PARUKA PODLE VAŠICH PŘEDSTAV

Rádi pro Vás připravíme paruku na míru podle vašich požadavků. Takováto paruka bude mít přesné rozměry Vaší hlavy, takže Vám nikde nebude odchlípávat nebo tvořit nepřirozené vybouleniny. Samozřejmostí je, že si stanovíte, jak má výsledný účes vypadat, protože i takové maličkosti, jako je třeba pěšinka, tvoří výsledný perfektní produkt. Nesluší Vám pěšinka uprostřed - uděláme ji na boku. Chcete ofinu - ale nevíte jestli delší nebo kratší? Můžeme ji připravit trochu delší, aby šla sestřihnout. Pro perfektní účes je totiž potřeba po předání paruky provést zastřihnutí do finálního účesu. To Vám samozřejmě můžeme rovněž zajistit v našem saloně.

paruka_detail_zmenšene.jpg

VÝHODY PARUKY NA MÍRU

  • PRAVÉ LIDSKÉ VLASY 
  • NEJKVALITNĚJŠÍ STŘEDOEVROPSKÉ VLASY 
  • PRODYŠNÝ PODKLADOVÝ TYL
  • VYROBENÁ PŘÍMO NA MÍRU
  • ODSTÍN PŘESNĚ PODLE VAŠEHO VÝBĚRU
  • RUČNÍ PRÁCE
  • PŘÍJEMNÉ NA NOŠENÍ

Výroba paruky

Zakázkové paruky připravujeme ručně, takže se jedná o velmi precizní práci, kdy vlásenkářka dává vlásek po vlásku do tylu, který připomíná síťku s drobnými očky. Do těch oček přijdou vlasy, na nichž se vytvoří jemné uzlíčky. Je to opravdu precizní a náročná práce, na které si dáváme maximálně záležet. Pracujeme zásadně s materiálem, který je zdravotně nezávadný, nezpůsobuje alergické reakce. Myslíme na to, že přeci paruku budete nosit každodenně v přímém kontaktu s kůží, která mnohdy může být velmi citlivá. Jako podkladovou bázi (monturu paruky) používáme prodyšný tyl, který umožní maximálně Vaší pokožce dýchat, tím pádem se Vám bude i mnohem méně potit hlava v horkých letních dnech (na rozdíl od umělé paruky). A jako vlasový materiál používáme jedině vlasy lidské - a to ty nejlepší - středoevropské vlasy. Pracujeme jak s středoevropskými vlasy panenskými, tak i barvenými. Takže určitě s výběrou odstínu nebude vůbec žádný problém.

Doba výroby

Výroba paruky je opravdu velmi náročná práce, protože ale víme, že bez vlasů to nejde, pracujeme na objednávce opravdu intenzivně! Výroba trvá cca 4-5 týdnů. Doba se však může prodloužit s ohledem na množství momentálně zadaných objednávek, proto Vám ihned po odeslání nezávazné poptávky odpovíme, na jaký termín odhadujeme zhotovení paruky a předběžnou finanční částku.

Co je vlastně ručně celopoutkovaná paruka na míru? 

Provedení celopoutkové paruky je vysoce precizní a náročná práce, ale výsledek je ohromující. Co znamená celopoutkované paruky? Vlásenkář bere vlásek po vlásku a vytváří jednolitvé uzlíky na parukovém tylu/montuře. V zadní části se poutkuje pomocí dvou a více vlasů. Tak či tak se jedná o velmi náročný úkon, na který málokdo z nás má trpělivost, zručnost a nadání. Našich vlásenkářů si také za to velmi vážíme a ceníme. Celopoutkovaná paruka se vyrábí 2-3 týdny při minimálně 8 hodinové práci denně. Již z odvození názvu výrobku je patrné, že se  jedná o paruku, která po celém obvodu montury má jednotlivé uzlíky a tím zajišťuje maximální diskrétnost při nošení. Takovéto paruky pro Vás umíme na míru a přání vyrábět.

Co vše změřit

Na paruku nám nestačí znát, jak dlouhé byste chtěla vlasy, potřebujeme hned několik rozměrů Vaší hlavy. Pro cenovou kalkulaci prosím vyplňte níže uvedený poptávkový formulář. Jeho odesláním souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů. Budeme Vás kontaktovat s informací o ceně, podrobnostmi výroby a dodací lhůtou.