Středoevropské vlasy Počet produktů: 38

Středoevropské vlasy

Středoevropské vlasy

Středoevropské vlasy jsou skvostem mezi vlasy k prodloužení. Jedná se o nejluxusnější materiál k prodloužení vlasů z hlediska životnosti a kvality. Investice do středoevropských vlasů se vyplatí především těm z Vás, které toužíte po dlouhodobém prodloužení vlasů. 

Charakteristika středoevropských vlasů:

 • dokonalá jemnost
 • hladká struktura a růz...

Středoevropské vlasy jsou skvostem mezi vlasy k prodloužení. Jedná se o nejluxusnější materiál k prodloužení vlasů z hlediska životnosti a kvality. Investice do středoevropských vlasů se vyplatí především těm z Vás, které toužíte po dlouhodobém prodloužení vlasů. 

Charakteristika středoevropských vlasů:

 • dokonalá jemnost
 • hladká struktura a různorodost vlnitostí, najdeme pro Vás vlasy dokonale rovné, vlnité nebo hojně kudrnaté
 • vlasy jsou k dostání v panenském stavu, neboli v přirozené barvě bez jakýchkoliv chemických zásahů, nebo naopak barvené, jejichž životnost je téměř nekonečná
 • chovají se naprosto stejně jako zdravé vlasy vyživované od kořínků
 • nikdo nepozná, že jsou prodloužené, pokud jsou aplikovány řádně vyškolenou kadeřnicí
 • jejich cena je nejvyšší, protože jsou velmi vzácným vlasovým materiálem
 • panenské evropské vlasy nabízíme v tmavých i světlých odstínech. Tmavé jsou běžně k dostání, ale světlé jsou velmi vzácné, proto je mezi tmavými a světlými (dětskými) patrný cenový rozdíl.
 • pochází výhradně z výkupů provedených v České republice, případně v Polsku nebo na Slovensku
 • středoevropské vlasy nedělíme do dalších kategorií, zachováváme jednu a pouze odlišujeme ceny podle jednotlivých odstínů
 • jsou vždy v nejvyšší kvalitě a veškeré vlasy kratší než 10 cm jsou vyčesávány (neplatí u vlasů dlouhých 10 - 20 cm).
 • jsou hebké, jemné, pevné, nepoškozené, se zacelenými konečky, zcela zdravé a především krásné
 • lze je připravit na všechny metody prodloužení a na jakákoliv zakončení (keratin, micro ring, nano ring). Ze středoevropských vlasů máme zhotoveny i vlasové pásky NanoTape®.
 • vlivem extra jemné struktury jsou méně poddajné. Obecně se vlasy ve vlhku rády narovnávají (ale nelze tak specifikovat všechny vlasy - co cop, to originál). Zároveň jsou náchylnější ke spálení či narušení struktury nevhodnou péčí. Z tohoto důvodu je nedoporučujeme ženám, které rády nosí jeden den vlasy rovné a druhý den natočené pomocí kulmy. Pokud ráda radikálně měníte odstín vlasů, nedoporučujeme barvení / bělení v domácích podmínkách.
 • středoevropské vlasy nejsou ideální pro zákaznice s hrubší strukturou vlasů, kterým doporučujeme východoevropské vlasy
 • každý cop je originál - nemícháme vlasy od více dárců dohromady


ProfiBeauty garantuje původ vlasů a taktéž fakt, že každý set je zachován v původních copech - to znamená, že žádný set není namíchán z vlasů od více dárců. Jeden výkup = jeden cop! Jen tak zůstává zachována nejvyšší kvalita. Vlasy si můžete osobně vybrat i v našem obchodě na Vinohradech - Korunní 20, Praha, kde probíhá prodej středoevropských vlasů, ale také východoevropských vlasů, vlasových pásek, clip in a dalších.

