Vlasové pásky ProfiBeauty Počet produktů: 90

Vlasové pásky ProfiBeauty

Vlasové pásky ProfiBeauty

Vlasové pásky představují jednu z nejpopulárnějších metod prodlužování vlasů  současnosti. Proč nejpopulárnější? Protože prodlužování vlasovými páskami je jednoduché, extrémně rychlé, efektivní a oproti jiným metodám také velmi pohodlné. Za 30 - 40 minut minut budete mít valsy, po jakých jste vždy toužila! Tak dlouhé, jak si jen přejete, nádhe...

Vlasové pásky představují jednu z nejpopulárnějších metod prodlužování vlasů  současnosti. Proč nejpopulárnější? Protože prodlužování vlasovými páskami je jednoduché, extrémně rychlé, efektivní a oproti jiným metodám také velmi pohodlné. Za 30 - 40 minut minut budete mít valsy, po jakých jste vždy toužila! Tak dlouhé, jak si jen přejete, nádherně husté, lesklé a zdravě vyhlížející. Vlasové pásky zkrášlují mnohé z Vás již třetím rokem a jejich popularita i nadále stoupá. Proto jsme celé kategorii vlasových pásek dodali nový „facelift“ a paleta byla rozšířena na 24 odstínů. ProfiBeauty HAIR EXTENSION Vám zaručuje nejvyšší kvalitu vlasů, širokou nabídku odstínů, délek a zpracování vlasů.

Jaké vlasové pásky nabízíme?

 • ProfiBeauty® NanoTape - ze středoevropských vlasů, které jsou zataveny do silikonové pásky patentovaným způsobem pomocí nano technologie. Na trhu jsou již druhým rokem s tisícemi spokojených zákaznic.

ProfiBeauty® Vlasové pásky NanoTape představují revoluční, nejšetrnější metodu prodlužování vlasů zajišťující pohodlné nošení, rychlou a bezbolestnou aplikaci, prakticky neviditelné spoje a odolnost proti nežádoucímu vyčesávání. Obdoby této metody jsou známé pod názvy tapex, tape in, pu extension, hairtalk, Quikkies atd. Vlasové pásky se aplikují jednoduše pomocí speciální oboustranné lepicí pásky přímo k Vašim vlastním vlasům. Jsou vhodné k prodloužení vlasů téměř pro každou klientku, a speciálně pro ty s jemnými, řídkými vlasy. Díky svým plochým spojům totiž nebudou nikde prosvítat, jako by se to mohlo stát u jiných metod s většími spoji. Vysoce odolné spoje umožňují dlouhodobé nošení cca 2 - 3 měsíce dle rychlosti růstu vlastních vlasů, stejně jako u ostatních trvalých metod prodlužování vlasů např. keratinem apod. Vlasové pásky jsou určeny k opakované reaplikaci s životností 4 - 8 posunutí dle výběru kvality vlasů (východoevropské nebo středoveropské NanoTape®). Při reaplikaci se nezkracují. Vlasové pásky v žádném případě nepoškozují vlasovou kutikulu vlastních vlasů, bez obav tak můžete prodloužené vlasy nosit dlouhá léta.

Chcete nabízet vlasové pásky se středoevropskými vlasy ProfiBeauty® NanoTape nebo vlasové pásky s východoevropskými vlasy ve Vašem salonu? Pro možnost VELKOOBCHODNÍCH podmínek a výhodnějších cen se registrujte. NAše vlasové pásky jsou neprodejné pro koncové klienty a zakoupit jej může pouze profesionál v oboru kadeřnických služeb. Zboží je určeno pro profesionály v oboru prodlužování vlasů - kadeřnice a kadeřníky, provozovatele kadeřnictví. K registraci tak potřebujete buď platné IČ s ověřitelností Vaší provozovny a podnikání nebo jiný důkaz, že se tomuto oboru věnujete - např. rekvalifikační kurz, výuční list apod. Po odsouhlasení registrace dostanete nabídku velkoobchodních cen. Chcete-li se na vlasové pásky podívat osobně, navštivte nás  v naší prodejně na Vinohradech - Korunní 20, Praha

Ptáte se, zda lze vlasy s páskami vyčesat do vysokého culíku? Ano! A zcela bez problémů! Spoje nejsou vůbec vidět! Inspirujte se Eliškou Bučkovou, které jsme aplikovali celkem 100 vlasových pásek ProfiBeauty® NanoTape

Proč si vybrat vlasové pásky?

