12 z 112 položek