• THAT´SO BEAUTY ELIXIR - HYDRA CARESS
  • THAT´SO BEAUTY ELIXIR - HYDRA CARESS

That´so pleťové hydratační sérum Beauty Elixir Hydra Caress

990,00 Kč

Sérum na obličej a dekolt s hydratačním účinkem. Jeho lehká a svěží textura na pokožce rychle zasychá. Na základě mořské vody, zvláště bohaté na minerální soli, obohacené o kyselinu hyaluronovou, hydratuje pokožku až 8 hodin, čímž poskytuje příjemný pocit svěžesti. Den co den se tvář zdá zdravá a intenzivně hydratovaná

That´so pleťové hydratační sérum Beauty Elixir Hydra Caress

990,00 Kč
Množství :

Pozor! Jen 16 zbývá skladem.


THAT'SO SO BEAUTY ELIXIR-HYDRA CARESS  Je sérum na pleť s hydratačním účinkem. Jeho lehká a svěží textura rychle schne při kontaktu s pokožkou. Na základě mořské vody, zvláště bohaté na minerální soli, obohacené o kyselinu hyaluronovou, hydratuje pokožku až 8 hodin, čímž poskytuje příjemný pocit svěžesti. Den co den se tvář zdá zdravá a intenzivně hydratovaná. 

Náš tip!

Smíchejte si sérum s dalším z řady THAT'SO BEAUTY ELIXIR, například  that so beauty elixir-eternal beauty do magic blender-by travalo a vytvořte si tak svůj jedinečný produkt, který bude vyhovovat speciálně potřebám vaší pleti a budete ho mít stále u sebe.
 
 

ÚČINNÉ LÁTKY:

MOŘSKÁ VODA

Přirozeně bohatá na minerály a stopové prvky, je pro pokožku zdrojem hydratace a vitality. Studie in vitro také prokázaly svou aktivitu při posilování kožní bariéry snížením TEWL (Trans Epidermal Water Loss) a posílením její přirozené funkčnosti.


KYSELINA HYALURONOVÁ

Přirozeně přítomná v našem těle a v nejhlubších vrstvách kůže. Intenzivně zvlhčuje, dává kompaktnost, jas a pružnost a viditelně snižuje vrásky a známky stárnutí.

 


SLOŽENÍ:

aqua (voda), maris aqua (mořská voda), polysorbát 20, fenoxyethanol, hydrolyzovaná kyselina hyaluronová, ethylhexylglycerin, hydroxid sodný, alkohol, tris (tetramethylhydroxypiperidinol) citrát, ci 19140 (žlutá 5), ci 42090 (modrá 1).

chat Komentáře (0)