 • spoj je nenahmatatelný a pohodlný na nošení, nikde netlačí ani při spánku
 • kompletní prodloužení vlasů trvá 30 - 40 minut (nejrychlejší metoda prodlužování vlasů)
 • snadný, bezbolestný odstraňovací proces, pokud jsou pásky aplikovány vyškolenou profistylistkou
 • supersnadné melírování odstínů (jednoduše vyberete 2 odstíny vlasových pásek a lepíte jeden odstín na ten druhý)
 • vlasy se při posunování nezkracují – délka zůstává původní (nemusíte kupovat tak často nové vlasy)
 • široká škála délek, odstínů, gramáže pásek a struktur vlasů (okolo 400 barevných kombinací)
 • jedině ProfiBeauty Vám nabízí prodej vlasových pásek s pravými východeovropskými (ruskými) a středoevropskými vlasy (vlasy z našich výkupů od českých klientů) 
 • kvalitu lze porovnat i s konkurenčními kopiemi od malých prodejců - věříme, že se rádi vrátíte k nám, neboť zjistíte, že naši kvalitu nelze zkopírovat a už vůbec ne srovnávat
 • vlasy barvíme zásadně šetrnými technologickými postupy
 • naše vlásenkářky jsou profesionálkami v oboru s desetiletými zkušenostmi
 • ProfiBeauty má vlastní produkci vlasových pásek - k výrobě vlasových pásek NanoTape ze středoveropských vlasů používáme inovativní postupy s využitím nanotechnologie
 • spojovací materiál je vyroben v Německu - Made in Germany

Jaký je rozdíl mezi našimi vlasovými páskami a jinými páskami, které vypadají podobně?

Rozdíl je bohužel pouhým okem málo viditelný. Profesionálové ho mohou poznat při doteku, laik však rozdíl nepozná. Napodobeniny našich pásek jsou potaženy silikonovým olejem, který i z nejhrubších vlasů udělá hebké. Po pár umytích je ale rozdíl znatelný. Vlasy se extrémně cuchají, jsou hrubé, nepoddajné a na rozdíl od téměř všech přírodních typů vlasů se nezvlní. Pouze ASIJSKÉ vlasy, z nichž je většina kopií vyrobena, zůstávají hrubé, tvrdé a naprosto rovné. Vzhledem k velkým rozdílům v kvalitě a životnosti může být experimentování s páskami z neověřených zdrojů ve svém důsledku finančně velmi náročné, proto doporučujeme vsadit na jistotu a vložit se do rukou profesionálů v oboru. Společnost ProfiBeauty garantuje nejvyšší kvalitu vlasů, precizní zpracování a nadstandartní klientský servis v prodejně, při nákupu online na našem eshopu nebo v našich partnerských salonech, kde se o Vás postará odborně proškolený personál.

Výroba vlasových pásek:

 1. Výběr dlouhých copů s jednotnou délkou – vybíráme ty nejlepší copy v nabídce.

 2. Následuje precizní výčes všech kratších vlasů, který opakujeme 3x, abychom docílili rovnoměrné délky i hustoty vlasů po celé délce až ke konečkům.

 3. Následně naše vlásenkářky ručně zaháčkují tyto vlasy do pásek.

DOPORUČENÍ PROFIBEAUTY

 1. Namixujte si 2 - 3 odstíny pro přirozené splynutí vlastních a prodloužených vlasů.

 2. Vždy se řiďte návodem k použití a o vlasy se starejte doporučenou kosmetikou, která je spaciálně vyvinuta pro prodloužené vlasy.

