• -396,00 Kč

Cop kanekalon - ombre Lila

594,00 Kč 990,00 Kč Sleva %percentage%

100% kanekalon je určený k zaplétání nejrůznějších druhů copánků, jako např. rasta copánků či boxerských copánků, ale také dredů, culíků a jiných účesů. Je vyrobený z vysoce kvalitního vysokoteplotního syntetického vlákna a k dostání je v odstínu ombre Lila.

Cop kanekalon - ombre Lila

594,00 Kč 990,00 Kč Sleva %percentage%
Množství :

Pozor! Jen 6 zbývá skladem.

Kanekalon je určený k zaplétání nejrůznějších druhů copánků, jako jsou rasta copánky či boxerské copánky, ale také dredů, culíků a jiných účesů. Je vyrobený z vysoce kvalitního vysokoteplotního syntetického vlákna. Jedinečnou vlastností 100% kanekalonu je možnost zatavení horkou vodou, díky níž se materiál zároveň zjemní a přizpůsobí požadovanému tvaru. Kanekalon se směrem ke konečkům ztenčuje, díky čemuž bude váš účes vypadat přirozeněji (tato metoda se nazývá "Pre-stretched", neboli "předem natažené konečky"). 

Vlákno je mírně krepaté, proto neklouže při pletení a dodává copánkům požadovaný objem. Může se ale také vyžehlit žehličkou na vlasy na nízkou teplotu do struktury rovného vlákna nebo narovnat horkým vzduchem pomocí fénu a kartáče (je potřeba dát si pozor na spálení, doporučujeme nejprve vyzkoušet na malém kousku). Po takové úpravě nelze kanekalon okem téměř odlišit od pravých vlasů. 

Návod k péči o syntetické vlasy

Délka: 65-70 cm (po přeložení)

Gramáž: 107 g

chat Komentáře (0)