Středoevropské vlasy Počet produktů: 38

Středoevropské vlasy

Středoevropské vlasy

Středoevropské vlasy jsou skvostem mezi vlasy k prodloužení. Jedná se o nejluxusnější materiál k prodloužení vlasů z hlediska životnosti a kvality. Investice do středoevropských vlasů se vyplatí především těm z Vás, které toužíte po dlouhodobém prodloužení vlasů. 

Charakteristika středoevropských vlasů:

 • dokonalá jemnost
 • hladká struktura a růz...

Středoevropské vlasy jsou skvostem mezi vlasy k prodloužení. Jedná se o nejluxusnější materiál k prodloužení vlasů z hlediska životnosti a kvality. Investice do středoevropských vlasů se vyplatí především těm z Vás, které toužíte po dlouhodobém prodloužení vlasů. 

Charakteristika středoevropských vlasů:

 • dokonalá jemnost
 • hladká struktura a různorodost vlnitostí, najdeme pro Vás vlasy dokonale rovné, vlnité nebo hojně kudrnaté
 • vlasy jsou k dostání v panenském stavu, neboli v přirozené barvě bez jakýchkoliv chemických zásahů, nebo naopak barvené, jejichž životnost je téměř nekonečná
 • chovají se naprosto stejně jako zdravé vlasy vyživované od kořínků
 • nikdo nepozná, že jsou prodloužené, pokud jsou aplikovány řádně vyškolenou kadeřnicí
 • jejich cena je nejvyšší, protože jsou velmi vzácným vlasovým materiálem
 • panenské evropské vlasy nabízíme v tmavých i světlých odstínech. Tmavé jsou běžně k dostání, ale světlé jsou velmi vzácné, proto je mezi tmavými a světlými (dětskými) patrný cenový rozdíl.
 • pochází výhradně z výkupů provedených v České republice, případně v Polsku nebo na Slovensku
 • středoevropské vlasy nedělíme do dalších kategorií, zachováváme jednu a pouze odlišujeme ceny podle jednotlivých odstínů
 • jsou vždy v nejvyšší kvalitě a veškeré vlasy kratší než 10 cm jsou vyčesávány (neplatí u vlasů dlouhých 10 - 20 cm).
 • jsou hebké, jemné, pevné, nepoškozené, se zacelenými konečky, zcela zdravé a především krásné
 • lze je připravit na všechny metody prodloužení a na jakákoliv zakončení (keratin, micro ring, nano ring). Ze středoevropských vlasů máme zhotoveny i vlasové pásky NanoTape®.
 • vlivem extra jemné struktury jsou méně poddajné. Obecně se vlasy ve vlhku rády narovnávají (ale nelze tak specifikovat všechny vlasy - co cop, to originál). Zároveň jsou náchylnější ke spálení či narušení struktury nevhodnou péčí. Z tohoto důvodu je nedoporučujeme ženám, které rády nosí jeden den vlasy rovné a druhý den natočené pomocí kulmy. Pokud ráda radikálně měníte odstín vlasů, nedoporučujeme barvení / bělení v domácích podmínkách.
 • každý cop je originál - nemícháme vlasy od více dárců dohromady u panenských vlasů, u barvených, kde je výroba již ve větším objemu se snažíme, také o zachování copu v jednom balení, ale z důvodu sjednocení vybíráme již podobné copy, aby byly ve stejné vysoké kvalitě. 
 • naše vlasy jsou vždy s neporušenou kutikulou, mají zachován směr růstu pro zachování maximální kvality a necuchání.


ProfiBeauty garantuje původ vlasů a taktéž fakt, že každé balení panenských vlasů je zachováno v původních copech - to znamená, že žádné balení není namícháno z vlasů od více dárců. Jeden výkup = jeden cop! Jen tak zůstává zachována nejvyšší kvalita. Vlasy si můžete osobně vybrat i v našem obchodě na Vinohradech - Korunní 20, Praha, kde probíhá prodej středoevropských vlasů. Samozřejmě pokud chcete vlasy z jednoho copu, je nutné vybírat ideálně osobně, ne každý cop má dostatečné množství vlasů (například 3 balení) a musí se dovybrat případně další strukturou podobný cop. Rádi Vám porádíme ale i skrze email nebo whatsapp, kdy Vám zašleme fotografie. 