 3. Vlasy si nechte nasadit pouze v salonu, který vlastní certifikát o profesionálním proškolení na tuto metodu. Ačkoliv prodlužování touto metodou je snadné, postup se musí striktně dodržovat. Salon by měl vždy ručit za pevnost spoje a případné opravy provést zdarma. Kadeřníkům a profesionálům, kteří chtějí  vlasy prodlužovat vlasovými páskami, doporučujeme absolvování kurzu v našem salonu.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Kolik setů potřebuji?

K zahuštění vlasů potřebujete ideálně 100 g vlasů, to jsou 4 balení, v nichž je vždy 5 ks pásek. Vše ale samozřejmě závisí na hustotě a typu vlastních vlasů a Vašem účesu. Nechte si poradit přímo u ProfiBeauty specialistů. Stačí nám zaslat fotografii na servis@profibeauty.cz, nebo navštívit naši kamennou prodejnu, kde Vám rádi poradíme.

Jak vlasové pásky aplikovat?

Pásky se lepí jedna na druhou tzv. sendvičovou metodou, na sekci vlasů cca 0,5 – 1cm x 4cm široké spoje. I přes jednoduchost této metody hrozí při neodborné aplikaci řada rizik. Například při použití nevhodné žehličky s vyšší tavnou teplotou může dojít k poškození pásek, špatně aplikované vlasy se budou cuchat u spoje apod. Proto klientům doporučujeme naše partnerské salony s licencí na tuto metodu a odborně proškoleným personálem, které garantují kvalitu poskytovaných služeb. Profesionálním kadeřníkům a stylistům nabízíme možnost absolvovat kurz na vlasové pásky.

Jak vlasové pásky odstranit?

Nalijte speciální gelový odstraňovač přímo mezi vlasové pásky. Vyčkejte 10 - 15 sekund a pomocí špičky pásky oddělte od sebe. Zbylé lepidlo důkladně odstraňte pomocí oleje na vlasy, dbejte na to, abyste zbytky lepidla nezůstaly ve vlasech. Z vlasových pásek odstraňte oboustranné adhezivum, vlasy omyjte pod vodou, vyfoukejte a reaplikujte nové supersilné oboustranné adhezivum.

Jak se o své vlasové pásky starat?

O vlasové pásky pečujeme stejně jako o ostatní příčesky nebo vlasy k prodloužení. Více informací se dozvíte v článku “Péče o prodloužené vlasy”.

ZOBRAZIT POPIS ↴

Podkategorie

Panenské vlasové pásky...

PANENSKÉ STŘEDOEVROPSKÉ VLASOVÉ PÁSKY NANOTAPE®

Středoevropské panenské vlasové pásky NanoTape® jsou tím nejluxusnějším, co můžete sobě nebo svým klientkám dopřát. Tyto vlasové pásky jsou totiž vyrobeny z přírodních, nikdy nebarvených ani jinak chemicky neupravovaných vlasů. Díky jemné a hladké struktuře se dokáží dokonale propojit s našimi vlasy a vytvořit tak jednolitý celek. Mezi vlasovými páskami navíc tvoří naprostý unikát, kterého je u nás společnost ProfiBeauty jediným výrobcem. 

                                                           

Jedná se o natolik exkluzivní zboží, že upoutalo pozornost i samotného odborníka na poli prodlužování vlasů, Michala Zapoměla, který ve spolupráci s ProfiBeauty vytvořil svou vlastní kolekci panenských středoevropských pásek NanoTape® by Michal Zapoměl. Ty nyní zdobí například krásnou Zorku Hejdovou, Ivu Pazderkovou či Moniku Bagárovou. Dopřejte i vy svým zákaznicím top kvalitu a hvězdnou hřívu jako z červeného koberce.

