Syntetické 3D copánky - tmavě hnědá - 2

890,00 Kč

Syntetické vlasové 3D copánky v odstínu tmavě hnědá jsou zábavným vlasovým doplňkem, který Vaše vlasy promění v záplavu ležérních 3D objemných copánků. Aplikace je navíc velice snadná, copánky přichytíte pomocí háčku – vlastní vlasy zaháčkujete do copánku a nakonec upevníte malou gumičkou.  

Syntetické 3D copánky - tmavě hnědá - 2

890,00 Kč
Množství :

Pozor! Jen 1 zbývá skladem.

Pokud vás láká vyzkoušet nový neotřelý look, tak jsou tyto syntetické vlasové 3D copánky tím pravým doplňkem pro Vás. Copánky Vaše vlasy přirozeně prodlouží bez viditelných přechodů a vytvoří tak maximálně bohatý objem výrazně spletených pramenů. Z copánků tak můžete snadno vytvořit objemný drdol, klasický cop či culík, účes hodící se pro téměř každou příležitost ať už na každodenní nošení, večírek s přáteli, nebo letní hudební festival. 

Copánky jsou vyrobeny technologií - Hot Ice technology, kdy k tavení syntetického vlákna dochází za extrémních teplot, ale okamžitě je ponořeno do vody s téměř 0 stupňů Celsia - na bodu mrazu a tím dochází k zmatnění vlákna. Díky tomu jsou copánky matné a působí přirozeně.

Návod k péči o syntetické vlasy

chat Komentáře (0)