• -297,00 Kč

That´so bělící sprej na obličej On The Go Light White

693,00 Kč 990,00 Kč Sleva %percentage%

Rozjasňující sprej, který okamžitě vyrovnává barevný tón pleti, eliminuje pigmentové skvrny a vitiligo. Výsledkem je jasná a homogenní pokožka s porcelánovým efektem.

That´so bělící sprej na obličej On The Go Light White

693,00 Kč 990,00 Kč Sleva %percentage%
Množství :

Pozor! Jen 24 zbývá skladem.

Trápí vás pigmentové skvrny na kůži, ať už způsobené slunečním zářením nebo stárnutím kůže, vitiligo či jiné vady pokožky spojené s pigmentací pokožky?

Bělící sprej On The Go Light White dokáže díky vysoké koncentraci směsi bělících aktivních složek vyrovnat  a snížit zabarvení pokožky, které způsobují pigmentové skvrny nebo vitiligo. Aktivní složky zabraňují přenosu melaninu z pigmentových buněk na buňky pokožky, snižují tvorbu melaninu a díky tomu dochází k postupnému bělení kůže.Při každodenním používání, sprej On The Go Light White eliminuje pigmentové skvrny, postupně zlepšuje vitiligo nebo například i pigmentové skvrny po akné. Vaše pokožka bude postupně hladší, světlejší a jasnější.Sprej obsahuje také aktivní složky, které pomáhají redukovat nedokonalosti pleti a odstraňovat látky, které ji znečišťují. Takový detox má pro pleť blahodárné účinky. Pokožka je pak chráněna před škodlivými účinky UV záření a zároveň je dostatečně hydratovaná.Přípravek navíc pokožku chrání před negativními vlivy slunečního záření. Bělící systém skládájící se z biomimetických peptidů je podložen vědeckými a technologickými studiemi.

Hlavní složka ACTIVA WHITE+TM:

1. snižuje tvorbu melaninu
2. zabraňuje přenosu melaninu z melanocytů na keratinocyty – to je důležitý předpoklad pro optimální účinky bělení kůže
3. zajišťuje okamžitý bělící výsledek

Použití:

  • Aplikujte sprej na čistou pokožku ve vzdálenosti 20 – 30 cm.
  • Začněte sprej nanášet krouživými pohyby po konturách obličeje. V případě nerovnoměrného nánosu přípravek setřete a místo vytřete do sucha.
  • Doporučujeme aplikovat každý den.

Objem: 150 ml

chat Komentáře (0)