Doprodej paruka z pravých vlasů - třásněná - mikádo s ofinou - 40-45 cm, přírodně černá 1B

12 990,00 Kč

Nádherná paruka z pravých středoevropských vlasů, vyrobená v naší dílně, na kterou byla použita ta nejjemnější tylová čepice pro komfortní nošení. Odstín paruky je přírodně černá a délka paruky může být v případě zakázkové výroby libovolná, uveďte prosím případně délku v poznámce Vaší nezávazné objednávky. Paruku lze na zakázku barevně upravit např. odrosty, balayage nebo celkově změnit barvu. 

Doprodej paruka z pravých vlasů - třásněná - mikádo s ofinou - 40-45 cm, přírodně černá 1B

12 990,00 Kč
Množství :

Pozor! Jen 2 zbývá skladem.

Tato krásná paruka je vyrobená z těch nejjemnějších středoevropských vlasů v nejvyšší kvalitě. Záruka na paruku je 2 roky. 

Paruku lze na zakázku barevně upravit např. odrosty, balayage (balejáž) nebo celkově změnit barvu. U tmavých paruk lze např. zesvětlit konce - ombre, balayage.

Odstín: přírodně černá 1B

V ProfiBeauty jsme si pro Vás připravili ty nejkvalitnější paruky z jemných středoevropských vlasů, jako jediní na trhu s touto kvalitou vlasů. Paruka je ruční výrobek našich vlásenkářů. Její zhotovení je velmi detailní a náročná práce. Výsledek je ale nakonec neuvěřitelný.

Velikost montury - jemné tylové čepice S, M s možností drobné úpravy pomůžou dokonalému fittingu paruky, paruka klientovi dokonale sedne a nebude nikde nepříjemná na nošení. Naše hedvábně jemné montury jsou nejkvalitnější na trhu.

Proč právě paruky od ProfiBeauty?

    • Protože paruky připravujeme ručně z těch nejjemnějších středoevropských vlasů

    • Ruční výroba je zárukou nejvyšší kvality

    • Nabízíme Vám paruky z pravých lidských vlasů

    • Máme pro Vás 3 nejčastější velikosti ihned k odběru

    • Prodyšný podkladový tyl nejvyšší kvality dle vlastní "receptury"

    • Příjemné nošení

    • Nejširší výběr odstínů

    • K paruce získáte brožuru s návody a informacemi (jak se o paruku starat, jak jí mýt, nasazovat a celkově spokojeně používat) 

Pokud máte zájem o zkoušku paruky, můžete se objednat k nám do prodejny ProfiBeauty v Korunní 860/20, Praha - Vinohrady. Rádi Vám paruky předvedeme a prokonzultujeme každý detail, který Vás o parukách zajímá. 

chat Komentáře (0)