That´so cestovní kosmetický dávkovač Magic Blender By Travalo

990,00 Kč

Jedete někam na víkend a nechcete tahat plné balení vaší oblíbené péče nebo chcete mít svůj oblíbený produkt stále u sebe v kabelce? Speciálně navržená lahvička od That'so vám zabere málo místa a můžete si do ní namixovat svůj produkt, který bude vyhovovat potřebám speciálně pro vaší pleti a vystačí vám na 3 dny.

That´so cestovní kosmetický dávkovač Magic Blender By Travalo

990,00 Kč
Množství :

Pozor! Jen 21 zbývá skladem.

Namixujte si vaše oblíbené produkty do jednoho!

  • Možnost až 7 ruzných kombinací smícháním vašich oblíbených produktů nebo Beauty Elixirů 
  • Praktické malé balení-máte ho vždy po ruce, ať už jste kdekoliv
  • Ultra jemné stříkání produktu
  • Po naplnění lahvičky, vydrží na 10 aplikací
  • Speciálně patentováno That'so

THAT'SO MAGIC BLENDER BY TRVALO Je přenosný dávkovač pro kosmetické použití určený ke smíchání vašich oblíbených produktů a  kosmetických elixírů That'so a vytvoření osobního pleťového mléka, které budete vždy nosit s sebou. Je známo, že naše tělo potřebuje během dne alespoň 2 litry vody, aby zůstalo hydratované. MagicBlender by Travalo je „láhev s vodou“ pro vaši pokožku: vytvořte si vlastní osobní péči o pleť přímo doma, než vyjdete ven, vždy ji vezměte s sebou a  aplikujte nejméně třikrát denně, aby vyhovoval potřebám pleti. MagicBlender od Travalo je speciálně navržen tak, aby mísil Beauty Elixiry a vytvořil tak jedinečný a osobní multifunkční produkt přímo pro vás.

Vytvořte si z vašich oblíbených produktů jeden, který vezmete všude sebou!

Máte doma už například hydratační elixir that-so-beauty-elixir-hydra-caress a omlazující elixir that-so-beauty-elixir-eternal-beauty a potřebovali byste jejich účinky spojit dohromady ? 

Namixujte si oba produkty dohromady do MagicBlenderu (návod znázorněn na fotografii) a vytovříte si tak produkt, který bude vyhovovat speciálně  vaší pleti.

Vezměte váš  MagicBlender s sebou do kabelky a můžete jednoduše aplikovat kdykoliv a kdekoliv během dne nebo si ho přibalte na vaše cesty a šeteřete tak místo ve vaší kostmetické taštičče. 

chat Komentáře (0)