Další specifika:

Vhodné pro metody: prodlužování vlasů keratinem, micro ring, nano ring, micro tubes

Dále nabízíme zpracované jako: vlasové pásky NanoTape®, clip in, tupé, paruka, tresy 

Délka vlasů: od 10 cm do 120 cm 

Struktura vlasů: velmi jemné, hladké, zcela přírodní vlasy

Odstíny: panenské tmavé i světlé, barvené vlasy dle palety odstínů 

Cena 1 pramene: 22 Kč – 200 Kč (90 cm) 

Lesk vlasů: přirozený lesk až mat, identická shoda s Vašimi vlasy 

Životnost panenských vlasů: 8 - 12 aplikací / posunutí

Životnost barvených / bělených vlasů: 8 aplikací / posunutí

Chcete-li nabízet středoevropské vlasy ve Vašem salonu, můžete se zaregistrovat ZDE a následně Vám budou k dispozici VELKOOBCHODNÍ CENY, kdy produkty mají opravdu zajímavé slevy. Tyto výhody jsou určeny pouze pro profesionály v oboru prodlužování vlasů. K registraci je nutné Vaše IČ (případně certifikát kurzu, výuční list apod.) pro ověření Vaší činnosti.

ZOBRAZIT POPIS ↴

Podkategorie

Středoevropské vlasy...

Středoevropské panenské vlasy patří mezi nejkvalitnější vlasový materiál na světovém trhu. Jedná se o vlasový klenot, neboť tyto vlasy pochází od lidí, kteří si nikdy nebarvili vlasy, a tak vynikají svou zdravou a pevnou strukturou. To je samozřejmě také ohodnoceno vyšší cenou. Pokud hledáte vlasy téměř stejně kvalitní, ale levnější, případně v barevném odstínu naprosto shodném jako jsou ty Vaše, nabízíme i středoevropské vlasy barvené. Životnost středoevropských vlasů je velmi vysoká, při správné péči až 5 let. Vlasy pochází z provedených výkupů vlasů po celé ČR, případně ze Slovenska a Polska. K prodeji máme hned dva druhy evropských vlasů - středoevropské, ale také východoevropské vlasy (neboli ruské vlasy). Mezi těmito vlasy je rozdíl ve struktuře, ruské vlasy jsou o něco hrubší nežli ty středoevropské vlasy a jejich cena je proto o něco nižší. Garantuje Vám vždy TOP kvalitu vlasů. Vlasy jsou vždy našimi vlásenkářkami zpracovány v Praze na zakázku. Kratší vlasy jsou vyčesávány z copů, tudíž zaručujeme krásnou, přirozenou hustotu jak u kořínků, tak u konečků. Prodej středoevropských vlasů, ale i jiných typů vlasů, probíhá i v naší prodejně v centru Prahy na Vinohradech - Korunní 20.

Charakteristika středoevropských panenských vlasů:

 • jemné, hladké a zdravé - téměř nerozeznatelené od Vašich živých vlasů
 • výběr z několika typů - rovné, lehce vlnité, velice vzácně kudrnaté
 • dlouhá životnost 8 -12 aplikací / posunutí
 • vhodné k různým metodám prodlužování vlasů - např. keratinem, metodou extendmgic, micro ring, nano ring, micro tubes apod.
 • připrávíme je pro Vás se zakončením dle Vašeho výběru (keratin, micro ring, micro tubes apod.)
 • lze je dále barvit, žehlit i natáčet
 • nenáročná péče
 • doporučujeme používat výhradně kosmetiku bez sulfátů, silikonů a chloridu sodného
 • samozřejmostí je záruka proti cuchání
 • vlasy jsou dodávány v původních copech, nejedná se o mix vlasů z různých copů
 • vlasy z výkupů jsou velice omezenou surovinou a proto je cena vyšší oproti ostatním. Z počátku je lze při menších zkušenostech snadno zaměnit dle podobného názvosloví za levnější variantu, tzv. evropský typ asijských vlasů, které však mají výrazně kratší životnost. V případě takové záměny potom hrozí ztráta nemalé sumy peněz.

Balení se skládá z: 10g vlasů


Pro možnost VELKOOBCHODNÍCH podmínek  a výhodnějších cen se registrujte ZDE.

Zobrazené ceny na eshopu před registrací jsou maloobchodní. Pokud vlastníte IČ nebo se prokážete, že se profesionálně věnujete prodlužování vlasů (webové stránky, facebook, výuční list, certifikát o absolvování kurzů z oblasti prodlužování), budete převedeni do velkoobchodního zázemí, kdy se Vám ceny budou zobrazovat s velkoobchodní slevou. Velkoobchodní ceník žádejte na emailu sales@profibeauty.cz

Středoevropské vlasy...

