• -516,00 Kč

That´so velký sprej pro samoopalování HD TAN + rukavice

774,00 Kč 1 290,00 Kč Sleva %percentage%

Největší samoopalovací sprej v nabídce - extrémně tmavý opalovací spej HD TAN s pěnovou rukavicí. 

That´so velký sprej pro samoopalování HD TAN + rukavice

774,00 Kč 1 290,00 Kč Sleva %percentage%
Množství :

Pozor! Jen 45 zbývá skladem.

HD TAN

Extrémně tmavý, hydratační a opalovací sprej proti stárnutí. Obsahuje Gransolve DMI, což je molekula získaná z kukuřice, která zvyšuje pronikání přísad do pokožky pro vyšší účinnost a výkon. Stabilizuje složení a zaručuje dlouhodobé a rovnoměrné opálení bez skvrn. Dále obsahuje látku Matrixyl, která silně působí proti stárnutí, pomáhá vyhlazovat vrásky a zlepšuje tón pleti a její pružnost. A díky Aloe vera bude vaše pokožka hydratovaná a jemná.

Výrobek má dva účinky:

1. Okamžitě opálená pleť díky novým vysoce krycím bronzovým pigmentům (lze ho snadno umýt vodou a mýdlem, nezanechává žádné skvrny na oděvu).

2. Trvalé opálení, kterého docílíte působením spreje alespoň 2 - 3 hodiny po aplikaci (po tuto dobu se vyhněte kontaktu s vodou), které vydrží na pokožce až 5 dní.

Oblast ošetření: celé tělo a obličej

Objem: 250 ml

Obsah DHA: 8%

Doba účinku: až 5 dní

Pěnová rukavice

Rukavice pro optimální domácí aplikaci kosmetických prostředků určených pro celé tělo i obličej, díky které nebudete mít po aplikaci zbarvené dlaně. Rukavice That'so lze také zakoupit samostatně. 

Doporučujeme dokoupit: 

TAN EXTENDER SCRUB

Peeling Tan extender scrub je vyroben z kokosových skořápek, který jemně odstraňuje odumřelé buňky, zbavuje pokožku nečistot a připravuje ji na dokonalé opálení. Díky obsahu argininu je výsledné opálení intenzivnější, celistvější a déletrvající. Přítomný olivový olej zanechává pokožku jemnou a dostatečně hydratovanou. Peeling je zcela přírodní, a tak bezpečný pro váš organismus. Peeling Tan Extender Scrub můžete zakoupit také samostatně.

Oblast ošetření: celé tělo a obličej

Objem: 200 ml

chat Komentáře (0)