• -276,00 Kč

Syntetický culík - Rovný - červená - Red

414,00 Kč 690,00 Kč Sleva %percentage%

Syntetický vlasový culík Rovný Vám nabízí možnost vytvořit bohatě působící účes přirozeně hustých, hladkých vlasů. Nespornou výhodou je pak jeho snadná a rychlá aplikace. Culík se jen přichytí háčkem a obtočí se kolem vašeho culíku, takže s vlasy můžete perfektně manipulovat a tvořit všemožné účesy. Tento všestranný vlasový doplněk nabízíme v odstínu melír červená - Red a délce 45 cm.

Syntetický culík - Rovný - červená - Red

414,00 Kč 690,00 Kč Sleva %percentage%
Množství :

Pozor! Jen 3 zbývá skladem.

Pokud jste, jako mnoho dalších propadla trendu bohatých, hustých, lesklých a přirozeně působících vlasů, pak je tento syntetický culík přímo pro Vás. Pokud Vaše vlasy však i přes veškerou snahu stále postrádají kýžený objem a neodolatelnou hebkost, pak je syntetický rovný culík skvělým pomocníkem. Tento nadčasový vlasový doplněk, velice snadno a rychle vytvoří účes hodící se téměř pro každou příležitost, ať už na každodenní nošení, ples, svatbu či jinou společenskou událost. Délka 45 cm.

Vlákno není lesklé, naopak je vyrobeno technologií - Hot Ice technology, kdy k tavení syntetického vlákna dochází za extrémních teplot, ale okamžitě je ponořeno do vody s téměř 0 stupňů Celsia - na bodu mrazu a tím dochází k zmatnění vlákna. Díky tomu vypadají tyto culíky velice přirozeně.

Návod k péči o syntetické vlasy

chat Komentáře (0)