                                 

Vlasové pásky NanoTape® jsou garancí pevnosti spoje bez ztráty jediného vlasu. Výroba pásek je 100% ruční a precizní s využitím nejmodernější nanotechnologie, která umožňuje tvorbu odolných, pevných, ale zároveň pružných spojů. Výkup vlasů probíhá stejně jako u barvených středoevropských vlasů především z ČR. 

      1. Ochranná polypropylenová textilie

      2. Speciální acrylové adhezivum

      3. Polyesterová textilie

      4. Speciální akrylové adhezivum

      5. Polyurethanová báze s integrací vlasů

      6. Zpevňující nano síť

      7. Tepelně reakční páska

      8. Polyurethanová báze s integrací vlasů

Balení vlasových pásek NanoTape® obsahuje:

 • 20 ks pásek o velikosti 3 cm x 0,8 cm
 • celkem vznikne 10 spojů
 • okolo 23 g vlasů (50-55 cm)

Proč si vybrat právě NanoTape® středoevropské panenské vlasové pásky? 

 • jsou zhotovené z vysoce kvalitních panenských středoevropských vlasů
 • středoevropské vlasy jsou jemné, hladké a krásně splynou s našimi vlasy
 • panenské vlasy nebyly nikdy chemicky upravovány, jsou hebké a poddajné
 • prodloužené vlasy ve výsledku působí naprosto přirozeným dojmem
 • téměř neviditelné a nenahmatatelné spoje
 • šetrná metoda 
 • rychlá aplikace - cca 30 - 40 min (jiné metody 3 a více hodin)
 • aplikace je bezbolestná
 • stejně tak je i bezbolestné nošení pásek - i při spaní
 • jednoduché melírování vlasů (vhodným kombinováním odstínů u pásek)
 • výhoda oproti jiným metodám (např. keratin) - při posunutí se spoje nemusejí odstřihnout a vlasy se tak nezkracují
 • dlouhá životnost vlasů - obvykle 8 posunutí i více (při správné péči!)
 • prodlužování vlasů nanotechnologií je nejmodernější metodou v oboru
 • vlasy si můžete osobně prohlédnout na naší prodejně ProfiBeauty na Vinohradech - Korunní 20, Praha 2

Vlasové pásky NanoTape® jsou určeny pouze pro pro profesionály, nelze je zakoupit maloobchodně. Pokud chcete rovněž nabízet středoevropské panenské vlasy na páskách NanoTape® ve vašem salonu a máte zájem o VELKOOBCHODNÍ CENY, můžete si poslat ŽÁDOST O REGISTRACI.  Po vyplnění žádosti Vás budeme obratem kontaktovat. 

Středoevropské vlasové...

! NOVINKA - VLASOVÉ PÁSKY NANOTAPE® ! 

Vlasové pásky NanoTape® jsou vyrobené z vysoce kvalitních středoevropských vlasů, které pochází převážně z našich výkupů z ČR. Vlasové spoje jsou vyráběny patentovaným způsobem za pomocí nanotechnologie. Prodlužování vlasů vlasovými páskami je pak radost, protože spoje jsou dokonale pevné, navíc ale ohebné, jemné a velmi příjemné na nošení. Samozřejmě Vám také garantujeme pevnost spojů a to zcela bez ztráty vlasu i při česání. Tuto metodu zatím v ČR nabízí pouze vybrané špičkové kadeřnické salony. A naše vlasové pásky NanoTape® jsou naprostý unikát, neboť ostatní prodejci nabízí vlasové pásky s asijskými vlasy, nikoliv se středoevropskými. Nyní nabízíme vlasové pásky ProfiBeauty® NanoTape o šířce 3cm! 

Set ve variantě 3 cm se skládá z:

 • 20 ks pásek o velikosti 3 cm x 0,8 cm
 • celkem vznikne 10 spojů
 • 20 g (délka 40 – 45 cm), 25 g ( 45 - 50 cm),  25 g (délka 50 – 60 cm) 
 • doporučujeme 4 balení pro perfektní prodloužení vlasů

Proč si vybrat NanoTape® vlasové pásky? 