Další specifika:

Vhodné pro metody: prodlužování vlasů keratinem, micro ring, nano ring, micro tubes

Dále nabízíme zpracované jako: vlasové pásky NanoTape®, clip in, tupé, paruka, tresy 

Délka vlasů: od 10 cm do 120 cm 

Struktura vlasů: velmi jemné, hladké, zcela přírodní vlasy

Odstíny: panenské tmavé i světlé, barvené vlasy dle palety odstínů 

Cena 1 pramene: 22 Kč – 200 Kč (90 cm) 

Lesk vlasů: přirozený lesk až mat, identická shoda s Vašimi vlasy 

Životnost panenských vlasů: 4 - 12 aplikací / posunutí podle péče

Životnost barvených / bělených vlasů: 4-8 aplikací / posunutí podle péče

Chcete-li nabízet středoevropské vlasy ve Vašem salonu, můžete se zaregistrovat ZDE a následně Vám budou k dispozici VELKOOBCHODNÍ CENY, kdy produkty mají opravdu zajímavé slevy. Tyto výhody jsou určeny pouze pro profesionály v oboru prodlužování vlasů. K registraci je nutné Vaše IČ (případně certifikát kurzu, výuční list apod.) pro ověření Vaší činnosti.

ZOBRAZIT POPIS ↴

Podkategorie

Středoevropské vlasy...

Středoevropské panenské vlasy patří mezi nejkvalitnější vlasový materiál na světovém trhu. Jedná se o vlasový klenot, neboť tyto vlasy pochází od lidí, kteří si nikdy nebarvili vlasy, a tak vynikají svou zdravou a pevnou strukturou. To je samozřejmě také ohodnoceno vyšší cenou. Pokud hledáte vlasy téměř stejně kvalitní, ale levnější, případně v barevném odstínu naprosto shodném jako jsou ty Vaše, nabízíme i středoevropské vlasy barvené. Životnost středoevropských vlasů je velmi vysoká, při správné péči až 5 let. Vlasy pochází z provedených výkupů vlasů po celé ČR, případně ze Slovenska a Polska. K prodeji máme hned dva druhy evropských vlasů - středoevropské, ale také východoevropské vlasy (neboli ruské vlasy). Mezi těmito vlasy je rozdíl ve struktuře, ruské vlasy jsou o něco hrubší nežli ty středoevropské vlasy a jejich cena je proto o něco nižší. Garantuje Vám vždy TOP kvalitu vlasů. Vlasy jsou vždy našimi vlásenkářkami zpracovány v Praze na zakázku. Kratší vlasy jsou vyčesávány z copů, tudíž zaručujeme krásnou, přirozenou hustotu jak u kořínků, tak u konečků. Prodej středoevropských vlasů, ale i jiných typů vlasů, probíhá i v naší prodejně v centru Prahy na Vinohradech - Korunní 20.

Charakteristika středoevropských panenských vlasů:

 • jemné, hladké a zdravé - téměř nerozeznatelené od Vašich živých vlasů
 • výběr z několika typů - rovné, lehce vlnité, velice vzácně kudrnaté
 • dlouhá životnost 4 -12 aplikací / posunutí
 • vhodné k různým metodám prodlužování vlasů - např. keratinem, metodou extendmgic, micro ring, nano ring, micro tubes apod.
 • připrávíme je pro Vás se zakončením dle Vašeho výběru (keratin, micro ring, micro tubes apod.)
 • lze je dále barvit, žehlit i natáčet
 • nenáročná péče
 • doporučujeme používat výhradně kosmetiku bez sulfátů, silikonů a chloridu sodného
 • samozřejmostí je záruka proti cuchání
 • vlasy jsou dodávány v původních copech, nejedná se o mix vlasů z různých copů
 • vlasy z výkupů jsou velice omezenou surovinou a proto je cena vyšší oproti ostatním. Z počátku je lze při menších zkušenostech snadno zaměnit dle podobného názvosloví za levnější variantu, tzv. evropský typ asijských vlasů, které však mají výrazně kratší životnost. V případě takové záměny potom hrozí ztráta nemalé sumy peněz.
 • naše vlasy jsou vždy s neporušenou kutikulou, mají zachován směr růstu pro zachování maximální kvality a necuchání.

