• -356,00 Kč

Syntetický culík - Beach vlny - kaštanově mahagonová - 32

534,00 Kč 890,00 Kč Sleva %percentage%

Syntetický vlasový Beach wave culík Vaše vlasy přirozeně prodlouží, dodá jim objem a vzhled ležérních plážových vln. Výhodou je jeho snadná aplikace pomocí háčků, které stačí přichytit k Vašemu culíku a pak jej jen obtočit kolem, takže se culík bez viditelného přechodu dá připnout i na kratší vlasy a opticky je tak prodlouží. 

Tento vlasový doplněk nabízíme v odstínu kaštanově mahagonová.

Syntetický culík - Beach vlny - kaštanově mahagonová - 32

534,00 Kč 890,00 Kč Sleva %percentage%
Množství :

Pozor! Jen 1 zbývá skladem.

Pokud jste povahou volnomyšlenkářka i přizpůsobujete tomu i svůj ležérní účes, pak je syntetický beach wave culík tím pravým doplňkem pro Vás. Skvěle se hodí na každodenní nošení, večírek nebo společenskou akci. Dodá vlasům vzhled jako byste právě vyrazila z pláže, vlasy jsou opticky prodloužené bez viditelného přechodu, culík lze připnout i na kratší vlasy, aplikace je velice snadná, takže se už nebudete muset zdržovat dlouhým stylingem svých plážových vln. 

Vlákno není lesklé, naopak je vyrobeno technologií - Hot Ice technology, kdy k tavení syntetického vlákna dochází za extrémních teplot, ale okamžitě je ponořeno do vody s téměř 0 stupňů Celsia - na bodu mrazu a tím dochází k zmatnění vlákna. Díky tomu vypadají tyto culíky velice přirozeně.

Návod k péči o syntetické vlasy

chat Komentáře (0)