• -396,00 Kč

Syntetický rybí cop - ombre 8/18

594,00 Kč 990,00 Kč Sleva %percentage%

Syntetický rybí cop Vám přináší možnost vytvořit elegantní a originální účes. 

Vaše vlasy přirozeně prodlouží a dá se nosit v obou variantách, buď elegantně zapletený, nebo jako dlouhý volný culík. Jeho nespornou výhodou je snadná a rychlá aplikace pomocí fixační sponky a stahovací gumičky. Tento všestranný vlasový doplněk nabízíme v délce 55-60 cm, odstín ombre světle hnědá a písková 8/18. 

Syntetický rybí cop - ombre 8/18

594,00 Kč 990,00 Kč Sleva %percentage%
Množství :

Pozor! Jen 1 zbývá skladem.

Pokud jste, jako mnoho dalších propadla trendu dlouhých, elegantně zapletených lesklých vlasů. Pak je syntetický rybí cop přímo pro Vás. Tento nadčasový vlasový doplněk, velice snadno a rychle vytvoří účes hodící se téměř pro každou příležitost, ať už na každodenní nošení, ples, svatbu či jinou společenskou událost.

Aplikaci metodou clip in zvládnete snadno a rychle, stačí cop sponkou přichytit k vlastním vlasům staženým v drdolu a poté jej stáhnou gumičkou okolo. Syntetický rybí cop lze také rozplést a vytvořit tak dlouhý a objemný culík. 

Vlákno není lesklé, naopak je vyrobeno technologií - Hot Ice technology, kdy k tavení syntetického vlákna dochází za extrémních teplot, ale okamžitě je ponořeno do vody s téměř 0 stupňů Celsia - na bodu mrazu a tím dochází k zmatnění vlákna. Díky tomu vypadají tyto culíky velice přirozeně.

Návod k péči o syntetické vlasy

chat Komentáře (0)