Balení se skládá z: 25 pramenů 

Pro možnost VELKOOBCHODNÍCH podmínek  a výhodnějších cen se registrujte ZDE.

Zobrazené ceny na eshopu před registrací jsou maloobchodní. Pokud vlastníte IČ nebo se prokážete, že se profesionálně věnujete prodlužování vlasů (webové stránky, facebook, výuční list, certifikát o absolvování kurzů z oblasti prodlužování), budete převedeni do velkoobchodního zázemí, kdy se Vám ceny budou zobrazovat s velkoobchodní slevou. Velkoobchodní ceník žádejte na emailu sales@profibeauty.cz

Východoevropské vlasy

VÝCHODOEVROPSKÉ VLASY

Momentálně nabízíme pouze nejvyšší kvalitu vlasů - středoevropské barvené nebo panenské vlasyVýchodoevropské vlasy  
jsou hrubší vlasy z oblastí na východ jako je Uzbekistán, Kazachstán, Gruzie, Rusko a další země. Vlasy jsou rovné nebo jemně vlnité. Strukturu vlasů negarantujeme. Nižší cena v této kategorii evropských vlasů je stanovena díky tomu, že v panenském stavu jsou k dispozici pouze v hnědém či tmavě hnědém odstínu. Tmavé jsou nejrozšířenějším odstínem, a proto se nabízí také za nižší ceny. 

Východoevropské vlasy v tuto chvíli v nabídce nemáme
, nabízíme pouze kvalitní Středoevropské vlasy, jelikož vlasy kupované na východ byly často mixovány s Asijskými menší jakosti a nebyli jsme s kvalitou vlasů spokojeni. Jsme schopni zajistit odběratelům tyto vlasy, pouze v nákupu po celých Kg, zpracovat takové vlasy můžeme na keratin nebo do vlasových pásek, případně jiných produktů v naší vlásenkářeské dílně. Poptávky pište na sales@profibeauty.cz

Výhody:

 • dokonalý vzhled - při dobré péči životnost 2 posunutí
 • tmavší odstíny lze více chemicky zatížit, podobně jako u vlasů evropských, aniž byste narušili strukturu vlasů
 • jednoduchá péče, doporučujeme používat výhradně bezsulfátovou kosmetiku, bez silikonů, chloridu sodného apod.
 • vlasy se mohou barvit, žehlit i natáčet - pozn. barvením, ale ztrácejí záruku
 • za kvalitu ruských vlasů (u jiných prodávány jako středoevroské) ručíme a nabízíme nejnižší ceny na trhu

Nevýhody:

 • časté záměny s Asijskými vlasy
 • proměnlivá kvalita vlasů


Středoevropské vlasy...

Středoevropské barvené vlasy jsou šetrně barveny speciální technologií, která nenarušuje jejich kvalitu. Středoevropské vlasy jsou vhodné pro různé metody prodlužování vlasů - např. keratinem (za studena či za tepla), metodou microring, microtubes, extendmagic atd. Na tyto vlasy dáváme standardně 12 měsíců záruku proti cuchání. Kvalita barvených vlasů se od nebarvených neboli panenských vlasů neliší, ale doporučujeme o ně pečovat kosmetikou na barvené vlasy, nejlépe bez sulfátovou. Může se stát, že při nošení časem mírně změní odstín. Změna je nevýrazná, maximálně dojde k zesvětlení o půl až 1 tón. Tato změna není vadou výrobku, jedná se o běžnou vlastnost barvených vlasů. Změna se nejčastěji stává u hnědých odstínů, například středně hnědá se stane světle hnědou. Barevná změna odstínu vlasů není pravidlem, dle našich zkušeností postihne 1 ze 100 copů.

