That'so je prémiová značka samoopalovací kosmetiky, a přístrojů pro samoopalovací nástřik z Italie. ProfiBeauty je výhradním distributorem značky That'so www.thatso.it v České republice. Těšíme se na spolupráci s obchodními partnery a salóny. 

That'so si klade za cíl rozvíjet inovativní kosmetické koncepty a zajistit tak profesionálům v oboru řešení pro péči o pleť které:

✓ je efektivní a viditelné

✓ neinvazivní (zdravotně bezvadný, bezbolestný)

✓ podporován moderním výzkumem

✓ představuje rychlý koncept krásy

That'so působí na trhu od roku 1994 v oblasti kosmetiky a zdravotních přístrojů. Značka ztělesňuje představu "rychlé krásy" a to pomocí rychlé, jednoduché aplikace výrobku s vynikajícím poměrem cena/kvalita s minimalizací zbytkových odpadů výrobku.

Vize a zásady značky: 

✓ pokročilé technologie, vysoce kvalitní výrobky, kožní výzkum, spolupráce s předními středisky

✓ Italský design, nezaměnitelnost stylu

✓ Zdravotně bezvadné výrobky a ECO friendly materiály

✓ Inovace, kvalita, servis 

Produktové řady:

Výhody oproti konkurenci:

✓ přístroje, které kombinují více produktů - pomocí nástřiku nejen opalujeme, ale jednoduše můžeme nabídnout klientům i pomoc s potížemi u desítkou kožních problémů. Naše přípravky nejen opalují, ale dokáží zákazníka změnit v celkové vizáži a to přirozeně, bez žlutých / oranžových nádechů, jako tomu je u jiných výrobků.

✓ jako jediný výrobce nabízíme patentované přístrojové kabiny, není potřeba lidské práce, kabiny jsou plně automatizované v českém jazyce více ZDE.

✓ výrobky jsou bez zápachu, nezanechávají skvrny, příjemně voní.

✓ pouze naše výrobky po samoopalovacím nástřiku zajistí efekt přirozeného opalení, jiné přípravky na trhu nejen že flekatí, ale zbarvují klienta do žlutohněda. Naše výrobky jako jediné na trhu zajistí přirozený efekt opálení. Chcete vypadat jako po příjezdu od moře!?

✓ jednoduchá aplikace, zdarma školení našimi obchodními zástupci, jednoroční kongresy ve školícím centru s účastí samotného mistra v oboru, který k nám jezdí z Italie.

✓ ucelená řada produktů, jak pro profesionály v technickém výhodném balení, tak pro samotné klienty či klientky.

✓ nabízíme 30% slevu našim distributorům na veškeré zboží.

naše produkty zakoupíte velkoobchodně pouze u nás = klient zakoupí produkty výhodně za nejnižší cenu pouze ve Vašem salóně (u jiných firem jsou samoopalovací přípravky k dostání levně na velkých eshopech na internetu, distributor tak obchází partnerské salóny, zákazník nekupuje přípravky ve svém salóně/studiu) - hlavní fylozofie značky, tomuto zamezit. Veškeré výhody v partnerství získá salón, který bude nabízet opalování nástřikem That'so Italy.

✓ nabízíme zdarma školení k našim opalovacím nástřikovým systémům

✓ přípravky obsahují látky, které pokožku vyživují a hydratují - hydratačními účinky díky Aleo vera a Anti-age účinky díky složce Matrixil ® , která je patentována.

✓ výrobky jsou vhodné i pro těhotné, pro jakýkoliv typ či odstín pokožky, výrobky jsou zdravotně testované v rámci EU (nejedná se o dovoz z Číny či USA, kde platí jiná pravidla)