Středoevropské barvené vlasy jsou šetrně barveny speciální technologií, která nenarušuje jejich kvalitu. Středoevropské vlasy jsou vhodné pro různé metody prodlužování vlasů - např. keratinem (za studena či za tepla), metodou microring, microtubes, extendmagic atd. Na tyto vlasy dáváme standardně 12 měsíců záruku proti cuchání. Kvalita barvených vlasů se od nebarvených neboli panenských vlasů neliší, ale doporučujeme o ně pečovat kosmetikou na barvené vlasy, nejlépe bez sulfátovou. Může se stát, že při nošení časem mírně změní odstín. Změna je nevýrazná, maximálně dojde k zesvětlení o půl až 1 tón. Tato změna není vadou výrobku, jedná se o běžnou vlastnost barvených vlasů. Změna se nejčastěji stává u hnědých odstínů, například středně hnědá se stane světle hnědou. Barevná změna odstínu vlasů není pravidlem, dle našich zkušeností postihne 1 ze 100 copů.

Středoevropské vlasy jsou rozhodně nejkvalitnější vlasový materiál na světovém trhu. Životnost středoevropských vlasů je totiž vysoká a vlasy vydrží až 8 aplikací/posunutí. Vlasy pochází z provedených výkupů vlasů po celé ČR (v salonu ProfiBeauty), případně ze Slovenska nebo Polska. Zaručujeme vždy TOP kvalitu vlasů a garantujeme zachování vlasů v původním copu (nekombinujeme více copů dohromady). Vlasy po výkupu jsou vždy odborně zpracovány našemi vlásenkářkami, které vyčešou kratší vlasy. 

Charakteristika středoevropských vlasů:

 • vlasy nejvyšší kvality (ze všech evropských vlasů)
 • hebké, hladké a nerozpoznatelné od vašich vlasů
 • životnost cca 8 aplikací/posunutí
 • vlasy se mohou barvit, žehlit i natáčet
 • samozřejmostí je 1 rok záruka proti cuchání
 • vlasy jsou převážně lehce vlnité, nelze garantovat rovnou strukturu
 • vlasy z výkupů si vybíráme pouze zdravé a ve vysoké kvalitě, proto se vyznačují svou vyšší cenou
 • vlasy připravujeme na objednávku s vybraným typem zakončení (keratin, micro ring, micro tubes...)

Balení se skládá z: 25 pramenů


Pro možnost VELKOOBCHODNÍCH CEN se registrujte ZDE.

Zobrazené ceny na eshopu před registrací jsou maloobchodní. Pokud vlastníte IČ nebo se prokážete, že se skutečně věnujete prodlužování vlasů nebo kadeřnickým službám (odkaz na vaše webové stránky, facebook, výuční list, certifikát o absolvování kurzů z dané oblasti), bude vám převeden profil eshopu do velkoobchodního zázemí. Poté budou vaše ceny započítány s velkoobchodní slevou.

na stránku

Krásnými středoevropskými vlasy v odstínu přírodně černá si můžete své vlasy prodloužit nebo zhustit. Tyto vlasy v panenském stavu, tedy dále chemicky nebarvené, zastupují jedničku kvality na trhu. Garance přirozeného vzhledu. Vlasy připravíme na metody Keratin, Micro Ring, Nano Ring a Micro Tubes. K dispozici délka od 20 cm do 85 cm. V balení je 10 gramů.

1 Review(s)
zaruka
447 Kč 639 Kč
Snížená cena!
Skladem

K prodloužení vlasů jsou nabízeny středoevropské vlasy, panenské, dále nebarvené, v tmavě hnědém odstínu. V naší nabídce vyberte délku a zakončení. K dispozici je délka od 10 cm do 85 cm. Vlasy lze připravit se zakončením na metody Keratin, Nano Ring, Micro Ring a Micro Tubes. V nabídce je balení zahrnující 10 gramů.

0 Review(s)
zaruka
734 Kč 1 049 Kč
Snížená cena!
Skladem

Odstín středně hnědá je velice oblíbený k prodlužování vlasů. Jde o panenský stav středoevropských vlasů. Délka od 10 cm do 75 cm. Záruka kvality a originality. Prameny připravíme na metody Keratin, Micro Ring, Nano Ring a Micro Tubes. Balení obsahuje 10 gramů panenských vlasů, stejně hustých od konečku po zakončení.