Středoevropské vlasy jsou rozhodně nejkvalitnější vlasový materiál na světovém trhu. Životnost středoevropských vlasů je totiž vysoká a vlasy vydrží až 8 aplikací/posunutí. Vlasy pochází z provedených výkupů vlasů po celé ČR (v salonu ProfiBeauty), případně ze Slovenska nebo Polska. Zaručujeme vždy TOP kvalitu vlasů a garantujeme zachování vlasů v původním copu u panenských vlasů (nekombinujeme více copů dohromady). Vlasy po výkupu jsou vždy odborně zpracovány našemi vlásenkářkami, které vyčešou kratší vlasy. 

Charakteristika středoevropských vlasů:

 • vlasy nejvyšší kvality (ze všech evropských vlasů)
 • hebké, hladké a nerozpoznatelné od vašich vlasů
 • životnost cca 8 aplikací/posunutí
 • vlasy se mohou barvit, žehlit i natáčet
 • samozřejmostí je 1 rok záruka proti cuchání
 • vlasy jsou převážně lehce vlnité, nelze garantovat rovnou strukturu
 • vlasy z výkupů si vybíráme pouze zdravé a ve vysoké kvalitě, proto se vyznačují svou vyšší cenou
 • vlasy připravujeme na objednávku s vybraným typem zakončení (keratin, micro ring, micro tubes...)

Balení se skládá z: 25 pramenů


Pro možnost VELKOOBCHODNÍCH CEN se registrujte ZDE.

Zobrazené ceny na eshopu před registrací jsou maloobchodní. Pokud vlastníte IČ nebo se prokážete, že se skutečně věnujete prodlužování vlasů nebo kadeřnickým službám (odkaz na vaše webové stránky, facebook, výuční list, certifikát o absolvování kurzů z dané oblasti), bude vám převeden profil eshopu do velkoobchodního zázemí. Poté budou vaše ceny započítány s velkoobchodní slevou.

na stránku

Čistě panenské, nebarvené středoevropské vlasy, dostupné v délce od 30 cm do 70 cm a v odstínu černá jako uhel. Nejkvalitnější evropské vlasy, známé svojí dlouhou životností, vhodné k prodlužování vlasů. Balení obsahuje 25 pramenů panenských vlasů, krásně napramínkovaných pro prodloužení metodou keratin za tepla nebo ultrazvukem za studena. 

0 Review(s)
zaruka
990 Kč
Skladem

Čistě panenské, nebarvené středoevropské vlasy, dostupné v délce od 30 cm do 70 cm a v odstínu přírodně černá. Jedná se o nejkvalitnější evropské vlasy, známé svojí dlouhou životností, vhodné k prodlužování vlasů. Balení obsahuje 25 pramenů panenských vlasů, krásně napramínkovaných pro prodloužení metodou keratin za tepla nebo ultrazvukem za studena. 

1 Review(s)
zaruka
990 Kč
Skladem

Nabízíme čistě panenské, nebarvené středoevropské vlasy, dostupné v délce od 30 cm do 70 cm a v odstínu tmavě hnědá. Nejkvalitnější evropské vlasy, které jsou známé svojí dlouhou životností, vhodné k prodlužování vlasů. Balení obsahuje 25 pramenů panenských vlasů, krásně napramínkovaných pro prodloužení metodou keratin za tepla nebo ultrazvukem za studena. 

0 Review(s)
zaruka
1 190 Kč
Skladem

Panenské, nebarvené středoevropské vlasy, dostupné v odstínu středně hnědá a v délce od 30 cm do 70 cm. Nejkvalitnější evropské vlasy, známé svojí dlouhou životností, které jsou vhodné k prodlužování vlasů. Balení obsahuje 25 pramenů panenských vlasů, krásně napramínkovaných pro prodloužení metodou keratin za tepla nebo ultrazvukem za studena. 