 • jsou zhotovené z vysoce kvalitních středoevropských vlasů
 • středoevropské vlasy jsou jemné, hladké a krásně splynou s Vašimi vlasy
 • Vaše prodloužené vlasy vypadají naprosto přirozeně
 • nikdo si ničeho nevšimne - spoj je téměř neviditelný a nenahmatatelný
 • aplikace, posunutí i sundání nano pásek je šetrné k Vašim vlasům (pokud o Vás pečuje profesionál!)
 • aplikace nano tape je velmi rychlá, trvá cca 30 - 40 min (jiné metody 3 a více hodin)
 • aplikace je bezbolestná
 • stejně tak je i bezbolestné nošení pásek - i při spaní
 • jednoduché melírování vlasů (vhodným kombinováním odstínů u pásek)
 • výhoda oproti jiným metodám (např. keratin) - při posunutí se nemusí spoje odstřihnout a vlasy se tak nezkracují
 • dlouhá životnost vlasů - obvykle 8 posunutí i více (při správné péči!)
 • prodlužování vlasů nano technologií je nejmodernější metoda v oboru
 • vlasy si můžete osobně prohlédnout na naší prodejně na Vinohradech - Korunní 20, Praha 2
NanoTape - GARANCE pevnosti spoje bez ztráty jediného vlasu
 • Ultra jemné středoevropské vlasy
 • 100% ruční, precizní práce
 • Nano technologie - pevnost, pružnost a kvalita

 1. Ochranná polypropylenová textilie
 2. Speciální acrylové adhezivum
 3. Polyesterová textilie
 4. Speciální akrylové adhezivum
 5. Polyurethanová báze s integrací vlasů
 6. Zpevňující nano síť
 7. Tepelně reakční páska
 8. Polyurethanová báze s integrací vlasů

Vlasové pásky NanoTape® jsou určeny pouze pro pro profesionály, nelze je zakoupit maloobchodně. Pokud chcete rovněž nabízet středoevropské vlasy na páskách NanoTape® ve Vašem salonu a máte zájem o VELKOOBCHODNÍ CENY, můžete si poslat ŽÁDOST O REGISTRACI.  Po vyplnění žádosti Vás budeme obratem kontaktovat. 

Zboží není v nabídce pro koncové maloobchodní zákazníky. Pokud Vás tento produkt zaujal a líbí se Vám metoda vlasové pásky - prodlužování vlasů nanotechnologií, můžete si vybrat jeden z certifikovaných salonů, který tuto metodu nabízí - MAPA ZDE.

Východoevropské...

Východoevropské vlasové pásky - nejsou v nabídce

Východoevropské vlasy  jsou více hrubé vlasy z oblastí na východ jako je Uzbekistán, Kazachstán, Gruzie, Rusko a další země. Vlasy jsou rovné nebo jemně vlnité. Strukturu vlasů není garantována a obvykle jsou vlasy z těchto oblastí značně mixovány s vlasy z Asie. Nižší cena v této kategorii evropských vlasů je stanovena díky tomu, že v panenském stavu jsou k dispozici pouze v hnědém či černém odstínu. Tmavé jsou nejrozšířenějším odstínem, a proto se nabízí také za nižší ceny. 

Východoevropské vlasy v tuto chvíli v nabídce nemáme, nabízíme výhradně  kvalitní ProfiBeauty® NanoTape středoevropské vlasy, jelikož vlasy kupované na východ byly často mixovány s Asijskými horší kvality a nebyli jsme s kvalitou vlasů spokojeni. Jsme schopni zajistit odběratelům tyto vlasy, pouze v nákupu po celých Kg, zpracovat takové vlasy můžeme na keratin nebo do vlasových pásek, případně jiných produktů v naší vlásenkářeské dílně. Poptávky pište na sales@profibeauty.cz

