That´so denní krém proti stárnutí Innovation Nature Anti Aging Day

1 490,00 Kč

Dopřejte své pleti výživu a hydrataci pomocí denního krému, který viditelně snižuje výskyt vrásek už během dvou týdnů.

That´so denní krém proti stárnutí Innovation Nature Anti Aging Day

1 490,00 Kč
Množství :

Pozor! Jen 5 zbývá skladem.

Skvělý pomocník v boji proti stárnutí!

  • Účinný v boji proti vráskám pomocí liftingového efektu
  • Vyživuje a hydratuje pokožku
  • Obsahuje přírodní antioxidanty
  • Přírodní složení a recyklovatelný obal

INNOVATION NATURE-ANTI AGING-DAY Je hydratační a výživný krém na obličej, obohacený o přírodní antioxidanty a vitamín E, speciálně vyvinutý pro zralejší pleť. Zpomaluje proces stárnutí pokožky a viditelně snižuje výskyt vrásek během dvou týdnů díky inovativní technologii Cosmetic Drone Technology® Anti-Age Plumping od společnosti Infinitec. Krém má jemnou a lehkou strukturu, díky níž se dobře vstřebává. Nová řada INNOVATION NATURE kombinuje technologické inovace s láskou a úctou k přírodě. Neobsahuje tedy látky GMO a má přírodní složení, které nezatěžuje organismus. Díky recyklovatelným obalům je vhodný pro ty, kterým záleží na jejich dopadu na životní prostředí, ale nechtějí komprosis v kvalitě jejich výrobků.

Účinné látky:

PLUMPING ANTI-AGING DRONE

Tato nová technologie bojuje proti vráskám a přináší omlazující účinek. Zde speciální peptidy zasahují cíleně do systému lfibroblastů, čímž upřednostňují syntézu kolagenu a elastinu. Výsledkem je hladší, tónovanější a plnější pokožka.

OKTAPEPTIDOVÝ LIFTING

Protivráskový peptid nejnovější generace působí s mechanismem účinku podobným botulotoxinu. Tento peptid redukuje expresní linie na obličeji uvolněním obličejových svalů, zejména kolem čela a očí.

OŘECHOVÝ OLEJ

Panenský olej lisovaný za studena extrahovaný ze semen rostliny Cynara cardunculus (bodlák). Tento olej je obzvláště bohatý na fytosteroly a díky ochrannému účinku těchto látek proti UVA záření je ideální pro formulace proti stárnutí. Obsahuje také antioxidant vitamin E. Je dobrým zdrojem polynenasycených mastných kyselin, z nichž nejhojnější je kyselina linolová, která v synergii s fytosteroly hraje klíčovou roli ve funkci kožní bariéry.

Složení:

AQUA (VODA), ETHYLHEXYL PALMITÁT, CETEARYL ALKOHOL, GLYCERIN, BUTYROSPERMUM PARKII (BEAUTY) MÁSLO, CETYL ALKOHOL, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SLADKÝ MĚSÍC) OLEJ, KAPRYLOVÝ KYSELINA (SLUNEČNÍK) SEMENOVÝ OLEJ, XANTHANOVÁ GUMA, CITRUS MEDICA VULGARIS VÝŽIVA Z OVOCE, PAEONIA SUFFRUTICOSA ROOT EXTRACT, GLUCOSE, FENOXYETHANOL, TOCOFEROL, BETA-SITOSTEROL, PETETITALPETID, PAPETITAL-PAPÁT , KYSELINA CITROVÁ, KAPRYLYL GLYKOL, SQUALEN *, ETHYLHEXYLGLYCERIN, HYDROXY SODNÝ-MetylglyLIN, KYSELINA KYSELINA TETRASODNÁ, KYSELINA LAKTOVÁ / KYSELINA GLYKOLIKA, POLYKOLYLYL

* rostlinný původ

Všechny produkty That´so inovativní přírody obsahují termální vodu s remineralizačním a regeneračním účinkem.

Cosmetic Drone Technology®

The plumping anti-aging drone bojuje se známkami stárnutí pomocí liftingového efektu. Díky použití speciálních peptidů dron zasahuje do systému fibroblastů, což podporuje syntézu kolagenu a elastinu. Výsledkem je hladší, tonizovaná a napnutá pokožka již od prvních aplikací krému.

chat Komentáře (0)