0 Review(s)
zaruka
1 190 Kč
Skladem

Čistě panenské, nebarvené středoevropské vlasy, dostupné v délce od 30 cm do 70 cm a v odstínu světlý kaštan. Nejkvalitnější evropské vlasy, známé svojí dlouhou životností, vhodné k prodlužování vlasů. Balení obsahuje 25 pramenů panenských vlasů, krásně napramínkovaných pro prodloužení metodou keratin za tepla nebo ultrazvukem za studena. 

0 Review(s)
zaruka
1 190 Kč
Skladem

Čistě panenské, nebarvené středoevropské vlasy, dostupné v odstínu světle hnědá a v délce od 30 cm do 70 cm. Nejkvalitnější evropské vlasy, známé svojí dlouhou životností, vhodné k prodlužování vlasů. Balení obsahuje 25 pramenů panenských vlasů, krásně napramínkovaných pro prodloužení metodou keratin za tepla nebo ultrazvukem za studena. 

0 Review(s)
zaruka
1 190 Kč
Skladem

Čistě panenské, nebarvené středoevropské vlasy, dostupné v odstínu přírodně popelavá a v délce od 30 cm do 70 cm. Nejkvalitnější evropské vlasy, známé svojí dlouhou životností, vhodné k prodlužování vlasů. Balení obsahuje 25 pramenů panenských vlasů, krásně napramínkovaných pro prodloužení metodou keratin za tepla nebo ultrazvukem za studena. 

0 Review(s)
zaruka
2 290 Kč
Skladem

Panenské, nebarvené středoevropské vlasy, dostupné v délce od 30 cm do 70 cm a v odstínu extra béžová. Nejkvalitnější evropské vlasy, známé svojí dlouhou životností, vhodné k prodlužování vlasů. Balení obsahuje 25 pramenů panenských vlasů, krásně napramínkovaných pro prodloužení metodou keratin za tepla nebo ultrazvukem za studena. 

0 Review(s)
zaruka
2 290 Kč
Skladem

Panenské, nebarvené středoevropské vlasy, které jsou dostupné v délce od 30 cm do 70 cm a v odstínu přírodní zrz. Nejkvalitnější evropské vlasy, známé především svojí dlouhou životností, vhodné k prodlužování vlasů. Balení obsahuje 25 pramenů panenských vlasů, krásně napramínkovaných pro prodloužení metodou keratin za tepla nebo ultrazvukem za studena. 

0 Review(s)
zaruka
1 190 Kč
Skladem

Tyto barvené středoevropské vlasy jsou k dostání v odstínu středně hnědá a v délce 30 - 65 cm. Vlasy jsou barveny speciální technologií, která je nijak neničí. Nejkvalitnější evropské vlasy, známé svojí dlouhou životností, vhodné k prodlužování vlasů. Balení obsahuje 25 pramenů vlasů, krásně napramínkovaných pro prodloužení metodou keratin za tepla nebo...

0 Review(s)
zaruka
990 Kč
Skladem

Tyto barvené středoevropské vlasy nabízíme v odstínu světle hnědá a v délce 20 - 65 cm. Jsou barveny speciální technologií, která vlasy nijak neničí. Nejkvalitnější evropské vlasy, známé svojí dlouhou životností, vhodné k prodlužování vlasů. Balení obsahuje 25 pramenů vlasů, krásně napramínkovaných pro prodloužení metodou keratin za tepla nebo ultrazvukem...

1 Review(s)
zaruka
890 Kč
Skladem

Barvené středoevropské vlasy jsou k dostání v odstínu světle béžová a v délce 45 - 55 cm. Vlasy jsou barveny speciální technologií, která je nijak neničí. Nejkvalitnější evropské vlasy, známé svojí dlouhou životností, vhodné k prodlužování vlasů. Balení obsahuje 25 pramenů vlasů, krásně napramínkovaných pro prodloužení metodou keratin za tepla nebo...

0 Review(s)
zaruka
2 190 Kč
Skladem
Zobrazují se 1 – 12 z 38 položek