Metoda vlasové pásky je v současnosti vůbec nejpoužívanější a nejšetrnější metodou v prodlužování vlasů. Aplikace je naprosto snadná a rychlá. Vlasové pásky se jednoduše připojí pomocí oboustranné lepící pásky přímo k Vašim vlastním vlasům. Prodlužování vlasů za pomocí vlasových pásek je vhodné pro všechny klientky, zejména pro ty, co nemají příliš husté vlasy. Vlasové pásky příjemně vlasy zahustí aniž byste se museli bát, že budou spoje někde vidět. Nemusíte mít rovněž obavy z poškození vlastních vlasů, pásky můžete nosit i několik let. Při reaplikaci se nezkracují, nemusíte tak často nakupovat nové vlasy. Ruské nebo také východoevropské vlasové pásky, někdy v zahraničí označované klamavě jako Evropské, tapex, východoevropské, pu pásky apod. mají obvyklou životnost 1 posunutí nebo také pouze 2-3 měsíce. Tyto vlasové pásky jsou často mixovány s vlasy z Asie, nižší kvalitu při prvním ohledání nepoznáte, jakmile se ale smyje vrstva chráníci vlasy, začne docházet k cuchání a nepříjemným jevům. Pokud se rozhodnote tyto vlasy zakoupit, požadujte certifikát původu vlasů, který je možné doložit kontrolním orgánům, v opačném případě se často jedná o klamání spotřebitele. Hlavní předností vlasových pásek je jejich snadná a rychlá aplikace, která může být hotova již za 30 minut... Doporučujeme zakoupit pouze ProfiBeauty® vlasové pásky, jsou z vlasů s certifikací původu, které jsme schopni doložit i kontrolním orgánům, nikdy nepoužíváme levné a nekvalitní asijské vlasy. Navíc s použítím technologie ProfiBeauty® NanoTape získáme dokonalý produkt, nehrozí žvýkačkování spoje, uvolnění vlasů a klient bude spokojen do dalšího posunutí. Na vlasy poskytujeme dvouletou záruku. Východoevropské vlasy v tuto chvíli nenabízíme, naleznete u nás pouze to nejlepší s nejdelší možnou životností a to pravé ProfiBeauty® NanoTape středoevropské vlasy

Ukázky prodloužených vlasů z našich produktů a námi vyškolenými metodami - více na našem INSTAGRAMU

V čem jsou vlasové pásky ProfiBeauty® NanoTape unikátní?

Vlasové pásky ProfiBeauty® NanoTape® jsou zhotoveny z kvalitních ruských vlasů. Tyto vlasy jsou strukturou téměř totožné s našimi vlasy, jen jsou o něco hrubší a tvrdší. ProfiTape® pásky jsou potaženy supersilnou oboustrannou páskou, která vytváří nezničitelný spoj a zajišťuje dlouhodobé nošení, navíc je tato páska strojně prošita. Garantuje i určitou mechanickou odolnost spoje. Nevýhodou je pak tuhost pásky/spoje s tím, že pro někoho může být nošení tohoto spoje nepříjemné. Tito klienti obvykle přecházejí na metody keratin za tepla nebo pro ně nabízíme naše vlasové pásky NanoTape®, kde tento problém není.

ProfiBeauty® - GARANCE pevnosti spoje bez ztráty jediného vlasu
 • Ultra jemné středoevropské vlasy
 • 100% ruční, precizní práce
 • Nano technologie - pevnost, pružnost a kvalita

 1. Ochranná polypropylenová textilie
 2. Speciální acrylové adhezivum
 3. Polyesterová textilie
 4. Speciální akrylové adhezivum
 5. Polyurethanová báze s integrací vlasů
 6. Zpevňující nano síť
 7. Tepelně reakční páska
 8. Polyurethanová báze s integrací vlasů

Balení se skládá z:

Set ve variantě 3 cm se skládá z:

 • 20 ks pásek o velikosti 3 cm x 0,8 cm
 • celkem vznikne 10 spojů
 • okolo 23 g (50-55 cm)
 • k celkovému prodloužení potřebuje přibližně 100 g vlasů, tedy 4 balení
 • vyrobené  z tříděných ruských vlasů, které jsou seřazeny ve směru růstu a jsou vyčesány a zbaveny tak krátkých vlasů
 • vlasy jsou zpracovány technologií NanoTape® do vlasových pásek

Proč si vybrat ProfiBeauty® NanoTape vlasové pásky? 

