Clip In REMY CLASSIC, 120g, světlejší přírodně černá - 1C

4 390,00 Kč

CLIP In vlasy z nejlepších výběrových REMY vlasů v odstínu světlejší přírodně černá -  1C. Dlouhovláska se z Vás stane do 5 min z pohodlí domova :)

Clip In REMY CLASSIC, 120g, světlejší přírodně černá - 1C

4 390,00 Kč
Množství :

Pozor! Jen 3 zbývá skladem.

Prodlužování vlasů NIKDY NEBYLO SNAŽŠÍ -   CLIP IN vlasy, jsou jednoduše řečeno vlasy na sponkách, to znamená, že je snadno připevníte k vlastním vlasům. Do 5 minut je z Vás dlouhovláska s hustými vlasy. Clip in vlasy jsou tím nejrychlejším a nejsnadnějším způsobem jak si vlasy prodloužit.  Sponky mají protiskluzovou vložku, silikonová páska, která clip in vlasy zabezpečí před sklouznutím. VŠECHNY VLASY NA ProfiBeauty jsou REMY - seřazeny dle růstu vlasů. Nikdy se necuchají, jsou krásné, jemné a přizpůsobivé jakémukoli účesu.

Veškeré vlasové produkty jsou vlastní výroby. Proces od výběru těch pravých vlasů pro clip in až po šití a finální úpravu jsou pod přísným dohledem našich vlásenkářů.

Snažíme se vyrábět odstíny v jedné paletě, při čemž Vám usnadňujeme výběr všech produktů, od clip in, culíků ponytail  až po vlasové pásky ProfiBeauty. Všechny odstíny jsme sjednotili do jedné palety, takže až se budete rozhodnovat o přechodu z clip in vlasů do vlasových pásek, budete přesně vědět, který odstín je ten Váš. MILUJEME PŘIROZENOST - a přírodní odstíny. Nenajdete u nás crazy - jsme zastánci toho, že by rozdíl mezi našimi a prodlouženými vlasy neměl být rozeznatelný a začíná to právě u odstínu. Odstíny vlasů jsou naprosto přirozené a pokud si přejete něco nestandardního, napište nám a rádi pomůžeme s výběrem a řešením pro Vás.

Gramáž setu Classic je upravená tak aby vyhovovala všem. Ovšem záleží na Vašich vlasech, pro každého je jiná gramáž clip in setu. Tuto doporučujeme na prodloužení i na zahuštění. Pokud jste klient, který má velmi husté anebo krátké vlasy, doporučujeme sáhnout po setu 260 gr CLIP IN HOLLYWOOD 

Set obsahuje:

- 120 g vlasů o délce 50 cm, složených z 10 ks vlasových pásů:

  • 2 pásy - 21 cm
  • 2 pásy - 16 cm
  • 2 pásy - 10 cm
  • 4 pásy - 5 cm

Doporučujeme článek o správné péči o clip in vlasy

Také by se Vám mohlo líbit

Zůstaňte v čele módních trendů s naším novým výběrem.
chat Komentáře (0)