• -356,00 Kč

Syntetický vlnitý culík - tmavě hnědá/světlý mahagon - 2/30

534,00 Kč 890,00 Kč Sleva %percentage%

Syntetický vlasový culík Vlnitý Vám nabízí možnost vytvořit bohatě působící účes přirozeně hustých, zvlněných vlasů. Nespornou výhodou je pak jeho snadná a rychlá aplikace. Culík se jen přichytí háčkem a obtočí se kolem vašeho culíku, takže s vlasy můžete perfektně manipulovat a tvořit všemožné účesy. Tento všestranný vlasový doplněk nabízíme v odstínu tmavě hnědá/světlý mahagon a délce 50 cm.

Syntetický vlnitý culík - tmavě hnědá/světlý mahagon - 2/30

534,00 Kč 890,00 Kč Sleva %percentage%
Množství :

Pozor! Jen 5 zbývá skladem.

Pokud jste, jako mnoho dalších propadla trendu bohatých, hustých, lesklých vlnitých vlasů, ale Vaše vlasy však i přes veškerou snahu stále postrádají kýžený objem a neodolatelnou hebkost, pak je syntetický vlnitý culík skvělým pomocníkem. Tento nadčasový vlasový doplněk, velice snadno a rychle vytvoří účes hodící se téměř pro každou příležitost, ať už na každodenní nošení, ples, svatbu či jinou společenskou událost. Délka je 50 cm.

Vlákno není lesklé, naopak je vyrobeno technologií - Hot Ice technology, kdy k tavení syntetického vlákna dochází za extrémních teplot, ale okamžitě je ponořeno do vody s téměř 0 stupňů Celsia - na bodu mrazu a tím dochází k zmatnění vlákna. Díky tomu působí tyto culíky velice přirozeně.

Návod k péči o syntetické vlasy

chat Komentáře (0)