 • neviditelný a nenahmatatelný spoj
 • bezbolestné nošení - netlačí ani při spaní
 • rychlá aplikace během 30 - 40 minut
 • bezbolestná reaplikace či sundání
 • šetrné k Vašim vlasům (pokud se však svěříte do rukou odborníka)
 • snadné melírování vlasů (kombinováním pásek)
 • při posunutí se nezkracují
 • kvalitní ruské vlasy - životnost 4 a více posunutí
 • největší nabídka vlasů v ČR
 • prodej vlasových pásek z ruských vlasů, středoevropských vlasů a dalších vlasů k prodloužení probíhá i v našem kamenném obchodě na Vinohradech - Korunní 20, Praha 2

Příslušenství pro...

K prodlužování vlasů metodou vlasových pásek je zapotřebí řada pomůcek, bez kterých se žádný profesionál neobejde. 

Vlasové pásky lze upevnit za pomocí žehličky nebo speciálních tavicích kleští, které se zahřejí jen na nízkou teplotu. U nás si můžete vybrat z různých designových variant. V nabídce naleznete také také běžné pomůcky jako hřebeny, stojany, pinety a mnoho dalšího. Kromě toho jsme pro Vás připravili i přehledné propagační materiály s kompletními informacemi o prodlužování vlasů pomocí vlasových pásek, které byste ve svém salonu mohli uvítat

Kompletní nabídku pomůcek pro prodlužování a úpravu vlasů naleznete v kategorii příslušenství k prodlužování.


na stránku

Vlasové pásky NanoTape® zhotovené ze středoevropských vlasů nabízíme v odstínu černá jako uhel a vybírat můžete z délek 30 - 60 cm. NanoTape® jsou nanotechnologií zatavené do pevné silikonové pásky, tudíž nedochází k výčesu vlasů ze spojů. Prodlužování vlasů nano technologií je šetrné, rychlé a vysoce efektivní. Balení ve variantě 20 ks pásek, tvořících...

4 Review(s)
zaruka
4 299 Kč
Skladem

NanoTape® jsou vlasové pásky sloužící k prodloužení vlasů v přírodně černém odstínu. Lze si vybrat z délek 30 – 40 cm, 50 – 60 cm nebo 60 - 70 cm. Máte jistotu, že se vám vlasy nebudou vyčesávat ze spojů díky nanotechnologii, která zatavuje pásky do silikonového povrchu. K dispozici balení po 20 ks vlasových pásek, které tvoří 10 spojů.

1 Review(s)
zaruka
4 299 Kč
Skladem

K prodloužení vlasů máme středoevropské vlasové pásky NanoTape® v odstínu tmavě hnědá. Tyto pásky vám zaručí, že se nebudou vlasy ze spoje vyčesávat, neboť jsou zataveny do silikonového povrchu. K dostání ve 5 různých délek: 40 - 45 cm, 45 - 50 cm, 50 – 60 cm, 60 – 70 cm. Balení vždy po 20 ks, které vytvoří 10 spojů.

2 Review(s)
zaruka
4 299 Kč
Skladem

Přirozený odstín středně hnědá je v nabídce vlasových pásků NanoTape® určený k prodlužování vlasů. Možné nalézt v délkách 40 – 45 cm, 45 - 50 cm, 50 – 60 cm, 60 - 70 cm. Zaručíme, že vám při česání nevypadne jediný vlas, a to díky silikonové vrstvě, do které jsou pásky zataveny. 20 ks v balení, které dohromady tvoří 10 spojů.

