Clip In REMY HOLLYWOOD, 260 g, 50 - 55 cm, melír - 18/613

6 499,00 Kč

K okamžitému, rychlému a hlavně snadnému prodloužení vlasů jsou skvělé CLIP IN vlasy kvality REMY, které pro vás máme v odstínu extra platina 24, složené ze 7 kusů o hmotnosti 260 g a délky 50 cm.

Clip In REMY HOLLYWOOD, 260 g, 50 - 55 cm, melír - 18/613

6 499,00 Kč
Množství :

Pozor! Jen 2 zbývá skladem.

Prodlužování vlasů NIKDY NEBYLO SNAŽŠÍ -   CLIP IN vlasy, jsou jednoduše řečeno vlasy na sponkách, to znamená, že je snadno připevníte k vlastním vlasům. Do 5 minut je z Vás dlouhovláska s hustými vlasy. Clip in vlasy jsou tím nejrychlejším a nejsnadnějším způsobem jak si vlasy prodloužit.  Sponky mají protiskluzovou vložku, silikonová páska, která clip in vlasy zabezpečí před sklouznutím. VŠECHNY VLASY NA ProfiBeauty jsou REMY - seřazeny dle růstu vlasů. Nikdy se necuchají, jsou krásné, jemné a přizpůsobivé jakémukoli účesu.

Veškeré vlasové produkty jsou vlastní výroby. Proces od výběru těch pravých vlasů pro clip in až po šití a finální úpravu jsou pod přísným dohledem našich vlásenkářů.

Snažíme se vyrábět odstíny v jedné paletě, při čemž Vám usnadňujeme výběr všech produktů, od clip in, culíků ponytail  až po vlasové pásky ProfiBeauty. Všechny odstíny jsme sjednotili do jedné palety, takže až se budete rozhodovat o přechodu z clip in vlasů do vlasových pásek, budete přesně vědět, který odstín je ten Váš. MILUJEME PŘIROZENOST - a přírodní odstíny. Nenajdete u nás crazy - jsme zastánci toho, že by rozdíl mezi našimi a prodlouženými vlasy neměl být rozeznatelný a začíná to právě u odstínu. Odstíny vlasů jsou naprosto přirozené a pokud si přejete něco nestandardního, napište nám a rádi pomůžeme s výběrem a řešením pro Vás.

Set obsahuje:

- 260 g vlasů o délce 50 cm, složených ze 7 ks vlasových pásů:

2 pásy - 25 cm

2 pásy - 15,5 cm

1 pás - 15 cm

1 pás - 10,5 cm

1 pás - 10 cm

Doporučujeme článek o správné péči o clip in vlasy.

Také by se Vám mohlo líbit

Zůstaňte v čele módních trendů s naším novým výběrem.
chat Komentáře (0)