0 Review(s)
zaruka
734 Kč 1 049 Kč
Snížená cena!
Skladem

Odstín světlý kaštan, v čistě nebarveném, panenském stavu je k dispozici v podobě středoevropských vlasů, v délce od 10 – 70 cm. Pro prodloužení vlasů metody Keratin, Micro Ring, Nano Ring nebo Micro Tubes. Balení zahrnuje 10 gramů luxusních evropských vlasů zarovnaných do délky. 

0 Review(s)
zaruka
734 Kč 1 049 Kč
Snížená cena!
Skladem

Odstín světle hnědá středoevropských vlasů v panenském, to znamená nebarveném stavu, jsou perfektní volbou pro zhuštění nebo prodloužení vlasů. K dispozici délka od 10 cm do 85 cm. Jedná se o nejkvalitnější vlasy na trhu. Používané na metody Keratin, Micro Ring, Nano Ring a Micro Tubes. V balení je 10 gramů luxusních panenských nebarvených vlasů. 

0 Review(s)
zaruka
734 Kč 1 049 Kč
Snížená cena!
Skladem

Pro krásně přirozené prodloužení vlasů se používají středoevropské vlasy, nejkvalitnější vlasy na trhu. Nabízený odstín je přírodně popelavá. Délka vlasů je 40 - 75 cm. Keratin, Micro Ring, Nano Ring a Micro Tubes - na tyto metody vám můžeme prameny připravit. Jeden kus obsahuje 10 gramů luxusních vlasů. 

0 Review(s)
zaruka
979 Kč 1 399 Kč
Snížená cena!
Skladem

Odstín světle béžová je u nás nabízen v panenském stavu, tedy jsou dále chemicky nebarveny. Evropské vlasy, které jsou určeny k prodloužení se prodlužují metodami Keratin, Micro Ring, Nano Ring a Micro Tubes. V jednom kusu balení naleznete 10 gramů těch nejkvalitnějších vlasů.

0 Review(s)
zaruka
979 Kč 1 399 Kč
Snížená cena!
Skladem

Vítězem kvality na trhu jsou středoevropské vlasy. V nabídce panenská podoba odstínu extra béžová. K dispozici délka  40 - 50 cm. Připravíme vám vlasy na metody prodlužování jako jsou Keratin, Micro Ring, Nano Ring a Micro Tubes. Balení obsahuje 10 gramů krásných hedvábných vlasů.

0 Review(s)
zaruka
979 Kč 1 399 Kč
Snížená cena!
Skladem

Krásnými středoevropskými vlasy v odstínu přírodní zrz si můžete své vlasy prodloužit nebo zhustit. Tyto vlasy v panenském stavu, tedy dále chemicky nebarvené, zastupují jedničku kvality na trhu. Garance přirozeného vzhledu. Vlasy připravíme na metody Keratin, Micro Ring, Nano Ring a Micro Tubes. K dispozici délka od 20 cm do 85 cm. V balení je 10 gramů.

0 Review(s)
zaruka
734 Kč 1 049 Kč
Snížená cena!
Skladem

Středoevropské vlasy jsou nejlepší vlasy na trhu díky své vysoké kvalitě a dlouhé životnosti. K dostání je máme v odstínu tmavá blond, v délkách od 10 cm do 80 cm. Jsou tak vhodné jak k prodlužování vlasů, tak k zahušťování vlasů. Tyto vlasy jsou panenské, tedy bez chemického barvení. Jsou vhodné k prodlužování metodou keratin, micro ring, nano ring nebo...

0 Review(s)
zaruka
734 Kč 1 049 Kč
Snížená cena!
Skladem

Světlejší barva je k dispozici v odstínu přírodní blond. Středoevropské vlasy jsou použity při prodlužování vlasů, prováděné metodami Keratin, Micro Ring, Nano Ring a Micro Tubes Jednoznačná garance kvality! Odstín je v panenském stavu. V nabídce lze naleznout různé délky, a to od 10 – 65 cm. Jedno balení obsahuje 10 gramů, doporučujeme zakoupit celý cop. 

0 Review(s)
zaruka
734 Kč 1 049 Kč
Snížená cena!
Skladem

Středeovropské vlasy jsou oblíbeny v odstínu středně hnědá, který je velice šetrně barvený speciální technologií. Tyto evropské vlasy jsou vhodné k prodlužování vlasů metodou Keratin, Micro Ring, Nano Ring a Micro Tubes. Balení zahrnuje 25 pramenů.

0 Review(s)
zaruka
1 299 Kč
Skladem
Zobrazují se 1 – 12 z 38 položek