6 Review(s)
zaruka
4 299 Kč
Skladem

Zvýhodněná sada pro nejoblíbenější metodu prodlužování vlasů: Vlasové pásky. Vlasové pásky jsou jednoznačně nejšetrnější a v dnešní době velice populární metodou prodlužování vlasů. Tato výhodná sada nabízí kompletní příslušenství vhodné do začátků v oboru prodlužování vlasů pomocí vlasových pásek.

0 Review(s)
14 855 Kč
Skladem

NanoTape® vlasové pásky k prodloužení vlasů, které nabízíme v odstínu světlý kaštan, jsou vytvářeny ze středoevropských vlasů. U nás k dostání v délce 40 - 45 cm až 60 -70 cm. Jelikož jsou pásky NanoTape® připevněny nanotechnologií do pevné silikonové mřížky, nedochází tak k vyčesávání vlasů ze spojů. Nanotechnologie je velice šetrná, rychlá a hlavně...

0 Review(s)
zaruka
4 299 Kč
Skladem

Středoevropské vlasové pásky nano tape poskytujeme v odstínu světle hnědá. K dispozici v několika velikostech. Garanci, že vám při česání nevypadne jediný vlas ze spoje, zajišťuje silikonová vrstva, do které jsou pásky zataveny pomocí nanotechnologie. 20 ks v jednom balení, tvořící 10 spojů.

5 Review(s)
zaruka
4 299 Kč
Skladem

Vlasové pásky NanoTape® na prodlužování vlasů nabízíme v odstínu světlý mahagon. Na výběr máme celkem 3 délky. Vlasové pásky jsou šetrná metoda pro permanentní prodlužování vlasů. Je šetrná k vlastním vlasům a velice rychlá na aplikaci. Balení po 20 ks nano pásek, tvoří 10 spojů o váze 20g (30-40cm), 25g (50-60cm), 30g (60-70cm).

0 Review(s)
zaruka
5 699 Kč
Skladem

Mimořádný odstín přírodní zrz vám můžeme nabídnout u pásek NanoTape® aplikované na Středoevropských vlasech. K dostání v délkách 40-45cm. Tyto nano tape pásky jsou zataveny pomocí nanotechnologie do silikonového povrchu, tudíž brání vypadání vlasů. Balení 20 ks vlasových pásek, tvořící 10 spojů o váze 20 g (40 - 45 cm).

0 Review(s)
zaruka
4 299 Kč
Skladem

NanoTape® vlasové pásky k prodloužení vlasů, které nabízíme v odstínu tmavý mahagon, jsou vytvářeny ze středoevropských vlasů. U nás k dostání v délce 40-45 cm až 60 -70 cm. Jelikož jsou pásky NanoTape® připevněny nanotechnologií do pevné silikonové mřížky, nedochází tak k vyčesávání vlasů ze spojů. Nanotechnologie je velice šetrná, rychlá a hlavně...

2 Review(s)
zaruka
5 699 Kč
Skladem

Nabízíme pásky NanoTape® k prodlužování vlasů v odstínu extra béžová. Délky k dispozi jsou 30 - 40 cm, 40 - 45 cm, 50 - 60 cm. Pásky nano tape jsou vyráběny ze středoevropských vlasů a jsou zataveny do silikonové vrstvy, takže vám při česání nevypadne ani jediný vlas.  Balení je po 20 ks, které celkem tvoří 10 spojů. Váhy jsou určeny podle délky vlasů.

0 Review(s)
zaruka
4 299 Kč
Skladem

Garanci pevnosti vám můžeme zaručit u středoevropských vlasových pásek NanoTape® v odstínu písková. Pásky jsou připevněny do silikonové vrstvy, takže nehrozí vypadávání vlasů ze spojů. K výrobě je použita nano technologie. 10 spojů v balení po 20 ks s různými délkami: 40 - 45 cm, 45 - 50 cm, 50 - 60 cm.

2 Review(s)
zaruka
4 299 Kč
Skladem
Zobrazují se 1 – 12 z 90 položek